Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Nie wiem, na czym polega problem, ale w jednym miejscu na forum (po polubieniu postu) mam język angielski):
A w innym miejscu jest normalnie:
Ty oraz redka lubicie to

Ilość osób lubiących dany post ma znaczenie? Czy może inny temat/dział? Jeszcze się będę musiał temu dokładniej przyjrzeć i może dostrzegę jakiś motyw przewodni tego procederu
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser5

Guest
Nie wiem, na czym polega problem, ale w jednym miejscu na forum (po polubieniu postu) mam język angielski):

A w innym miejscu jest normalnie:


Ilość osób lubiących dany post ma znaczenie? Czy może inny temat/dział? Jeszcze się będę musiał temu dokładniej przyjrzeć i może dostrzegę jakiś motyw przewodni tego procederu
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

Tak, ma znaczenie, jest kilka różnych fraz w zależności ile osób polubiło posta :D Póki co poprawiłam tymczasowo te tłumaczenia, czekamy aktualnie na zaimportowanie wszystkich tłumaczeń z innej gry. Największy problem jest z kilkoma frazami, które dostępne są tylko w naszym stylu forum, m.in. forum_list_post_by, sticky_threads, non_sticky threads, czy te, które są w innym języku np. sidebar openen of sluiten, uitvouwen.
 

DeletedUser17693

Guest
Chwilę temu przy dodawaniu posta wyskoczył mi błąd - "An unexpected error occurred. Please try again later."
Nie wiem dlaczego, a screena nie zdążyłam zrobić, w każdym razie przy ponownej próbie dodania posta nic już się nie działo.

Nie podoba mi się jeszcze to, że wcześniej w połowie dionizji liczyły się posty, a teraz już nie i mój licznik postów na tym ucierpiał :p
 

DeletedUser5

Guest
Nie chcę tworzyć specjalnie nowego tematu, więc zapytam was tutaj :) Padła ostatnio propozycja, żeby w działach światowych zamiast dwóch oddzielnych tematów (Sytuacja na świecie i Party) powstał tylko jeden, w którym można byłoby porozmawiać na każdy temat, nie tylko o tym, co dzieje się na serwerze. Podczas dyskusji w Sytuacji często nawiązujecie do innych światów albo przemyśleń zupełnie niezwiązanych z Grepolis, więc zamiast kasować kilka stron postów lub przenosić je do Party, moim zdaniem lepiej byłoby zezwolić na to w jednym wątku.

Co o tym sądzicie? Czy byłoby wam wygodniej czy wręcz przeciwnie, taka zmiana wprowadziłaby zbyt dużo zamieszania?
 

DeletedUser24377

Guest
Nie chcę tworzyć specjalnie nowego tematu, więc zapytam was tutaj :) Padła ostatnio propozycja, żeby w działach światowych zamiast dwóch oddzielnych tematów (Sytuacja na świecie i Party) powstał tylko jeden, w którym można byłoby porozmawiać na każdy temat, nie tylko o tym, co dzieje się na serwerze. Podczas dyskusji w Sytuacji często nawiązujecie do innych światów albo przemyśleń zupełnie niezwiązanych z Grepolis, więc zamiast kasować kilka stron postów lub przenosić je do Party, moim zdaniem lepiej byłoby zezwolić na to w jednym wątku.

Co o tym sądzicie? Czy byłoby wam wygodniej czy wręcz przeciwnie, taka zmiana wprowadziłaby zbyt dużo zamieszania?
ja bym wolał jeden temat zamiast party i sytuacji. wolałbym przeglądać wypowiedzi w jednym zamiast przeskakiwać. często patrzy się gdzie była ostatnia odpowiedź i łatwo nowe posty przeoczyć w innym temacie
 

DeletedUser5

Guest
W takim razie od nowego świata spróbujemy z jednym tematem :) Póki co nie będę zamykać wątków Party w istniejących już działach światowych, ale możecie swobodnie pisać w Sytuacji na każdy temat, moderatorzy nie będą wyciągać żadnych konsekwencji za offtop ani przenosić postów do Party.
 

DeletedUser15166

Guest
Osobiście wolałem poprzednie forum, przy tej kolorystyce trochę meczą mi się oczy. Nie wiem po co tak dużą czcionką jest napisana informacja przy działach o ilości postów i tematów.
Zmieniając forum chcieli pewnie dobrze ale wyszło jak zwykle :eek:
 
Brawo :) udało wam się wypośrodkować pomiędzy "nowym-starym" a "starym" wyglądem forum

nowe-nowe obecne ;) jest bardziej czytelne i przejrzyste od poprzedniego ..

niestety nie znajduję opcji aby móc wybrać wygląd forum jak było to w poprzedniej wersji , z której to opcji zawsze korzystałem aby wybrać "stary-stary" wygląd forum
rozumiem że już nie dajecie wyboru w jakiej wersji można wyświetlać owe forum ?
 

DeletedUser3480

Guest
a ja jestem za zmianą rangi. Ta ostatnia powinna nazywać się Emeryt.
No ewentualnie Mamut może też byc.
 
fajnie by było aby link do wątku w którym ktoś ostatnio napisał i wyświetla się po prawej stronie linku do danej grupy forum , prowadził jak to było do ostatniej strony gdzie znajduje się odpowiedź a nie na pierwszą stronę danego wątku - na chwilę obecną kieruje do ostatniego postu wyłącznie jeżeli "przeglądarka widzi" że post jeszcze nie został przeczytany , w innym wypadku nie ma "markera" "unread" i kieruje na pierwszą strony wątku

i faktycznie , zlewa się tu tekst za bardzo z tłem ... może o 1 punkt większą czcionkę byście dali ;) ... albo odrobinę grubszą ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry