Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego.

DeletedUser29580

Guest
przy kolejnym zakupie zlota dostaniesz receptury gratis . czy wy nie jestescie po........(malowa)....ni
 
Małe pytanie.
Mamy 2 graczy, gracz X kupuje recepturę na manty - IV poziom -> otrzymuje 6x4 manty
gracz Y kupuję tą samą recepturę, również 4 poziom-> otrzymuje 8x4 manty

od czego zależą te różnice? Jeśli dobrze pamiętam kiedyś chodziło o punkty w rozwoju.
 
Zdaniem supportu 20 minut temu progów nie było;) teraz już jednak są
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nie wiem, co za support to pisał, ale progi są od dawna. Inaczej wszyscy mieliby te same wartości. Sami przecież je wprowadzili przy misjach wyspowych i tak samo przekładają się na nagrody z eventu. Gracze w innym wypadku nie zwiększaliby sztucznie eko po większą wartość bonusu.
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj nie ma progów. Tutaj każdy ma swoje, indywidualne receptury. Tak, żeby było ciekawiej ponoć...


...a gracze wydali więcej złota na zakup przepisów, bo za mało wydawali na same składniki
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Don, pytanie dotyczyło sytuacji, w której przykładowo ja i Ty już kupiliśmy sobie recepturę na IV poziomie, a mamy różną liczbę jednostek, np. 6x4 i 8x6 z tym, że ja mam 200 000 pkt, a Ty masz 400 000. Zadałam tu pytanie, ponieważ najpierw otrzymałam info, że to jest zależne od receptury, a zawsze było tak, że poziom bonusu zależał od receptury, a liczba otrzymanych jednostek od wielkości gracza. Jak się okazało - wielkość ma w tym przypadku znaczenie;)
 
Tutaj nie ma progów. Tutaj każdy ma swoje, indywidualne receptury. Tak, żeby było ciekawiej ponoć...


...a gracze wydali więcej złota na zakup przepisów, bo za mało wydawali na same składniki
smiley_emoticons_wallbash.gif
Są progi eko od dawna przy każdym evencie i tutaj receptury losowe nie mają nic do tego
 

DeletedUser19924

Guest
Tylko, że tutaj te progi mogą nie mieć znaczenia...każdy ma przypisane indywidualny bonus do danych składników. Wielkość eko pewnie ma znaczenie w tym, ale niekoniecznie :)
 
Mają znaczenie. Zrób sobie przeskok z jednego progu na drugi i zobaczysz. Różnorodność receptur odnoszą się jedynie do danych składników, a nie wielkości danego pakietu podstawowego, bo ten jest zależny od rozwoju. W innym przypadku gra nie byłaby zbalansowana pod względem ilości bonusu. Jeden gracz z eko ponad 250k miałby 4x4, a drugi z takim samym eko 12x4, totalnie bez sensu i logiki:)
 

DeletedUser9137

Guest
Jaki jest najwyższy stopień bonusów ? (czas trwania) np. przy mantykorach ?
 
Do góry