Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

ja póki co sam szajs losuję.. 3 razy surki w tym 2 po 1k raz myrmidoński atak
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Nie ma żadnego oszukiwania. Po prostu jest tak ustawiony ten event:

W zależności jaką kombinację karmy się wybierze to kura znosi jajo białe, brązowe, srebrne, złote albo kolorowe.
Kombinacje karmy zostają zapamiętane w książce przepisów.
W jajku są losowe nagrody. Każde jajko ma pięć możliwych nagród różniące się prawdopodobieństwem ich otrzymania.
Szansa na pierwsze trzy nagrody jest 25%, szansa na czwartą to 15%, podczas gdy piąta jest najbardziej rzadka i tylko jest 10% szans na nią.

Dokładne info jest tutaj podane: Wielkanoc2014
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

tak czy siak wszystko jest losowe i nie trafi się za szybkko na te najrzadsze albo i wcale:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Zgadza się.
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Mam pytanie dlaczego na mozili nie mam kury? I na chrome też
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15575

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

szkoda że misje wyspowe wpadają tak rzadko :(
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Nie ma żadnego oszukiwania. Po prostu jest tak ustawiony ten event:



Dokładne info jest tutaj podane: Wielkanoc2014

Dlatego przyszedł czas by gracze tam samo potraktowali inno jak inno graczy. Event ustawiony na kasę i najgorszy ze wszystkich jaki widziałem, szkoda zachodu na niego tym bardziej że 10% to niewiele, już koło było lepsze. Kolejny event powinno się zbojkotować i albo masowe urlopy wszystkich graczy na czas eventu albo się nie logować na grę może to by ich nauczyło troszkę szacunku do graczy bo to dzięki graczom mają to co mają i tą siedzibę która się chwalą itd. Bez graczy inno było by niczym i jeśli dalej tak będą postępować to wróżę im upadek bo coraz więcej jest gier tego typu które są lepsze.

btw

Elementarna zasada hazardu - dać frajerowi wygrać jakiś drobiazg, by skusić go na szastanie pieniędzmi.

Taka prawda coraz więcej te eventy mają wspólnego z hazardem.
Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek. Słowo "hazard" pochodzi z języka arabskiego: "az-zahr" znaczy "kostka", "gra w kości". W języku angielskim dosłownie przetłumaczone oznacza "niebezpieczeństwo", "ryzyko".

Takie eventy powinny być zabronione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20182

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Inno chyba uważa że wszyscy gracze są mało inteligentni (żeby nie użyć gorszych słów) i będą płacić za losowe, powtarzam losowe nagrody bo nie ma gwarancji że jeśli wykupimy dany przepis to dostaniemy to co chcemy. Nie dość że zgłaszane błędy od kilku miesięcy nie są naprawione (są po prostu olewane) to jeszcze zrobili event który tak na prawdę jest do niczego i służy jedynie do wyciągania kasy od ludzi którzy nie widzą że są jawnie oszukiwani ze strony szkopów. Rozumiem że kasa musi się zgadzać, tak ? Jak kolega policzył mamy coś takiego



kolega zapomniał dodac ze 12 misji na dobe to poniżej 10k punktów jest przy 30 miastqach to masz misje co 8 h a nie co 2h na dobę
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Przy 30-tu miastach masz 4 misje na dobę, czyli jedno jajko.

Nie jedno jajko...
Misje są podzielone przy większej ilości miast masz rzadziej, ale jeśli chodzi o takie eventy to każdy na dobę nie zależnie od ilości miast dostaje tyle samo składników :)
Przy 30 miastach jedna ukończona misja daje Ci 4 składniki.- czyli tutaj masz już jedno jajko + jeden składnik zostaje na później.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Nie jedno jajko...
Misje są podzielone przy większej ilości miast masz rzadziej, ale jeśli chodzi o takie eventy to każdy na dobę nie zależnie od ilości miast dostaje tyle samo składników :)
Przy 30 miastach jedna ukończona misja daje Ci 4 składniki.- czyli tutaj masz już jedno jajko + jeden składnik zostaje na później.

Nie ja to liczyłem :) nie mniej zdania nie zmienię jest to zwykłe naciąganie graczy na hajs
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

To był tylko taki szczególik :p

Ale w tym co piszesz może i jest jakiś haczyk.
Ciekawi mnie to i sprawdzę wieczorkiem teraz nie chce mi się w tym bawić;)
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

No lol ja kury nie mam ;d
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

No lol ja kury nie mam ;d

Kup na targu
035.gif
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Dlatego przyszedł czas by gracze tam samo potraktowali inno jak inno graczy. Event ustawiony na kasę i najgorszy ze wszystkich jaki widziałem, szkoda zachodu na niego tym bardziej że 10% to niewiele, już koło było lepsze. Kolejny event powinno się zbojkotować i albo masowe urlopy wszystkich graczy na czas eventu albo się nie logować na grę może to by ich nauczyło troszkę szacunku do graczy bo to dzięki graczom mają to co mają i tą siedzibę która się chwalą itd. Bez graczy inno było by niczym i jeśli dalej tak będą postępować to wróżę im upadek bo coraz więcej jest gier tego typu które są lepsze.

btw

Elementarna zasada hazardu - dać frajerowi wygrać jakiś drobiazg, by skusić go na szastanie pieniędzmi.

Taka prawda coraz więcej te eventy mają wspólnego z hazardem.


Takie eventy powinny być zabronione.

Zgadzam się z tobą beznadzieja!! Jak rok temu była kura to było co innego a teraz składniki z jakichś misji wyspowych tak jak na hellowen . Np na tym nowym świecie co ma startować to nie dostanie się tyle składników na misje . I dobrze napisałeś Adaśko oni tylko kasa i kasa
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ja powiem tak - to jest gra, na której Inno ma zamiar zarabiać - nie powstała ona po to, by urozmaicić tysiącom ludzi życie za free.
Według mnie ten event właśnie zrównoważył rozgrywki - w sensie, że złotnicy mają teraz o wiele ciężej dostać upragniony bonus za kasę. Bo i owszem, włoży kasę, ale czy wylosuje wymarzony bonus? To już nie wiadomo.
A jak ktoś ma ochotę tyle dopłacać to jego sprawa.
Dla mnie ok, bo nie mam zamiaru nic wydawać na kurę oprócz mojego cennego czasu ;)
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ja powiem tak - to jest gra, na której Inno ma zamiar zarabiać - nie powstała ona po to, by urozmaicić tysiącom ludzi życie za free.
Według mnie ten event właśnie zrównoważył rozgrywki - w sensie, że złotnicy mają teraz o wiele ciężej dostać upragniony bonus za kasę. Bo i owszem, włoży kasę, ale czy wylosuje wymarzony bonus? To już nie wiadomo.
A jak ktoś ma ochotę tyle dopłacać to jego sprawa.
Dla mnie ok, bo nie mam zamiaru nic wydawać na kurę oprócz mojego cennego czasu ;)
u
Jak ktos ma nieograniczony budzet to i tak wylosuje a inny wcale.Rozbawiaja mnie juz te pseudo pułapki na zlotnikow.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Jak ktoś ma nieograniczony budżet to i tak nic nie zrobisz, bo przewagę będzie miał w grze tak czy siak.
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Jak ktoś ma nieograniczony budżet to i tak nic nie zrobisz, bo przewagę będzie miał w grze tak czy siak
Czyli zabiegi Inno mijaja sie z celem.Ostatnie eventy zamiast utrudniac to zmuszaja takich tylko do wydawania wirkszej kasy za ta sama rzecz.
 
Do góry