Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, aż się zalogowałem pierwszy raz od długiego czasu żeby wyrazić opinię xD
Ogólnie to powiem krótko; Za jasno!
Bez okularów przeciwsłonecznych ciężko będzie się przyzwyczaić. :D
 

DeletedUser27449

Guest
Mieliśmy mieć inny szablon, ten też średnio mi się podoba, bo zbyt dużo rzeczy się zlewa. Ale będę starała się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby forum było bardziej przejrzyste :D Dlatego bardzo zależy mi na opiniach co konkretnie wam nie pasuje, a co według was powinno zostać zmienione.

Przy okazji drobna prośba do osób biorących udział w konkursie Mistrzostw Europy - czy moglibyście sprawdzić czy widzicie już swoje tematy w dziale Tajemniczy kod?
Nie widzę swojego tematu.
 
Mieliśmy mieć inny szablon, ten też średnio mi się podoba, bo zbyt dużo rzeczy się zlewa. Ale będę starała się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby forum było bardziej przejrzyste :D Dlatego bardzo zależy mi na opiniach co konkretnie wam nie pasuje, a co według was powinno zostać zmienione.

Przy okazji drobna prośba do osób biorących udział w konkursie Mistrzostw Europy - czy moglibyście sprawdzić czy widzicie już swoje tematy w dziale Tajemniczy kod?

Temat u mnie jest widoczny :)

Co do zmian to:
  • Najlepiej byłoby upodobnić forum do TW2, jeśli ma ono być na tym skrypcie, czyli podział poszczególnych tematów na osobne szczeble, zmiana koloru forum na ciemniejszy co pozwoli odróżnić tło od tematów/postów. Ciężko jest cokolwiek dostrzec przy jednolitym forum
  • Przebudowa górnych odnośników, aby wyglądała jak w TW2 czy na starym FO-przejrzysty widok i szybki przeskok. Ewentualnie wzmocnienie prawego panelu linków, aby był bardziej widoczny, a nie drobny druk jak przy podpisywaniu umowy.
  • Do zmiany byłoby też pole Edycji Postów na bardziej czytelne, a nie jak to teraz wygląda, czyli ruchome piktogramy naklejone na tło-lepiej wyglądałaby tabela odróżniająca się od reszty. :)
 

DeletedUser5

Guest
Pokombinowałam z ustawieniami Tajemniczego kodu i jeszcze raz bardzo was proszę, żebyście sprawdzili czy wyświetlają się wasze tematy :) Jeżeli nie, to spróbujcie proszę stworzyć nowy temat w tym dziale i napisać mi czy będzie on widoczny. Teoretycznie na moim testowym koncie wyświetla się wszystko w porządku, ale prawa w XenForo to jeszcze dla mnie czarna magia :D
 

DeletedUser27449

Guest
Pokombinowałam z ustawieniami Tajemniczego kodu i jeszcze raz bardzo was proszę, żebyście sprawdzili czy wyświetlają się wasze tematy :) Jeżeli nie, to spróbujcie proszę stworzyć nowy temat w tym dziale i napisać mi czy będzie on widoczny. Teoretycznie na moim testowym koncie wyświetla się wszystko w porządku, ale prawa w XenForo to jeszcze dla mnie czarna magia :D
Widać :)
 

DeletedUser17693

Guest
Nie jest najgorzej, chociaż kolory mogłyby być trochę ciemniejsze.
I jeszcze jedno co mi się nie podoba, to moja ranga, która się nie wyświetla :p
 

DeletedUser13617

Guest
gdzie można wypożyczyć wielbłąda do wędrówki przez forum?

pustynia-1280x540.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Do tego warto zrobić coś z wersją forum na telefony...bardzo słabo to wygląda :/
 

DeletedUser5

Guest
Mamy problem z rangami, które wygraliście w konkursach. W tytułach użytkowników jest limit 50 znaków, dlatego w tym momencie nie jesteśmy w stanie dodać grafik. Przywrócę u zwycięzców na razie domyślne rangi i zgłoszę to jako błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21386

Guest
Dlaczego w zakładce Co nowego pokazuje się tylko 13 wyników.Można to jakoś rozwinąć tak jak na starym forum?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mieliśmy mieć inny szablon, ten też średnio mi się podoba, bo zbyt dużo rzeczy się zlewa. Ale będę starała się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby forum było bardziej przejrzyste :D Dlatego bardzo zależy mi na opiniach co konkretnie wam nie pasuje, a co według was powinno zostać zmienione.

Przy okazji drobna prośba do osób biorących udział w konkursie Mistrzostw Europy - czy moglibyście sprawdzić czy widzicie już swoje tematy w dziale Tajemniczy kod?

Nie, kolorystyka jeszcze ujdzie, ale ciężko się przyzwyczaić do paska logowania lub ustawień. :(

U mnie już swój temat cały czas jest :) Widzę swój temat z prośbą i Tajemniczym Kodem.
 
Mamy problem z rangami, które wygraliście w konkursach. W tytułach użytkowników jest limit 50 znaków, dlatego w tym momencie nie jesteśmy w stanie dodać grafik. Przywrócę u zwycięzców na razie domyślne rangi i zgłoszę to jako błąd.

ale widzę ranga gracza roku za 2015 hula więc inne też powinny
 

DeletedUser5

Guest
Dlaczego w zakładce Co nowego pokazuje się tylko 13 wyników.Można to jakoś rozwinąć tak jak na starym forum?

Moglibyście sprawdzić czy macie tak samo jak Big Kamil? U mnie w tym momencie jest 17 tematów, teoretycznie według ustawień powinno być 15, więc nie jestem pewna czy ustawienia są skopane :D Postaram się zwiększyć limit.

ale widzę ranga gracza roku za 2015 hula więc inne też powinny
Znalazłam sposób na obejście tego ograniczenia, tyle że wymaga to stworzenia oddzielnych grup użytkowników dla każdej rangi. Na początku skonfigurowanie grup będzie trochę czasochłonne - muszę się upewnić, że nie będziecie widzieć tajnych działów i że będziecie mogli normalnie korzystać z forum, a nie przykładowo nie móc edytować postów. Póki co testuję Gracza Roku 2015, dlatego jeżeli ktoś z osób z tą rangą natknie się na jakiekolwiek problemy, proszę o informację. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to wkrótce dodam w ten sposób pozostałe rangi.

Przy okazji testuję właśnie obrazki pod nazwami działów, których głównym celem jest sprawienie, żeby kategorie nie zlewały się ze sobą. Możecie zobaczyć jak to by mniej więcej wyglądało na stronie głównej po zjechaniu do działu Dionizje.
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie jest 7 tematów od ostatniej wizyty i kilka stron z nieprzeczytanymi postami...dawno przeczytane tematy nagle okazały się nieprzeczytane i nie można tego "przeczytać" jednym kliknięciem, a otwierać ich wszystkich mi się nie chce.

Zobaczę później, może tych tematów trochę więcej dojdzie...
 

DeletedUser

Guest
Moglibyście sprawdzić czy macie tak samo jak Big Kamil? U mnie w tym momencie jest 17 tematów, teoretycznie według ustawień powinno być 15, więc nie jestem pewna czy ustawienia są skopane :D Postaram się zwiększyć limit.

To dziwne, ja mam 20 tematów w jednej stronie :D To bug czy co ??
 
Do góry