Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Jeżeli ktoś zainteresowany jest sklepem - będzie czynny od jutra (13.04.2016) od godziny 10:00 czasu serwera, przez 48 godzin.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

A tak w ogóle, to co to jest za bzdurna decyzja o ponownym otwarciu tego sklepiku? Jaki to ma sens? Nikt nie widział, że przez bodajże 72h trwało odliczanie do jego zakończenia? Nie wykupiono wszystkich nagród?

Ja nie wiem, na co czekali ludzie, którzy sobie zostawili "kasę" na zakupy...może mnie ktoś oświecić? A jak ktoś nie wykorzystał, to powinno przepaść, a nie teraz po raz pierwszy otwierany jest ponownie sklepik, po zakończeniu wydarzenia, bo jakieś ofiary losu nie skorzystały.

Jeszcze jakby jakiś błąd był i nie można było kupować, to bym taką decyzję mógł zrozumieć...ale w obecnej sytuacji, dla mnie jest to kompletna pomyłka i decyzja o końcu poważnej zabawy w Grepo wydaje się jak najbardziej słuszna.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Jeśli ktoś ma pełny ekwipunek, ma w ten sposób szansę na lepsze wykorzystanie bonusów.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Heh...tylko, że to jest w pewnym sensie gra strategiczna i trzeba sobie radzić z takim, a nie innym ekwipunkiem. Jak nie ma miejsca, to trzeba wykorzystać jakiś bonus, aby zrobić miejsce na inny. Nie może być tak, że jedna osoba szukała specjalnie celu na rozbicie (mant/harpii/erynii), bo z eventu mogła wziąć je w bonusie, ale miała pełny ekwipunek, a teraz druga, która nie wykorzystała z różnych względów "kasy" dostanie dużo, dodatkowego czasu, aby sobie to lepiej rozplanować.

Ktoś mógł na to stracić sporo czasu, aby to rozplanować, bo event się kończył...a tutaj inni dostaną w bonusie dodatkowy czas. Szkoda słów.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Od początku wydarzenia było wiadomo, że sklep zostanie ponownie otwarty na taką okoliczność. Nie można mówić, że ktoś został skrzywdzony. Co innego jakby była to nagła decyzja.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

To dlaczego nie zostawiliście tego straganu ? zamykanie i otwieracie ponownie za pare dni , co to ma na celu ? głupota
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Od początku wydarzenia było wiadomo, że sklep zostanie ponownie otwarty na taką okoliczność. Nie można mówić, że ktoś został skrzywdzony. Co innego jakby była to nagła decyzja.

Dokładnie, było to powiedziane w początkowej wiadomości iventowej. Ja sobie zostawiłem całkiem sporo skorupek na tą okazję bo niby gdzie miałem je poupychać? Mogłem na siłę wydać np na monetki ale po co. Nie wszyscy mają wykupione za złotko dodatkowe miejsca w ekwipunku żeby wszystko chomikować. Zasady były znane od samego początku więc to oburzenie to chyba trochę nie na miejscu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Teraz nie powiem Ci jak było, bo nie ma tych wiadomości już jak sprawdzić...chociaż jak teraz czytam na wiki, to jest o tym wspomniane. Także skłaniam się do tego, aby przyznać Ci rację, że tak mogło być.

Z drugiej jednak strony, taka decyzja nadal jest dla mnie pozbawiona sensu:) Event trwa określony czas i można wtedy wykorzystać "kasę" w sklepiku. A tu zamykamy event wczoraj, by jutro, po dwóch dniach, z powrotem dać możliwość kupowania. Jaki to ma sens? Jak już zostało wspomniane, dlaczego w ogóle zamykano ten sklepik? Był już bodajże taki event wcześniej, gdzie po jego zakończeniu był bodajże tydzień jeszcze na wykupienie nagród...dlaczego teraz go zamykano i posługiwano się stwierdzeniem "klep zostanie ponownie otwarty jakiś czas po zakończeniu eventu", co może oznaczać praktycznie wszystko...także to, że sklepik mógłby zostać otwarty w dowolnym terminie, akurat jak komuś byłyby potrzebne bonusy. To tylko skłania do kolejnych negatywnych opinii na temat tej gry.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ja nie wiem, na co czekali ludzie, którzy sobie zostawili "kasę" na zakupy...może mnie ktoś oświecić? A jak ktoś nie wykorzystał, to powinno przepaść, a nie teraz po raz pierwszy otwierany jest ponownie sklepik, po zakończeniu wydarzenia, bo jakieś ofiary losu nie skorzystały.

Nie lubię obrażania mnie bez podstaw. Rozumiem, że określenie "ofiara losu" stosujesz do swojej osoby z racji braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przepraszam, ale nie mogłem nie odpowiedzieć.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ja po prostu nie czytam tych ogłoszeń, które przychodzą w grze...do tej pory, pokrywały się one w znacznej mierze z ogłoszeniami wrzucanymi na forum. A jak możesz sobie przeczytać, w ogłoszeniu na forum o evencie nie ma o tym żadnej wzmianki.

A do tego w nowym ogłoszeniu napisano:
Sklep zostanie otworzony w odpowiedzi na Wasze prośby.
Co jak dla mnie nie ma nic wspólnego z poprzednią wzmianką. Nie napisano, że sklep zostanie ponownie otwarty jak wcześniej podawano tylko, że ma to związek z prośbami graczy...a "ofiary losy", to ogólne określenie osób, które pisały te "prośby". No, bo jakie to prośby zostały spełnione, skoro tak miało być. Jedno ogłoszenie przeczy drugiemu widzę...

Ale dobra, już nie będę tego więcej komentował, bo to nie ma większego sensu...nikt się widzę nie kwapi do merytorycznej dyskusji.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

chciałbym zobaczyć te prośby graczy bo ja też mogę napisać że cały team prosił inno o coś tam itd
z drugiej strony skoro tak szybko spełniacie te niby prośby od graczy to dlaczego inne nie są spełnione od kilku lat?
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

chciałbym zobaczyć te prośby graczy bo ja też mogę napisać że cały team prosił inno o coś tam itd
z drugiej strony skoro tak szybko spełniacie te niby prośby od graczy to dlaczego inne nie są spełnione od kilku lat?

Nie na wszystko ma wpływ Polski Team... sa jedynie pionkami w Inno ;)
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Nie na wszystko ma wpływ Polski Team... sa jedynie pionkami w Inno ;)

to niech pionki nie sugerują że ktoś coś chciał bez przedstawienia na to dowodów w tym wypadku tych próśb graczy
rozumiem że dodacie też w pakietach ze złotem odłamki? bo po co otwierać sklep jak nie będzie można przyzłocić a przecież chodzi o to by wyciągać jak najwięcej od graczy
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

to niech pionki nie sugerują że ktoś coś chciał bez przedstawienia na to dowodów w tym wypadku tych próśb graczy
rozumiem że dodacie też w pakietach ze złotem odłamki? bo po co otwierać sklep jak nie będzie można przyzłocić a przecież chodzi o to by wyciągać jak najwięcej od graczy

nie ma co El Gato gdybać .. poczekać trzeba i wtedy najwyżej pytać jeśli np.. znów bedzie mozna zakupic wraz ze złotem odłamki lub jakos inaczej je doładowac
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

to niech pionki nie sugerują że ktoś coś chciał bez przedstawienia na to dowodów w tym wypadku tych próśb graczy
rozumiem że dodacie też w pakietach ze złotem odłamki? bo po co otwierać sklep jak nie będzie można przyzłocić a przecież chodzi o to by wyciągać jak najwięcej od graczy

Nie będzie żadnej możliwości dokupienia odłamków, nawet w pakietach ze złotem. Będziecie mogli jedynie wykorzystać odłamki, które udało wam się już zebrać.

Jeśli chodzi o prośby graczy - wielokrotnie w różnych wydarzeniach gracze prosili o to, żeby sklep był otwarty dłużej, główne z powodu niewystarczających miejsc w ekwipunku lub dlatego, że ktoś nie zwrócił uwagi na to, że event się kończy i zapomniał o zakupie bonusów. Brane pod uwagę były opinie graczy ze wszystkich wersji językowych Grepolis, nie tylko z naszej.

To dlaczego nie zostawiliście tego straganu ? zamykanie i otwieracie ponownie za pare dni , co to ma na celu ? głupota

Nie mogliśmy zostawić eventu - musiał zostać całkowicie wyłączony, w przeciwnym razie można byłoby nadal rozbijać dzbanki i zdobywać odłamki. Na takiej zasadzie działało wydarzenie zimowe 2016 - po wykorzystaniu wszystkich darmowych obrotów kołem możliwe było losowanie bonusów za złoto. Tym razem chcieliśmy, żeby nie było to możliwe. 2 dni przerwy pomiędzy zakończeniem wydarzenia a otwarciem sklepu to z kolei dobry czas na wykorzystanie nagród z ekwipunku i zrobienie miejsca na nowe bonusy.
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Szkoda że jak gracze proszą o świat bez natychmiastowego skracania za złoto to się nie da takiego zrobić
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
. Kto by pomyślał że Inno się takie dobroczynne zrobiło , bym nie grał tyle czasu i nie znał to może bym uwierzył w te kłamstwa wyciągane z kieszeni
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry