Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
Zastanawiam się nad Waszymi uwagami na temat zbyt małych nagród z eventu i, prawdę powiedziawszy, nie wiem co mam o tym myśleć.
Wcześniej narzekaliście, że są za wysokie. Teraz, jak wynika z Waszych wypowiedzi, nagrody są za niskie. To jak jest faktycznie?
 

DeletedUser35664

Guest
Proszę pamiętać że nie wszyscy mają podobne zdanie do graczy wyżej.
Moim zdaniem poziom nagród jest jak najbardziej optymalny i dobrze zbalansowany.
Event ten, daje masę emocji opartych nie na nagrodach dostępnych w sklepie a na rywalizacji pomiędzy sojuszami walczącymi o dopałki dla całych sojuszy. To one są nagrodą główna a reszta to tylko dodatek.
Sam serwer Dion znajduje się na takim poziomie gdzie tak na prawdę jako poszczególnych graczy interesują nas tylko zmysły oraz jednostki mityczne. Nie trzeba chyba niczego dodatkowo co nie byłoby już dostępne w naszych kontach. Gracze którzy narzekają na to że dostępne bonusy są za drogie powinni mieć na uwadze że Grepolympia jest eventem w którym gracze wydają duze ilości złota na każdym z czterech etapów a co za tym idzie mają ogromne ilości laurów. Zmniejszając ich wartość narażamy się na to że gracze prowadzący event będą mieć znacząca przewagę nad graczami którzy nie uczestniczą z tak wysokim zaangażowaniem jak Ci pierwsi.
Grepolympia jest chyba najwazniejszym eventem dla każdego sojuszu i z chęcią widziałbym więcej podobnych jej eventów.

Nagrody jak dla mnie na plus i nie trzeba absolutnie nic w nich zmieniać są dobrze przemyślane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zastanawiam się nad Waszymi uwagami na temat zbyt małych nagród z eventu i, prawdę powiedziawszy, nie wiem co mam o tym myśleć.
Wcześniej narzekaliście, że są za wysokie. Teraz, jak wynika z Waszych wypowiedzi, nagrody są za niskie. To jak jest faktycznie?
Osobiście uważam, że starczyło by po prostu zmienic czas trwania posiłków eryń/mant z 1 godziny na 2 i graczy by byli zadowoleni.
Pozostałe nagrody są w miarę w porządku ;p.
 
Dorociu, nie każdy ten event po prostu lubi. Dla jednych tym "idealnym" eventem są statki, dla innych kura, a dla jeszcze innych olimpia właśnie. I każdy wszystkie inne wydarzenia porównuje do swojego najulubieńszego. Stąd syt. gdzie każdy eventowy wątek ma jakiegoś swojego marudę

Fajnie, że naprawiony został "błąd" z poprzedniej edycji eventu, gdzie syrenki zastąpiły birki w sklepie i deffowcy nie mieli morskiej jednostki do kupowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry