Dyskusja na temat wymiany złota

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Najgorsze w grze, to kupowanie czasu, surek, wojska za pieniądze. To w końcu zniszczy każdą grę. Grałem w Empire ponad rok czasu i przez pazerność twórców gra zeszła na psy. Teraz, żeby tam coś znaczyć w grze, trzeba miesięcznie wydawać kilkaset złotych, bez forsy już się nie da grać, można tylko wegetować. Natomiast w Grepolis jeszcze tego nie ma, na szczęście...
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Najgorsze w grze, to kupowanie czasu, surek, wojska za pieniądze. To w końcu zniszczy każdą grę. Grałem w Empire ponad rok czasu i przez pazerność twórców gra zeszła na psy. Teraz, żeby tam coś znaczyć w grze, trzeba miesięcznie wydawać kilkaset złotych, bez forsy już się nie da grać, można tylko wegetować. Natomiast w Grepolis jeszcze tego nie ma, na szczęście...
Kupowanie czasu, slotów .. to już jest problem, a jak będzie surka za złoto, to na nowy świat nie ma co dołączać bo jakiś złotnik w dzień może mieć ile chce pkt itd ... ;//
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja już pisałem co sądzę o złocie, proponuję zaprzestania rozmów na ten temat i tak nkc nie zdziałacie. :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja już pisałem co sądzę o złocie, proponuję zaprzestania rozmów na ten temat i tak nkc nie zdziałacie. :)
Ale w tym rzecz, my z nadzieją że tego nie będzie piszemy .. i uwierz że nawet jak wprowadzą na normalny serwer, to spora część graczy nie będzie grała, i znów złoto za surke wycofają ;)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Złoto za surkę jeżeli się pojawi to pewnie na jakimś nowym świecie. Chociaż z drugiej strony żadnej oficjalnej informacji nie dostałem, że takowa opcja ma wejść do gry. Możemy mieć tylko nadzieję, że Inno nie odwali tak głupiego numeru :) A przynajmniej nie w najbliższym tysiącleciu :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja już pisałem co sądzę o złocie, proponuję zaprzestania rozmów na ten temat i tak nkc nie zdziałacie. :)

Komentować jak najbardziej można, przekazujemy wszystkie wasze opinie do osób, które zajmują się wprowadzaniem zmian do Grepo.

Złoto za surkę jeżeli się pojawi to pewnie na jakimś nowym świecie. Chociaż z drugiej strony żadnej oficjalnej informacji nie dostałem, że takowa opcja ma wejść do gry. Możemy mieć tylko nadzieję, że Inno nie odwali tak głupiego numeru :) A przynajmniej nie w najbliższym tysiącleciu :D

Na razie ta funkcja dostępna jest tylko na becie, zachęcam do testów :) W aktualizacji do wersji 2.71 wprowadzono już pewne ograniczenia w wymianie złota.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Shannqa mówiłem o nowych światach, które mają być otwierane ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Shannqa mówiłem o nowych światach, które mają być otwierane ;)
Racja, na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Ciekawe czy funkcja pojawiłaby się tylko na najnowszych światach, czy również na istniejących. Obstawiam, że większość graczy byłaby za drugą opcją, żeby nie zachwiać ekonomii na starszych serwerach.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Racja, na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Ciekawe czy funkcja pojawiłaby się tylko na najnowszych światach, czy również na istniejących. Obstawiam, że większość graczy byłaby za drugą opcją, żeby nie zachwiać ekonomii na starszych serwerach.

No oczywiscie prawie kazdy... ale inno i tak zrobi po swojemu
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Nie, inno zrobi tak, żeby im się opłacało, ale żeby inni grali, jeżeli teraz na światy które są otwarte wejdzie ta opcja to większość graczy przestanie grać.

A nawet jak będzie ta opcja na nowo otwartych światach, nigdy tam nie dojdę ..
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja również nie dojdę do świata na którym będą surki za złoto bo to już bez sensu będzie.. A jeżeli zrobią tą opcję wstecz na światach to stracą bardzo wielu graczy tak jak piszesz.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ehhhh.
Kolejny beznadziejny dodatek.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Nie taki beznadziejny ale faktycznie juz troche za duzo tych dodatkow...chociaz jak by dluzej pomyslec to jest beznadziejny bo kazdy bedzie na gral zlocie i to troche zepsuje gre...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To żart, prawda? Jaka będzie następna opcja? "Kup zwycięstwo za złote monety"?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Zapewne koronka i odznaczenia za złoto :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Może skracanie czasu przemieszczania się wojsk za złoto? godzina-25 sztuk:p
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Kupie miasto na świecie Pella za 500 złota - proszę o priv.


Zajrzyjcie na targowisko - już jest to możliwe...
Brawo!
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Za Wiki:
Czy są jakieś ograniczenia?
Są dwa ważne ograniczenia. Ze względów bezpieczeństwa możliwa jest wymiana maksymalnie 200 sztuk złota w jednej ofercie handlowej.
Ponadto, tylko zakupione złoto może ulec wymianie. Oznacza to, że nie można wykorzystać złota zdobytego w grze, z wyjątkiem złota, które pozyskano za pomocą wymiany.

A skad mam wiedziec ile mam zlota z wymiany, a ile mam zlota kupionego?
I czy jest na to jakis system? Mam na mysli, ze na premki w pierwszej kolejnosci bedzie wydawane zloto z wymiany na Targu?
Czy kolejne niedopracowanie?

Haszeek szkoda, ze nie ma mnie na Pelli, na Sparcie hurtem oddalbym 25 wiosek za 10000 zlota
 
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To złoto w targu psuje tylko gre.

1 Trzeba przewinąć kilka stron bo dopiero pojawiają się oferty surowce za surowce
2. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D
3 Odechcewa się korzystać z targu

Jak dla mnie powinno to zostać usunięte , gdyż nie wnosi to nic dobrego do gry tylko ją bardziej zaburza i utrudnia korzystanie z targu.

Może dodajcie jakiś przycisk że dopiero jak gracz kliknie tam nwm "pokaż oferty z złotem" to dopiero pojawią się te oferty wraz z innymi.
A default powinien być taki jaki był tzn "Surowce za surowce"
 
Do góry