Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Wątek dotyczy zmiany skryptu forum na XenForo, która zaplanowana jest na 30 czerwca. Zachęcamy do zgłaszania w tym miejscu wszystkich błędów, na które możecie się natknąć, a także do zadawania pytań na temat działania nowego forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

dajcie screena jak to będzie wyglądać :) ja to nie lubie za dużych zmian
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

To więc dopiero teraz zauważyłam ten temat :) No cóż, trochę mi będzie brakowało vBulletina, ale i tak sama z niego korzystam - większości mechaniki nawet sama nie potrafiłam zrozumieć. A właśnie, dołączam się do pytania, jak teraz forum wyglądałoby? Czy nasz Team mógłby coś zdradzić?
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Na razie nie możemy wrzucić screena, ale testowałam nowe forum i wygląda bardzo ładnie :) Jeśli nie orientujecie się jak mniej więcej wygląda XenForo, to możecie przejrzeć przykładowo forum Tribal Wars 2, u nas będzie podobnie, tylko kolory inne :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Dziękuję za stronę, rzeczywiście wygląda przejrzyściej i ładniej ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Oczywiście! Za premium będzie można wykupić nowe rangi oraz ominąć automatyczne łączenie postów :D

A poważnie, to pracujemy właśnie nad nowymi rangami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Hmmm, nowe rangi czyli brzmi coś ciekawie :cool: Jak tylko będzie lipiec to liczę, że zmiany zostaną wprowadzone w życie.
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Na razie nie możemy wrzucić screena, ale testowałam nowe forum i wygląda bardzo ładnie :) Jeśli nie orientujecie się jak mniej więcej wygląda XenForo, to możecie przejrzeć przykładowo forum Tribal Wars 2, u nas będzie podobnie, tylko kolory inne :D

oo,to ładne forum się nam zapowiada
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

A jak dla mnie, to zmiana na gorsze...jakoś ten "nowy" układ do mnie nie przemawia
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Całkiem fajnie się zapowiada;)
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

XenForo to pochodna IP Board, szczerze mówiąc dziwne ze nie zdecydowali się właśnie na to, no ale jak zwykle pewnie diabeł tkwi w szczegółach ;-)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

A jak dla mnie, to zmiana na gorsze...jakoś ten "nowy" układ do mnie nie przemawia
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Będzie ciężko się przyzwyczaić, to na pewno. XenForo ma kilka nowych fajnych funkcji, ale niektórych niestety brakuje. Będę walczyć o dodanie wtyczek, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Przyzwyczajanie się to jedno. Drugie to pewnie nowe "szmery bajery", a ja tam prostotę wolę. Im mniej dodatków i innych cudów tym lepiej na forum. W końcu nie dla wyglądu forum, ale merytorycznych wypowiedzi ludzie powinni tu wpadać
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Poprzednie forum było przejrzyste, a obecne jest strasznie jednolite, zlane kolory, niewielki kontrast między postami/tematami a tłem. Również menu edycji było lepsze, obecne zbliżone do worda niestety...
 

DeletedUser

Guest
ło jeja... co wy uczyniliście :p nawet już do forum się dobrali :D
Co jedynie to tytułowy DP może się podobać,reszta totalna beznadzieja,a odstępy w postach to totalna masakra,jak dla niepełnosprawnego człowieka.
Graty za wybór :D
 

DeletedUser

Guest
Jak to wygląda :O No myślałam, że to będzie większe zaskoczenie, ale niestety trochę te forum na minus... ciężko się do niektórych rzeczy przyzwyczaić.
 

DeletedUser21386

Guest
A tak fajnie się zapowiadało:(
Te kolory jakoś mi nie pasująo_O
 

DeletedUser5

Guest
Mieliśmy mieć inny szablon, ten też średnio mi się podoba, bo zbyt dużo rzeczy się zlewa. Ale będę starała się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby forum było bardziej przejrzyste :D Dlatego bardzo zależy mi na opiniach co konkretnie wam nie pasuje, a co według was powinno zostać zmienione.

Przy okazji drobna prośba do osób biorących udział w konkursie Mistrzostw Europy - czy moglibyście sprawdzić czy widzicie już swoje tematy w dziale Tajemniczy kod?
 
Do góry