Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego.

DeletedUser22713

Guest
W końcu mityczna kura! Wydarzenie, na jakie czekała społeczność Grepolis. Nie chcę wypowiadać się w imieniu wszystkich, ale nie przesadzę że wszyscy jesteśmy wdzięczni teamowi grepolis, że bierze nasze uwagi na poważnie i dzięki temu wciąż możemy cieszyć się eventami. Mam nadzieję, że dalej będą przyczyniały się do rozwoju gry, dzięki czemu ujrzymy niedługo kolejną porcję nowych ikonek! Event jeszcze się nie zaczął a ja już nie mogę się doczekać następnego, mam nadzieję że już nad nim myślicie i wypadnie równie efektownie i kreatywnie jak Mityczna Kura.
 

DeletedUser19924

Guest
Nie mówiąc o tym, że tym razem się popisali i za dany przepis każdy dostanie coś innego...czyli będą równi i równiejsi
smiley_emoticons_grepolove.gif
 
No fajnie, nie ma to jak robić że każdy dostaje własną kombinacje przepisów no Brawo Wy
smiley_emoticons_nicken.gif
Osoba która to wymyśliła musi być naprawdę obeznana i mądra
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Świetny Pomysł
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
mi się podoba element losowości nagród, nie będzie tak że każdy jednomiastowiec w wiosce za 3k będzie mieć 30 mant
element losowości wystąpił już na Wielkanoc 2014 gdzie receptura wpływała tylko na kolor jajka a sama nagroda była losowa w swojej kategorii jajek
a jeżeli założyć że eventy to zło psujące rozgrywkę to czym gorszy event tym lepiej
to coś na zasadzie że im więcej piję tym mniej piję ( bo mi się trzęsą ręce i więcej wylewam )
 

DeletedUser30582

Guest
mi się podoba element losowości nagród, nie będzie tak że każdy jednomiastowiec w wiosce za 3k będzie mieć 30 mant
element losowości wystąpił już na Wielkanoc 2014 gdzie receptura wpływała tylko na kolor jajka a sama nagroda była losowa w swojej kategorii jajek
a jeżeli założyć że eventy to zło psujące rozgrywkę to czym gorszy event tym lepiej
to coś na zasadzie że im więcej piję tym mniej piję ( bo mi się trzęsą ręce i więcej wylewam )


Nie wiem, co ty tam pijesz w tej Bulgarii gretsky, ale 30 mant w miescie to pozyteczna sprawa, mozna je ubic, a wlasciwe receptury dostana ci, ktorzy wydadza, tym razem, wiecej pieniedzy.
Z drugiej strony, to zaden problem umowic sie i nie kupic dokladnie nic ponad 10 skladnikow otrzymywanych codziennie za darmo.
Tylko w taki sposob mozecie pokazac, ze eventy wam nie odpowiadaja, ale czy grepolud sie dogada, nie sadze.
 
no właśnie - jeżeli nie ma różnicy to skąd ta lawina narzekań że event jest bee jeżeli jest taki sam jak zwykle
a różnica jest i on nie jest taki sam - ponad 200 receptur po 150 to ponad 30k złota ( jeżeli cena 150 będzie stała a nie będzie rosnąć w każdej następnej )
mało kto sobie na to pozwoli zwłaszcza na świecie zaawansowanym
grubi złotnicy i gracze aktywni i tak nie mają pustych miast, nie kupią/wylosują mitów to zrobią ognie albo tradycyjnego offa
za to ci tfuj handlarze psujący grę i łamiący regulamin dopłatami nie będą sobie mogli kupić 3 składniki po 90 żeby mieć za 270 pakę mitów, która podwojona demokrytem do miasta się nie mieści
 

DeletedUser28292

Guest
"Z drugiej strony, znalezienie odpowiedniego przepisu dla Waszych kur będzie wyzwaniem:"
Rozumiem, że możliwość wykupienia za złotko gotowych przepisów będzie zablokowana? czy to wyzwanie będzie polegać na wyciągnięciu więcej kasy z portfela gracza? :)
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
dlaczego są 2 równoległe wątki na ten sam temat utworzone przez tego samego moderatora w odstępach 1 minuty ?
 
dlaczego są 2 równoległe wątki na ten sam temat utworzone przez tego samego moderatora w odstępach 1 minuty ?
 

DeletedUser29580

Guest
by mozna bylo w jednym napisac cos nie tak i skasuja a w drugim wogole nie czytac
 
Do góry