Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

DeletedUser21303

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Kiedy kura idzie na rosół, środa/czwartek czy czwartek /piątek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

jutro o godzinie 23:59:59 :) lub jak kto woli 00:00
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

To w takim razie jak ma się do tego ta wiadomość:

Witaj, grabar06!

Pozostało niewiele czasu! Nakarm pozostałym pożywieniem kurę Jazona, tak by zniosła więcej jaj dla Ciebie. To jest możliwe tylko do środy, 30 kwietnia, 23:59. Upewnij się, że Twój bonus został odpowiednio zabezpieczony - poziom kultury - poprzez otworzenie minimum 40 jajek, jeżeli jeszcze tego nie uczyniłeś/łaś!

29 kwietnia zamienimy niektóre nagrody na mocniejsze, na kilka chwil od planowanego zakończenia wydarzenia. Teraz możesz również otrzymać Błogosławieństwo drewna Tyche, Błogosławieństwo kamienia Tyche, Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche, Błogosławieństwo ataku Tyche, Błogosławieństwo obrony Tyche, Posiłki - Harpie, Posiłki - Erynie. Te bonusy nie zostały wdrożone na początku wydarzenia, ponieważ niektóre z nich dają zbyt dużą przewagę w grze. Jednakże teraz masz szansę na pozyskanie niektórych z nich w czasie pozostałych godzin!
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przewagę w grze? hahaha nie wytrzymam ze śmiechu...
W którymś evencie były takie nagrody od samego początku i jakoś nikt nie narzekał, a teraz stały sie bardzo hm... brakuje mi słowa :p
Tak czy siak INNO hajs sie nie zgadza i piszą jakieś głupoty, a no i pewnie żeby trafić tą nagrodę np harpie to z 50 razy będzie trzeba próbować hahaha
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przecież u kury masz napisany czas pozostał 1 dzień i 12 godzin nie trzeba wielkich obliczeń, żeby wywnioskować, iż kura kończy się jutro o 23:59, a w wiadomościach mogą być błędy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przewagę w grze? hahaha nie wytrzymam ze śmiechu...
W którymś evencie były takie nagrody od samego początku i jakoś nikt nie narzekał, a teraz stały sie bardzo hm... brakuje mi słowa :p
Tak czy siak INNO hajs sie nie zgadza i piszą jakieś głupoty, a no i pewnie żeby trafić tą nagrodę np harpie to z 50 razy będzie trzeba próbować hahaha



W sumie patrząc obiektywnie to teraz nikt nie musi żałować na np. miód, bo każda nagroda z kolorowego jajka da super bonus.
Dwa dni temu nikt normalny nie wydałby 300 złotka wiedząc, że może otrzymać skromny pakiet surki.
Żeby nie były to słowa bez pokrycia to nagrody:
2dj10nq.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przecież u kury masz napisany czas pozostał 1 dzień i 12 godzin nie trzeba wielkich obliczeń, żeby wywnioskować, iż kura kończy się jutro o 23:59, a w wiadomościach mogą być błędy.
Ciekawe bo amerykańska kura ma odliczanie do dzisiaj hehe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

to jak z tą kurą w końcu jest ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Czy ja wiem? W sumie to sięzastanawiam czy już dzisiaj przerobić wszystko co mam dla kury na nagrody czy poczekać do jutra ale to z kolei nie gwarantuje że tak ura jutro bedzie:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

hamerykańska ma ich strefę ale jest pokazane ze za kilka godzin koniec, u nas jest ponad 24h
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przewagę w grze? hahaha nie wytrzymam ze śmiechu...
W którymś evencie były takie nagrody od samego początku i jakoś nikt nie narzekał, a teraz stały sie bardzo hm... brakuje mi słowa :p
Tak czy siak INNO hajs sie nie zgadza i piszą jakieś głupoty, a no i pewnie żeby trafić tą nagrodę np harpie to z 50 razy będzie trzeba próbować hahaha


Dramatyzujesz.

Przez cały event nie wydałem ani 1 sztuki złota a uzbierałem ponad 10kolorowych jajek, z których wyleciały:
- 3 razy kawaleria
- 2 razy harpie (wczoraj otworzyłem dwa jajka i wyleciały 2x harpie)
- 3 razy ekspansja
- 2 razy błogosławieństwo ataku tyche
- 2, może 3 razy jakieś pierdolety.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Pewnie wcześniej się zaczęła to i szybciej kończy.

kura na usa pojawiła się kiedy u nas wyszło ogłoszenie o niej a z tego co każdy pewnie kojarzy najpierw była u nas kura a kilka dni później ogłoszenie.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Dramatyzujesz.

Przez cały event nie wydałem ani 1 sztuki złota a uzbierałem ponad 10kolorowych jajek, z których wyleciały:
- 3 razy kawaleria
- 2 razy harpie (wczoraj otworzyłem dwa jajka i wyleciały 2x harpie)
- 3 razy ekspansja
- 2 razy błogosławieństwo ataku tyche
- 2, może 3 razy jakieś pierdolety.
Dramatyzuje? To moje zdanie na temat tego ... eventu :)
Gratuluje nagród ale jakoś mnie to nie interesuje co Ty tam sobie trafiłeś :p
I wyrażaj sie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ja wiem, że płacz w internecie jest modny, ale to nie tego typu forum.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ja wiem, że płacz w internecie jest modny, ale to nie tego typu forum.

Jaki płacz? :) Szukasz zaczepki?
Jeżeli Ci się nie podoba to nie czytaj. Ja piszę swoją opinię na temat tego eventu :) a te swoje nędzne zaczepki pozostaw na innych, bo mnie nie sprowokujesz;) :p
 
Do góry