1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 30. Lis 2016.

Poleć tę stronę

1. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    Zapraszamy do rozmów o kalendarzu adwentowym Tyche :) Ogłoszenie na ten temat znajdziecie tutaj.

Ostatnio edytowane: 30. Lis 2016
  2. edmunt

edmunt

Docenione treści:
    0
    No no ciekawy bohater teraz będzie jeszcze lepszy fun z gry [​IMG]

3. mustang5

mustang5

Docenione treści:
    36
    Narazie jeszcze niema.
    Jak będzie to podyskutujemy:)

4. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    60% zredukowany koszt&czas budowy ogni...do tego port na 30lv, dwa badania, zew, przyspieszona rekrutacja, błogosławieństwo tyche, nereidy i jeszcze te nowe bonusy z obozu :) No przecież to jakieś przegięcie i paczka ogni rekrutowana chwilę moment:)

5. mustang5

mustang5

Docenione treści:
    36
    Jak się bawić to się bawić:)

Big Kamil lubi to.
  6. Kot Felix

Kot Felix

Docenione treści:
    74
    To Szanowny Pan chyba nie pamięta czasów, jak paczkę ogni można było postawić kilka razy dziennie w 1 mieście, kwestia przesłania surki wtedy była, bo ognie się robiły 1 sztuka w 1 sekundę ;)

94.png

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Gru 2016
  7. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    Pamiętam, pamiętam :) Na Juktasie były wtedy niezłe zabawy i czyszczenie całych wysp z jednego miasta...poprawili jednak tę sekundową rekrutację w miarę szybko.

A teraz mamy natychmiastowe skracanie i efekt praktycznie ten sam...choć trzeba złota jeszcze trochę wydać [​IMG]

Big Kamil lubi to.
  8. edmunt

edmunt

Docenione treści:
    0
    Ciekawe ile hajsu na złoto pójdzie przez te 31 dni [​IMG]

9. dominikb86

dominikb86

Docenione treści:
    17
    a ja mam pytanie czy komus jeszcze "załadowało" kalendarz adwentowy ale nie z arystotelesem,a z krzysztofem...gdyz mam na 1swiecie cakowicie inny kalendarz jak na innych...czy to tylko ja,czy ktos jeszcze ma te szczescie;/?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/368e4ce58f2ae9ae

10. weteran2

weteran2

Docenione treści:
    57
    Jest lekki błąd. Wyskoczył event "Koło czasu matki natury" :D
    Mamy powtórkę z tego roku :D

11. dominikb86

dominikb86

Docenione treści:
    17
    ciekawe czy sie doczekam reakcji i jakkolwiek to zostanie naprawione...[​IMG]

12. Kot Felix

Kot Felix

Docenione treści:
    74
    I rozumiem, że ten błąd uniemożliwia ci korzystanie z tego eventu?

13. dominikb86

dominikb86

Docenione treści:
    17
    event działa,ale roznia sie nagrody. poza tym wolałbym innego bohatera,tzn arystotelesa. poza tym na aplikacji tez wyskakuje ten event pomimo ze na wersji przegladarkowej jest poprawny (dzieje sie tak na innym swiecie)

14. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    330
    A to napiszcie na jakich światach macie ten błąd z kalendarzem? Pomóżcie supportowi ze zgłoszeniem problemu...

U mnie na przykład na wersji przeglądarkowej jest wszystko ok. Zarówno na Nikai jak i Idalium. Jednak jak wejdę na mobila, to tam mam ten sam błąd na obydwu światach:)

15. weteran2

weteran2

Docenione treści:
    57
    Błąd dotyczy apki, czego zapomniałem dopisać :)
    Edit: Naprawiono

Ostatnio edytowane: 1. Gru 2016
    Big Kamil lubi to.
  16. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    Dziś rano odbyła się aktualizacja aplikacji, zalecam ją zainstalować, powinno to naprawić błąd z kalendarzem/kołem matki natury.

dominikb86, sprawdziłam wszystkie światy na twoim koncie, wszędzie widzę kalendarz adwentowy. Jeśli nadal występuje u ciebie problem, byłabym wdzięczna za podanie nicka i świata.

17. dominikb86

dominikb86

Docenione treści:
    17
    swiat nikaia; nick:dominikb86

wszystkie inne swiaty procz swiata nikaia zgadzaja sie,zarowno nazwa, wygladem, ikonka "bombki swiatecznej aby wejsc w event,jak i nagroda w postaci arystotelesa jako bohatera.

natomiast na swiecie nikaia,nazwa wyskakuje jako kalendarz adwentowy,ikonka nie zgadza sie,wyglad wewnatrz rowniez nie ten,nagroda jest christopolus. oto aktualny screen ze swiata nikaia:http://www.fotosik.pl/zdjecie/399fe6e2923dd63e.

18. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    To bardzo dziwne, napiszę do ciebie w tej sprawie w prywatnej wiadomości, może uda nam się coś zaradzić :)

19. mrwarren

mrwarren

Docenione treści:
    0
    mrwarren świat MYONIA
    u mnie jest koło matki natury na przeglądarce i na mobilku ;/ a miałbyć kalendarz adwentowy no i bohater nie ten czego nie zauważyłem i wywaliłem troszkę już złota ;/ naprawcie to

20. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    307
    mrwarren, spróbuj najpierw proszę wyłączyć skrypty i wyczyścić pliki tymczasowe przeglądarki. U niektórych osób to pomaga, ale niestety nie u wszystkich. Jeżeli nadal będziesz widzieć okno starego wydarzenia, zaloguj się do Grepolis z innej przeglądarki. Błąd został zgłoszony do techników, informuję ich na bieżąco o wszystkich przypadkach. Najciekawsze jest to, że nie jesteśmy w stanie powtórzyć błędu, jeśli ja loguję się na konto gracza, to wszystko działa poprawnie. Coś jest nie tak z odświeżeniem przeglądarki. Dam znać, jeśli znajdziemy jakieś lepsze tymczasowe rozwiązanie lub gdy technikom uda się wyeliminować problem.

Dla Google Chrome - klikamy tutaj, wybieramy z listy "od samego początku", zaznaczamy "historia przeglądania", "historia pobierania", "pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek", "obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej", po czym klikamy przycisk "wyczyść dane przeglądania".

Jeżeli u kogoś jeszcze błąd występuje, to byłabym wdzięczna za podanie nicka, nazwy świata oraz przeglądarki wraz z numerem jej wersji.

Ostatnio edytowane: 1. Gru 2016