Dyskusja na temat wymiany złota

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To złoto w targu psuje tylko gre.

1 Trzeba przewinąć kilka stron bo dopiero pojawiają się oferty surowce za surowce
2. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D
3 Odechcewa się korzystać z targu

Jak dla mnie powinno to zostać usunięte , gdyż nie wnosi to nic dobrego do gry tylko ją bardziej zaburza i utrudnia korzystanie z targu.

Może dodajcie jakiś przycisk że dopiero jak gracz kliknie tam nwm "pokaż oferty z złotem" to dopiero pojawią się te oferty wraz z innymi.
A default powinien być taki jaki był tzn "Surowce za surowce"

na targu masz filtr w którym ustawiasz co chcesz widziec

a co do tego "kto normalny będzie kupował....."
wiesz wiele osób to wykorzysta - są ludzie co mają naprawdę dużo złota i będą wydawac - martwi mnie tylko czas :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To złoto w targu psuje tylko gre.

1 Trzeba przewinąć kilka stron bo dopiero pojawiają się oferty surowce za surowce
2. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D
3 Odechcewa się korzystać z targu

Jak dla mnie powinno to zostać usunięte , gdyż nie wnosi to nic dobrego do gry tylko ją bardziej zaburza i utrudnia korzystanie z targu.

Może dodajcie jakiś przycisk że dopiero jak gracz kliknie tam nwm "pokaż oferty z złotem" to dopiero pojawią się te oferty wraz z innymi.
A default powinien być taki jaki był tzn "Surowce za surowce"

Popieram jak najbardziej !
 
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

na targu masz filtr w którym ustawiasz co chcesz widziec

a co do tego "kto normalny będzie kupował....."
wiesz wiele osób to wykorzysta - są ludzie co mają naprawdę dużo złota i będą wydawac - martwi mnie tylko czas :)

ale nie da się ustawić że widac same oferty surowców bez złota , tzn da się np srebro->drewno , ale wtedy niewidze kamień za cos i drewno za coś , a takie ciągle klikanie kilka razy dziennie jest męczące , bo jak dotąd wchodziłeś i odrazu miałeś wszystko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

No to teraz mamy w pełni rozwinięty handel dla inno :) kupujcie dajcie kasy teraz za złoto możesz mieć surki haha
widzicie co się zaczyna robić z tym grepolis ?
brawa brawa kolejny powód by skończyć grę na tym etapie gdzie to grepolis sprzed wersji 2.0?
wymiana złota za surki wśród graczy to doprowadzi tą grę do ruiny i za te pomysły grę zamkną i nawet się nie zorientujecie bo to jest rzeczywiste naciąganie ludzi ale oczywiście ręce się umywa od tej zabawy,bo nikt na na prawdę nie jest zmuszany a tylko gra psychiczna bo jak komuś zabraknie ogni przed akcja to zaraz pozłoci kupi surę za złoto skróci czas i ma wydane około 500 złota na jeden rozmach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

sprawa jest prosta na jednym ze swiatow budujesz miasta i idziesz w eko wymieniasz surowce na zloto i tak jak juz nazbierasz odpowiednia ilosc
wskakujesz na nowy serwer z gotowym zlotem bo zloto jest przypisane do konta a nie do serwera
a wtedy zlocisz ile wlezie ;)
tak sobie mysle;)
a najbardziej niemoge doczekac sie nowego swiata tam dopiero cuda beda sie dzialy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

sprawa jest prosta na jednym ze swiatow budujesz miasta i idziesz w eko wymieniasz surowce na zloto i tak jak juz nazbierasz odpowiednia ilosc
wskakujesz na nowy serwer z gotowym zlotem bo zloto jest przypisane do konta a nie do serwera
a wtedy zlocisz ile wlezie ;)
tak sobie mysle;)
a najbardziej niemoge doczekac sie nowego swiata tam dopiero cuda beda sie dzialy ;)

Brawa mądra uwaga !
i co tu grepolis chce świętować ? urodziny ? że dostaną chyba znowu więcej kasy na swoje urodzinki
teraz panuje taka zasada "To nie Inno jest dla ciebie to ty jesteś dla inno" & "A więc sypnij kasą"

Po prostu dno totalne te 2 lata jeszcze było okej ale co teraz się wyprawia to czysta zabawa guru

PS:i gdzie to ich myślenie jak nawet totalny amator dostanie konto na starym świecie przykładowo 800k to sobie pogra ten rok wejdzie na nowy świat i będzie jechał jak tylko będzie chciał jakiegoś doświadczonego gracza bo ten doświadczony z deffem się nie wyrobi jak ten przy kasie co będzie skracał czas i kupował surkę
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

sprawa jest prosta na jednym ze swiatow budujesz miasta i idziesz w eko wymieniasz surowce na zloto i tak jak juz nazbierasz odpowiednia ilosc
wskakujesz na nowy serwer z gotowym zlotem bo zloto jest przypisane do konta a nie do serwera
a wtedy zlocisz ile wlezie ;)
tak sobie mysle;)
a najbardziej niemoge doczekac sie nowego swiata tam dopiero cuda beda sie dzialy ;)
Geniusz:) hehe te nowe swiaty beda ciekaw;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To złoto w targu psuje tylko gre.

1 Trzeba przewinąć kilka stron bo dopiero pojawiają się oferty surowce za surowce
2. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D
3 Odechcewa się korzystać z targu

Jak dla mnie powinno to zostać usunięte , gdyż nie wnosi to nic dobrego do gry tylko ją bardziej zaburza i utrudnia korzystanie z targu.

Może dodajcie jakiś przycisk że dopiero jak gracz kliknie tam nwm "pokaż oferty z złotem" to dopiero pojawią się te oferty wraz z innymi.
A default powinien być taki jaki był tzn "Surowce za surowce"


. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D

taki sam normalny co na jednym serwerze ponad 100 razy przywolywal fenickiego handlarza (jednego dnia ) w celu wymiany surki po lepszym kursie

moim skromym zdaniem powinny byc jakies ograniczenia co do zlota jakies limity dzienne np 5 razy na dzien skracanie budunkow lub wojska to jeszcze by byla jakas taktyka zeby umiejetnie to wykorzystywac i w odpowiednim czasie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

. Kto normalny będzie kupował niby te surowce za złoto? :D

taki sam normalny co na jednym serwerze ponad 100 razy przywolywal fenickiego handlarza (jednego dnia ) w celu wymiany surki po lepszym kursie

moim skromym zdaniem powinny byc jakies ograniczenia co do zlota jakies limity dzienne np 5 razy na dzien skracanie budunkow lub wojska to jeszcze by byla jakas taktyka zeby umiejetnie to wykorzystywac i w odpowiednim czasie


Nie bądź zaskoczony jak twoja wypowiedź będzie olana ciepłym moczem "guru" tak jak większości z nas
kasa chłopie kasa nic więcej teraz to się liczy
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Witaj izinho!

W ramach drugiego etapu wymiany złota, polska społeczność została wybrana, aby pomóc nam w dalszym udoskonalaniu tej funkcji. Od poniedziałku, 6 października, funkcja ta jest dostępna na wszystkich światach.
Więcej informacji znajdziesz na naszym forum i nie możemy się doczekać Twojej opinii.

Twój Grepolis Team
Jesteśmy wyróżnieni szok :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Moja opinia :
Super ulepszenie:) zepsuje gre na dobre
 

DeletedUser13228

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

a mnie się podoba już sprowadzam kamyki za złoto -jest super:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

To ja dodam ostatnią wypowiedź w tym temacie :) udławcie się tym tortem który ma aż 5 lat i zgrzybiały od starości oraz dla mnie możecie nawet się załatwiać złotem :)

dzięki miłej nocy :) pozdrawiam guru
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ja bardzo proszę o wyrażanie swoich opinii bez użycia wulgaryzmów
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Nikt nie napisał pozytywnej opini a oni i tak wprowadzą.
To potwierdza tylko, że mają nas głęboko w [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Wlasnie! !!( a ja spadam robic zloto;)póki nie zabrali)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

w celu informacji
zloto na troi w przedzialach od 1 do 100 tak chca sprzedajacy surowce
do 1 do 366 taka cene oferuja sprzedajacy zloto
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

proponuje kupowanie miast od graczy ;) po co się szczypać
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

A ja sobie chyba kupię złoto, bo za grosze można dostać tyle surki, że szok :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wymiany złota

Ten pomysł to totalna żenada ....ale kto by się przejmował głosami zwykłych szaraków
 
Do góry