Dyskusja na temat wymiany złota

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Hym.. przede wszystkim dziwną sprawą jest jak się zakupi złoto to nie można z tej opcji w ogóle skorzystać. I trzeba poczekać 42-60 dni... to sie mija z celem :)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ludzie, zamiast narzekać to myślcie. W tej postaci ten pomysł INNO to dla nas kopalnia...złota :rolleyes: Pół darmowego. Módlcie się, żeby to weszło na stałe a będziemy wszyscy bogaci ;)

ps. ode mnie złotnicy jakoś nie chcą kupować tych surowców (retimno)

i nie będą skończy się to szybko już złotnicy mają murek w trochę czasy sobie przyśpieszają kupują surki za mniejsze koszty budują i oszczędzają na murku potem podobnie z akademią potem i z specjalnymi budynkami
może 10 zł za 10k surowca dobry zysk tylko właśnie kto to kupuje? złotnicy na razie ochoty nie mają :(
 
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Handel złoto za surki w tej formie jest całkowicie bez sensu.
Jeżeli płacąc złotem otrzymywałoby się surowce natychmiast to jeszcze miałoby to jakiś sens a tak to lipa okropna.

Płacąc prawdziwymi pieniędzmi za coś co i tak przypłynie w ten sam sposób co normalna wymiana - surowce za surowce, to skrajna głupota:) Nie wiem czy ludzie w tej grze są aż tak głupi żeby w ten sposób handlować?
 

DeletedUser17269

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Abstrahując od sensowności wymiany na złoto, dlaczego po próbie wymiany otrzymuję komunikat "Zbyt mało złota"? Dla złośliwych podpowiadam, że złoto jest….:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Abstrahując od sensowności wymiany na złoto, dlaczego po próbie wymiany otrzymuję komunikat "Zbyt mało złota"? Dla złośliwych podpowiadam, że złoto jest….:D

Może niedawno kupiłeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja mam inny problem.Mam targ na 11 poziomie i nie mogę handlować złotem w obie strony.Kupić za złoto się da ale wystawić oferty sprzedaży innych surowców w zamian za złoto już nie mogę.Dlaczego to działa tylko w jedną stronę?
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

A ja myślę że przy płatnościach albo na targu tam gdzie info o monetach z płatności itd. powinna być jakaś informacja o tym złodziejskim okresie 42-60 dni do zwiększenia waluty transakcyjnej... Bo to jest jakaś kpina że się płaci już, a trzeba czekać bo się komuś wydaje że się wycofa transakcję. Jakby to był argument przed zwiększeniem tego złota handlowego to by tyle samo człowiek musiał czekać by użyć tych monet na cokolwiek innego.
 

DeletedUser

Guest
Złoto, surowce i światy.

Powiem szczerze, że nie byłam fanką idei handlowania surowców za złoto. Ale teraz znajduję pozytywy.

1. Złoto to jest po prostu czas. Można sprzedać trochę surowców za złoto, aby skrócić budowę. Bardzo przydatne.
2. Ponieważ złoto jest przypisane do konta, to na jednym świecie można robić za farmę, a na drugim kupować surowce od innych farmerów.

Zostałam chyba fanką tego pomysłu.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Złoto, surowce i światy.

Handel złotem jest przydatny i pozwala zarobić całkiem spore sumy złota graczom grającym bez premium, ale na stałe jednak ta funkcja mi nie odpowiada. Szczególnie w początkowym etapie daje zdecydowanie za dużą przewagę graczom kupującym surowce. Według mnie najlepiej będzie jeśli handel złotem zostanie dodany do ustawień świata i co jakiś czas pojawią się światy bez tej funkcji.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Złoto, surowce i światy.

każda rzecz za pieniądze nie powinna byc na stałe. Nawet zwykła premka w postaci kapitana czy dowódce jest przegięciem dla tych co nie używają. Bo walnij w kogoś paką ogni z premką w pake birem bez premki - szybko zobaczysz jakie to fajne.

Skracanie wojska - no to też przegięcie

skracnie budynków tak samo kosmos.

W tej chwili dali nam możliwość kupowania surki. To ostatni krok przed wprowadzeniem, że kupisz dowolna ilość surki wystarczy żebyś odpowiednio za nią zapłacił.

Wszystkie te zmiany jakie sa na grepo od poczatku kiedy powstało mają za zadanie przynieść właścicielom coraz to więcej pieniędzy i niestety ale przynosi. Nawet sposób farmienia daje możliwości więcej surki żeby można było skracać budynki i jednostki. Aż dziwne że nie zezwalają na bota - choc pewnie już im to przez mysl przyszło że za 100pln można używać bota na miesiąc :)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Złoto, surowce i światy.

apetyt rosnie w miare jedzenia , wlasciciel po zdobyciu odpowiedniej ilosci graczy placácych stwarza im jak najlepsze warunki rozwoju - kup zloto bedziesz lepszy od sásiada i go sfarmisz tylko z tym jest róznie bo sásiad tez na zlocie jedzie i skraca co sie da , to trzeba wiecej kupic , na szczescie sa coraz wieksze mozliwosci i tak to sie nakreca ,prawdziwe dozynki robia sie za sprawa róznych swiát ( eventy = zloto ) a ze swiat nie brakuje , to i zyski wieksze , pobyt robi podaz , tylko coraz mniej adekwatny jest opis gry - darmowa gra przegládarkowa - ktos bez zlota moze sobie w kapsle pod blokiem zagrac bedzie mial zaa darmo , bo teraz miesieczny koszt gry tutaj na jakotakim poziomie to koszt gry na konsole
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Złoto, surowce i światy.

właśnie sobie wystartowałem na EN na jakimś nowym świecie który jest chyba od kilku dni. Zawsze myślałem że u nas gracze złocą ale to co się teraz dzieje na EN to istne szaleństwo. Wystawiam 500-1000 surki dowolnej za 50 golda i to schodzi w ciągu 5 minut o każdej godzinie - szok!!

Na PL teraz stawiki by było minimum 5k za 50 golda i pewnie nikt by nie kupował a tam sprzedaje 500 surki.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Złoto, surowce i światy.

no nie nie idzie. Zarabiam bo pewnie ciupne na jakimś EN za jakiś czas a przyda się trochę golda na zarządce i kapitana
 
Do góry