Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Budowanie ogni z Arystotelesem...

23gzo2b.jpg


A to jeszcze nie jest maks :)

Przynajmniej do łask wrócą ognie jako narzędzie do odbijania miast:p Obecnie to praktycznie tylko mityki bo wszędzie murki 1.
 

DeletedUser18203

Guest
He 65 ogni.
No grubo /ciach/ za 185 złota mogę je mieć odrazu-porostu masakra szkoda gadać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Na szczęście monet do rozwoju bohaterów nie można kupić, a do tego trochę czasu trwa powoływanie go w kolejnym mieście...ale pewnie do czasu.
 

DeletedUser19222

Guest
No i już jest 11 dni...
Ale czego ja się dziwię, skoro jak słyszę są osoby co na 13 dni nawet jednego odłamka nie miały.
To jest totalna żenada i kompromitacja, żeby tak chamsko lecieć na kasę.
 

DeletedUser19222

Guest
Pecha może mieć saper. To jest ustawione. Przy 6 miejscach na kole, z czego 2 mają odłamki-ile to jest procent? 33. To jaka jest szansa, żeby przy 13 zakręceniach ani razu nie trafić?
Bądźmy poważni, inno zakłada, że będzie szał wydawania kasy, bo przecież po północy ceny wzrosną a nikt nie umie liczyć. Serio? SERIO?
 

DeletedUser18203

Guest
Ja chyba w tamtym roku jeśli dobrze pamiętam to wszystkimi kołami zakrecilem i brakowało jednego odłamka.
 

DeletedUser28821

Guest
U mnie bardzo szybko trafily sie 4 odłamki.

A teraz od kilku dni coś nie chce się trafić piąty. Podejrzane.


Jeśli nie trafi się w ciągu następnych kilku dni to na pewno jest ustawione bo skoro pierwsze 4 tak szybko się trafily, a akurat ostatni dziwnym trafem nie chce...
 

DeletedUser5

Guest
pierwsze 2 dni-2 odłamki. Kolejne 9 dni-ZERO. No jakim #$!@& cudem przy dwóch odłamkach?
Chodzi o konto z tym samym nickiem, co na forum, tak? Testuję event u siebie, bez użycia premki na jednym świecie mam 2, a na drugim 3 odłamki, więc podobna sytuacja. Ale zostało jeszcze 10 dni, jest mimo wszystko spora szansa na zdobycie bohatera.
 

DeletedUser19222

Guest
Dzisiaj był odłamek, także licznik zatrzymał się na jedenastu dniach. Nieszczególnie liczę na kolejne dwa.
 

DeletedUser19924

Guest
Jak dla mnie, to zakręcenie kołem w każdy dzień powinno gwarantować nam tego bohatera...niby kwestia szczęścia, ale bez przesady. Ten event nie powinien wymuszać użycia złota na nas...a szkoda nie mieć takiego bohatera, który daje nam ogromną przewagę w szybkości budowy ogni.
 

DeletedUser19222

Guest
Demokryt był ekskluzywny i nie było go na wcześniejszych światach, pojawił się później i nie był za darmo, trza było użyć monet by go zdobyć. I to jest ekskluzywność. Natomiast teraz to eksluzywność staje się ekskluzywna bo nie każdy może zdobyć gieroja. I zanim ktoś poleci tekstem, że "można przyzłocić" -ceny kolejnych zakręceń są zwyczajnie skandaliczne, bo nie dość, że na dzień dobry mamy do zapłaty 100 sztuk, to kolejnego dnia jest to już 200 sztuk.
Drogie inno-jeżeli chcecie podnieść sprzedaż to obniżcie ceny. Podwyżki do tego nie zachęcają.
 

DeletedUser19924

Guest
Demokryt też z eventu przecież i na jego odblokowanie na światach, które nastąpiły po zakończeniu tego wydarzenia, sporo czekaliśmy. Tam jednak każdy mógł spokojnie go zdobyć, bo ważna była ilość zrobionych receptur, a nie "szczęście".
 

DeletedUser19222

Guest
Demokryt też z eventu przecież i na jego odblokowanie na światach, które nastąpiły po zakończeniu tego wydarzenia, sporo czekaliśmy. Tam jednak każdy mógł spokojnie go zdobyć, bo ważna była ilość zrobionych receptur, a nie "szczęście".
Dokładnie o to mi chodzi.
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...to trochę niezbyt zrozumiale to napisałaś :) Ważne jednak, że się zgadzamy w tej kwestii.
 

DeletedUser28821

Guest
U mnie bardzo szybko trafily sie 4 odłamki.

A teraz od kilku dni coś nie chce się trafić piąty. Podejrzane.


Jeśli nie trafi się w ciągu następnych kilku dni to na pewno jest ustawione bo skoro pierwsze 4 tak szybko się trafily, a akurat ostatni dziwnym trafem nie chce...

No i zrobiłem kilka kolejnych obrotów kołem i dalej się ten piąty odłamek nie chce trafić...
A podobno jest z 33% szansy czy jakoś tak.

Pierwsze cztery odłamki tak szybko się trafiły, a akurat piąty od tylu dni nie chce... ciężko uwierzyć, ze to nie jest ustawione, zwłaszcza skoro u innych też coś jest nie tak.


Oj Inno... Inno... że nawet wy robicie zagrania tak niskich lotów...
 

DeletedUser26517

Guest
No i już jest 11 dni...
Ale czego ja się dziwię, skoro jak słyszę są osoby co na 13 dni nawet jednego odłamka nie miały.
To jest totalna żenada i kompromitacja, żeby tak chamsko lecieć na kasę.
Kręcenie kołem jest zdarzeniem losowym jednemu po 5 dniach dostanie a drugi nie ^^
 

DeletedUser28821

Guest
Kręcenie kołem jest zdarzeniem losowym jednemu po 5 dniach dostanie a drugi nie ^^

Jest chyba coś około 33% szansy na trafienie kryształu.


Z taką szansą prawie wszyscy powinni spokojnie zdążyć uzbierać wszystkie 5 kryształow i to jeszcze co najmniej na kilka dni przed końcem terminu.

Może się zdarzyć, ze jedna czy dwie osoby będą miały jakiegoś pecha.

Ale jeśli wiele osób ma takiego dziwnego 'pecha' do tych kryształow to coś tu jest nie tak...
 

DeletedUser19924

Guest
Nereidy i Arysoteles dają możliwość budowy tak dużej ilości ogni na raz...plus przyspieszacze (zew i bonus do rekrutacji), co by czas przyspieszyć. Teraz Ci szczegółów niestety nie podam, bo screen nie mój. U mnie Arystoteles na 7 i on sam daje mi możliwość budowy bodajże 38-40 ogni przy magazynie 32100...dołożenie nereid dałoby dodatkowe 30%.


Maks to chyba 98 ogni na raz przy nereidach i Arystotelesie na 20lv plus matematyka z akademii...czy ja coś źle liczę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry