1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 30. Lis 2016.

Poleć tę stronę

1. Caothri

Caothri

Docenione treści:
    1
    Dobra, trafił mi się dzisiaj wreszcie ten ostatni kryształ i mam już bohatera.

Choć nadal to trochę dziwne, że aż tyle to trwało. Pierwsze 4 kryształy tak szybko wpadły, a ostatni dopiero po parunastu dniach.

2. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    315
    Jednak wpadł...czyli jakby nie patrzeć, to wszystko jest ok. Innej osobie może wypaść dopiero ostatniego dnia...ważne, żeby każdy, kto kręcił ten raz dziennie przez cały event dostał tego bohatera bez używania złota. To powinna być właśnie nagroda za przekręcenie tym kołem 24 razy...

PS: A ten event jest tak długo otwarty, co by nabić kasę Inno? 8 dni po ostatnim darmowym kręceniu jeszcze będzie można kręcić za złoto?

3. Leśniak22

Leśniak22

Docenione treści:
    1
    Dołączam się do pytania czy będzie można za złoto kręcić bo się zastanawiam czy ładować.

Pytam czy są osoby które po 24 kreceniach nie dostał bohatera? no 23 w sumie

4. Domalsky

Domalsky

Docenione treści:
    6
    Załapałem się tylko na 2 koła... 1 kryształ, szkoda, że nie można dalej sobie pokręcić. Przydały by się jakieś bonusy. :p