Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

DeletedUser26685

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Za darmo powinny być xDD
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Co jeszcze ciekawego, to że rano brałem 2 razy manty, było 9szt przez 4 godz, teraz pod wieczór biorę i jest 9szt przez 3 godz, parodia, okradają jak można na każdym kroku.
Jeszcze poczekam do północy na nagrodę dzienną, bo cos nie dochodzi, rankimg był zresetowany i //ciach// po nagrodzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

może dużo osób napisało do inno że chce mityczne ( bo ten event jest na np angielskim czy beta pewnie też ;/

no ale żeby tak zmieniać kilka godzin po starcie eventu ;/
wiele osób co weszło w godzinach 10-15 wydało pewnie na ognie lub ine bonusy ;(
a osoby co pużniej weszły to mogą już wydać na np 6 montykory przez 3 godz ;/

Nie będą zmieniać. Mityki trzymają już się przez dzień
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Co jeszcze ciekawego, to że rano brałem 2 razy manty, było 9szt przez 4 godz, teraz pod wieczór biorę i jest 9szt przez 3 godz, parodia, okradają jak można na każdym kroku.
Jeszcze poczekam do północy na nagrodę dzienną, bo cos nie dochodzi, rankimg był zresetowany i //ciach// po nagrodzie.

Mamy kilka zgłoszeń o problemach z rankingiem. Przekazaliśmy już do techników informację o brakujących powiadomieniach, jeżeli powinniście dostać nagrodę, a jednak jej nie otrzymaliście, prosimy o kontakt z obsługą gry.
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Dlaczego na świecie Helorus kryteria celów społecznościowych są tak wysokie, że nie ma raczej szansy na dobrnięcia do końca?
Na innych światach po postępie widać już, że będą osiągnięte.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Co to ma być z tą wielką ekspansją lądową,powinno być +100 mieszkańców i katapulta, a daje +85 i katapulta .
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ekspansja daje +100 mieszkańców. Katapulta zajmuje 15 wolnych mieszkańców, więc jak się to zsumuje, to wychodzi 85 wolnych mieszkańców :) W evencie udziału nie brałem, ale tak na logikę się wydaje...
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

tej ekspansji to i tak nie opłaca się brać bo to że ma się jedno miasto z ekspansją nie robi żadnej różnicy w rozgrywce i walce;) no chyba że kogoś stać by we wszystkich miastach zrobić to tak;)
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Wiem,że tak wychodzi z logicznego i matematycznego punktu widzenia,tylko myślałem,że jak to jest najwyższa nagroda w tym evencie to będzie i ekspansja +100 i katapulta,a ekspansja opłaca się głownie w miastach z ogniami.Poza tym jak zacząłem grać 1,5 roku temu to mam już sporo miast z dodatkową ekspansją z różnych eventów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Dlaczego na świecie Helorus kryteria celów społecznościowych są tak wysokie, że nie ma raczej szansy na dobrnięcia do końca?
Na innych światach po postępie widać już, że będą osiągnięte.

Chciałbym wrócić do tego pytania, bo jakoś nikt z obsługi nie pofatygował się odpowiedzieć. Jak dla mnie ustawienie progów na świecie Helorus jest mocno przesadzone i nie widzę jakoś logicznego powodu dlaczego tak jest. Ani liczba graczy czy prędkość swiata tu chyba nie mają znaczenia ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23323

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Ponawiam pytanie:
czy może ktoś mi wyjaśnić dlaczego ilośc pkt koniecznych do zdobycia celów społecznościowych na Helorusie są ustawione na tak wysokim pułapie?
Na świecie Idalium, gdzie gra większa ilośc graczy i prędkość świata jest większa
ilość pkt do osiągnięcia celów społecznościowych jest ponad 2 - krotnie niższa?

Jeżeli ten błąd nie zostanie naprawiony wątpliwe jest nawet , żeby świat Helorus osiągnął drugi cel społecznościowy
pozostałe już są bez szans
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

jestem zdania ze progi ustawione na Helorusie sa za wysokie i tez glosuje zeby je zmniejszyc bo ile bym nie kupil tych cegiel do miotania to i tak nic pasek postepu sie nie rusza i zaraz nie wyrobie z kupowaniem zlota....
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser13899

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Pakujemy złoto w studnie bez dna ,progi w celach społecznościowych na Helorusie są nie do przekroczenia.
pozdrawiam Lucek:)
 

DeletedUser26866

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Przyłączam się do pytania graczy świata Helorus czemu cele są tak wysokie. Nie rozumiem tak wysokich progów które przy obecnym postępie nie dają szans na dotarcie do końcowego celu społecznościowego 5. Obawiam się nawet, że w przypadku kiedy nie zostanie nic zmienione świat Helorus zatrzyma się na 2 celu.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Po prostu na Helorusie macie dużo kont-widm, które nie biorą udziału w eventcie i dlatego nie dacie rady. Wszędzie to zostało ustawione z założeniem, żeby jak wszyscy gracze z serwera klikają, to się uda. Np. na Geli jeżeli wyciągnie się dotychczasową średnią dzienną pkt to się okaże, że 5 cel powinien zostać zrealizowany ostatniego dnia eventu, czyli wręcz idealnie.
 
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

na geli będzie szybciej , złotnicy zaczną szaleć pewnie pod koniec , trzeba dopełnić ekwipunek przecież
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Po prostu na Helorusie macie dużo kont-widm, które nie biorą udziału w eventcie i dlatego nie dacie rady. Wszędzie to zostało ustawione z założeniem, żeby jak wszyscy gracze z serwera klikają, to się uda. Np. na Geli jeżeli wyciągnie się dotychczasową średnią dzienną pkt to się okaże, że 5 cel powinien zostać zrealizowany ostatniego dnia eventu, czyli wręcz idealnie.

No nie bardzo tak jest
na Idalium jest więcej kont niż na Helorusie
a kryteria o 2 i pół razy niższe
więc jakie są te założenia?
 

DeletedUser23808

Guest
Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

No nie bardzo tak jest
na Idalium jest więcej kont niż na Helorusie
a kryteria o 2 i pół razy niższe
więc jakie są te założenia?

Kasa leci to się nie interesują żalami graczy, jak zawsze zresztą :)
 
Do góry