Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
ciekawe ile razy sprawdzałeś czy na pewno na dobre forum wbiłeś? :D

zamiast urlopować to byś tu zrobił porządek jakiś, bo ja już nerw do nich nie mam :p
a czy mi się zdaje czy na grepo forum umiera? bo co zaglądam to oglądalność mizerna. A chyba wakaje są i dzieci wolne :) no nie mów mi ze wszyscy w lola graja :)
 

DeletedUser19924

Guest
To forum już tak od roku umiera i ta zmiana skryptu może miała na celu przyciągnąć tutaj więcej osób...niezbyt się udało, bo jeszcze więcej osób ucieka :)
 

DeletedUser13617

Guest
a czy mi się zdaje czy na grepo forum umiera? bo co zaglądam to oglądalność mizerna. A chyba wakaje są i dzieci wolne :) no nie mów mi ze wszyscy w lola graja :)


wszystko kiedyś umiera ale to forum dostało od jego opiekunów tyle ciosów że nie miało szans przeżyć :D

i teraz nie gra się w lola tylko się łapie pokemony

aha...jakbyś chciał jesienią gdzieś się umówić na grę to na skajpaju mi pisz bo tu to mogę przestać zaglądać całkiem :p
 

DeletedUser3480

Guest
To forum już tak od roku umiera i ta zmiana skryptu może miała na celu przyciągnąć tutaj więcej osób...niezbyt się udało, bo jeszcze więcej osób ucieka :)
zapomnieli ze tu nie o wygląd chodzi a o styl, moderacje i ludzi :) młodzi są i można im wybaczyć ale pewnie nadal noski zadarte

wszystko kiedyś umiera ale to forum dostało od jego opiekunów tyle ciosów że nie miało szans przeżyć :D

i teraz nie gra się w lola tylko się łapie pokemony

aha...jakbyś chciał jesienią gdzieś się umówić na grę to na skajpaju mi pisz bo tu to mogę przestać zaglądać całkiem :p
Ty a co to te łapanie pokemonow? może spróbuje :) a na skajpeja nie wchodzę bo mnie nastolatki zamęczały :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Lepiej nie próbuj...ludzie powariowali /ciach/ ostatnio. To co się wyprawia wśród młodzieży z tym, to jakieś szaleństwo. Dawno takiej patologii nie widziałem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27449

Guest
Nie no fajna gierka :D Można pograć,ale niektórzy przesadzają :v Ja sobie jak gdzieś jadę wyjmę ten telefon i sobie ich poszukam,ale bez przesady :v Co do Apki to Pokemon Go..Jeszcze w Polsce nie wyszła,ale można pobrać za pomocą APKMirror
 

DeletedUser5

Guest
To forum już tak od roku umiera i ta zmiana skryptu może miała na celu przyciągnąć tutaj więcej osób...niezbyt się udało, bo jeszcze więcej osób ucieka :)

Jakoś się trzymamy ;) Mamy mniej aktywnych użytkowników, to prawda. Jedni gracze odchodzą z Grepolis i/lub forum, inni dołączają, ale nie zatrzymamy nikogo na siłę, a już na pewno nie wyglądem forum :D

Swoją drogą, co sądzicie o hiszpańskim forum? Przesunięcie panelu na lewą stronę zupełnie mi nie odpowiada, ale pozostałe elementy, jak zmiana kolorów i oddzielenie kreskami poszczególnych działów i tematów wyglądają całkiem nieźle.

19.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Jakoś się trzymamy ;)
No i jak zwykle nosek zadarty doi góry aż rysuje sufit :)
Ale pewnie póki na forum wchodzi administrator to jakoś się trzymacie. Ważne że ktoś wchodzi.

choć dla mnie było by ważne żeby dochodzili nowi a starzy żeby zostali. Ale z zadartym noskiem ciężko to osiągnąć jak człowiek myśli że jest naj..
 

DeletedUser19924

Guest
Swoją drogą, co sądzicie o hiszpańskim forum? Przesunięcie panelu na lewą stronę zupełnie mi nie odpowiada, ale pozostałe elementy, jak zmiana kolorów i oddzielenie kreskami poszczególnych działów i tematów wyglądają całkiem nieźle.

Panel po prawej stronie jest lepszy...ale i tak na dole sprawuje się lepiej :p Oddzielenie paskami działów ok, ale kolorystyka jak dla mnie jeszcze gorsza niż tutaj. Może i nie jest to takie oczojebne, to niezbyt do siebie pasują te kolory...

Możecie wyróżnianie hyperlinków poprawić jeszcze...wszystko wygląda dobrze, jak się na niego najedzie myszką. Jest widoczny. Jednak jak się patrzy z daleka na tekst, to czasem można go nie wyłapać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Mam jedno pytanie - teraz posty w off-topie doliczane są do licznika, w jakim celu? Bo jednak posty typu: 100, 11, pies, kot itp. nie powinny być liczone tak jak to było wcześniej, planujecie coś z tym zrobić?
 

DeletedUser5

Guest
Dziękuję za zwrócenie uwagi :) Wygląda na to, że nie mam w tym momencie dostępu do wyłączenia licznika w poszczególnych działach, ale zgłoszę to i w ciągu kilku dni wszystko powinno wrócić do normy.
 

DeletedUser5

Guest
Podczas próby wyłączenia licznika w Dionizjach zepsuła się całkowita liczba napisanych postów, dlatego nie zdziwcie się, jeżeli okaże się, że nagle macie 0 postów, mimo że pisaliście wielokrotnie w działach, w których licznik jest włączony. Na razie próbuję naprawić to tymczasową metodą, czyli kasując po kolei wszystkie tematy w działach i po chwili je przywracając, w razie gdyby to nie zdało egzaminu, to po niedzieli poproszę techników o przeliczenie wszystkich postów na forum.
 

DeletedUser

Guest
Jakim cudem mam więcej niż 2.500 postów? :D Swoją drogą, zniknęły mi docenione treści... miałam 46/47, a teraz mam 19 :(
 

DeletedUser19924

Guest
Pewnie ze spamu masz wliczone aktualnie wszystkie :cool: U mnie to w miarę normalnie wygląda, choć trochę może brakować...ale to tam akurat mało ważny szczegół.

PS: Shannqa ma na przykład 221 postów napisanych, więc możesz oddać trochę jej:D
 

DeletedUser5

Guest
Chciałam naprawić i nie wyszło :D Okazało się, że aby poprawić wszystkie liczniki ręcznie, musiałabym skasować wszystkie tematy na forum w odpowiedniej kolejności i przy innych ustawieniach działów, a następnie je przywrócić. Mamy 18 tysięcy wątków, więc to byłoby dość skomplikowane :p Jutro będę męczyć techników, mam nadzieję, że uda im się włączyć przeliczanie liczników.

Jakim cudem mam więcej niż 2.500 postów? :D Swoją drogą, zniknęły mi docenione treści... miałam 46/47, a teraz mam 19 :(
Poszukam czegoś na ten temat, ale w przeciwieństwie do reputacji vB, w XenForo nie mamy listy wszystkich polubień. Najprawdopodobniej jest to spowodowane skasowaniem niektórych tematów w super tajnych działach, do których nie macie dostępu. A konkretnie, mamy dział, w którym z reguły przechowywane są usunięte tematy, ale zdarzało się w przeszłości przenieść tam wątek bez wcześniejszej kasacji. Powoduje to problemy z polubieniami - normalnie po skasowaniu tematu/posta wszystkie przyznane polubienia są również usuwane, ale jeżeli wątek został po prostu przeniesiony do ukrytego działu, nie znika ze statystyk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Licznik postów został naprawiony :) Aktualnie posty nie są liczone w Karczmie, w całych Dionizjach oraz w archiwum Dionizji.

Mogą być nieznaczne różnice pomiędzy liczbą postów, którą posiadaliście przed wystąpieniem błędu, a teraz. Spowodowane jest to tym, że kiedyś licznik był włączony w Hydeparku, Prezentacjach użytkowników, Naszej twórczości i w Innych grach, a także w kilku działach, które są obecnie ukryte (np. Międzynarodowy konkurs kalendarzy adwentowych), a po zmianie ustawień wasze posty nie były przeliczone. Teraz wszystkie wartości się zgadzają.
 
Do góry