Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do rozmów o kalendarzu adwentowym Tyche :) Ogłoszenie na ten temat znajdziecie tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27860

Guest
No no ciekawy bohater teraz będzie jeszcze lepszy fun z gry
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser18203

Guest
Narazie jeszcze niema.
Jak będzie to podyskutujemy:)
 

DeletedUser19924

Guest
60% zredukowany koszt&czas budowy ogni...do tego port na 30lv, dwa badania, zew, przyspieszona rekrutacja, błogosławieństwo tyche, nereidy i jeszcze te nowe bonusy z obozu :) No przecież to jakieś przegięcie i paczka ogni rekrutowana chwilę moment:)
 

DeletedUser22102

Guest
60% zredukowany koszt&czas budowy ogni...do tego port na 30lv, dwa badania, zew, przyspieszona rekrutacja, błogosławieństwo tyche, nereidy i jeszcze te nowe bonusy z obozu :) No przecież to jakieś przegięcie i paczka ogni rekrutowana chwilę moment:)

To Szanowny Pan chyba nie pamięta czasów, jak paczkę ogni można było postawić kilka razy dziennie w 1 mieście, kwestia przesłania surki wtedy była, bo ognie się robiły 1 sztuka w 1 sekundę ;)

94.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Pamiętam, pamiętam :) Na Juktasie były wtedy niezłe zabawy i czyszczenie całych wysp z jednego miasta...poprawili jednak tę sekundową rekrutację w miarę szybko.

A teraz mamy natychmiastowe skracanie i efekt praktycznie ten sam...choć trzeba złota jeszcze trochę wydać
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser27860

Guest
Ciekawe ile hajsu na złoto pójdzie przez te 31 dni
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26558

Guest
ciekawe czy sie doczekam reakcji i jakkolwiek to zostanie naprawione...
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser22102

Guest
I rozumiem, że ten błąd uniemożliwia ci korzystanie z tego eventu?
 

DeletedUser26558

Guest
event działa,ale roznia sie nagrody. poza tym wolałbym innego bohatera,tzn arystotelesa. poza tym na aplikacji tez wyskakuje ten event pomimo ze na wersji przegladarkowej jest poprawny (dzieje sie tak na innym swiecie)
 

DeletedUser19924

Guest
A to napiszcie na jakich światach macie ten błąd z kalendarzem? Pomóżcie supportowi ze zgłoszeniem problemu...

U mnie na przykład na wersji przeglądarkowej jest wszystko ok. Zarówno na Nikai jak i Idalium. Jednak jak wejdę na mobila, to tam mam ten sam błąd na obydwu światach:)
 

DeletedUser5

Guest
Dziś rano odbyła się aktualizacja aplikacji, zalecam ją zainstalować, powinno to naprawić błąd z kalendarzem/kołem matki natury.

dominikb86, sprawdziłam wszystkie światy na twoim koncie, wszędzie widzę kalendarz adwentowy. Jeśli nadal występuje u ciebie problem, byłabym wdzięczna za podanie nicka i świata.
 

DeletedUser26558

Guest
swiat nikaia; nick:dominikb86

wszystkie inne swiaty procz swiata nikaia zgadzaja sie,zarowno nazwa, wygladem, ikonka "bombki swiatecznej aby wejsc w event,jak i nagroda w postaci arystotelesa jako bohatera.

natomiast na swiecie nikaia,nazwa wyskakuje jako kalendarz adwentowy,ikonka nie zgadza sie,wyglad wewnatrz rowniez nie ten,nagroda jest christopolus. oto aktualny screen ze swiata nikaia:http://www.fotosik.pl/zdjecie/399fe6e2923dd63e.
 

DeletedUser5

Guest
To bardzo dziwne, napiszę do ciebie w tej sprawie w prywatnej wiadomości, może uda nam się coś zaradzić :)
 

DeletedUser28400

Guest
mrwarren świat MYONIA
u mnie jest koło matki natury na przeglądarce i na mobilku ;/ a miałbyć kalendarz adwentowy no i bohater nie ten czego nie zauważyłem i wywaliłem troszkę już złota ;/ naprawcie to
 

DeletedUser5

Guest
mrwarren, spróbuj najpierw proszę wyłączyć skrypty i wyczyścić pliki tymczasowe przeglądarki. U niektórych osób to pomaga, ale niestety nie u wszystkich. Jeżeli nadal będziesz widzieć okno starego wydarzenia, zaloguj się do Grepolis z innej przeglądarki. Błąd został zgłoszony do techników, informuję ich na bieżąco o wszystkich przypadkach. Najciekawsze jest to, że nie jesteśmy w stanie powtórzyć błędu, jeśli ja loguję się na konto gracza, to wszystko działa poprawnie. Coś jest nie tak z odświeżeniem przeglądarki. Dam znać, jeśli znajdziemy jakieś lepsze tymczasowe rozwiązanie lub gdy technikom uda się wyeliminować problem.

Dla Google Chrome - klikamy tutaj, wybieramy z listy "od samego początku", zaznaczamy "historia przeglądania", "historia pobierania", "pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek", "obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej", po czym klikamy przycisk "wyczyść dane przeglądania".

Jeżeli u kogoś jeszcze błąd występuje, to byłabym wdzięczna za podanie nicka, nazwy świata oraz przeglądarki wraz z numerem jej wersji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry