Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

Status
Zamknięty.

DeletedUser20887

Guest
dobra , event ruszył , ale w trakcie trwania , nie zmienia się nagród w sklepie eventowym ,
n.p na Swiecie :, Oleus i Pegas, zmieniono birki , na syreny , dlaczego???ja sie pytam , i kto w tym mieszał
proszę przywrócic , tak jak było , albo , zabierzcie ognie a dajcie w to miejsce syreny

pozdrawiam
 
dobra , event ruszył , ale w trakcie trwania , nie zmienia się nagród w sklepie eventowym ,
n.p na Swiecie :, Oleus i Pegas, zmieniono birki , na syreny , dlaczego???ja sie pytam , i kto w tym mieszał
proszę przywrócic , tak jak było , albo , zabierzcie ognie a dajcie w to miejsce syreny

pozdrawiam
Jak widzę takie teksty "wywalcie ognie, dajcie birki", to aż mi przestaje być szkoda, że "z syrenami oszukali" xD
 
Syreny zamiast birem miały być od początku. Czy to dobry pomysł? Nie, ale taka decyzja była, wiemy to, bo w evencie na becie były syreny.
Ktoś zrobił błąd, pomylił sklepy i dał wpierw biremki, a dopiero potem poprawiono to.
Ale od początku miało nie być birem.
 
Nie bierzcie syren w tym evencie, bo tylko sobie krzywdę zrobicie! Póki błąd nie zostanie naprawiony to używanie ich na wsparciach lub w ataku to strzelanie sobie w kolano. A patcha rozwiązującego problem jak nie było tak nie ma. Chyba trzeba będzie się bronić ogniami :rolleyes:
 
no tak programiści idą na łatwiznę i podmieniają wartości zamiast dodać nowe ( a jest jeszcze miejsce pomiędzy 3 bonusami ze środkowego miejsca )
przywróćcie biremy bo Syrenki z tym kosztem mają się nijak do ilości ogni które je zmiotą ...
(świat x4 1 poziom pop) Syrenki 4 x3 za 150 a ognie 4 x 5 za 50 .. koszt ogni też poszedł w górę na światach z Afrodytą .. normalnie kosztują 35
jak dacie koszt Syren o 10 laurów niższy niż koszt ogni lub będą w tej samej cenie to w jakimś stopniu to zbalansuje to fopa z waszej strony mimo straty na populacji aby osiągnąć podobną obronę do tej samej ilości birem
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry