Dyskusja na tematy konkursowe

Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Aby nie zaśmiecać tematów stricte konkursowych wszelkie pytania i dyskusje proszę zamieszczać tutaj. Dopuszczalna jest również dyskusja na tematy związane z mistrzostwami oczywiście w ramach regulaminu forum. Po zakończeniu mistrzostw temat zostanie zamknięty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

obstawiamy wyniki wszystkich meczów czy tylko grupy Polski?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Wszystkich, ale najlepiej przed każdym meczem, ułatwi mi to odszukiwanie Waszych typowań i prowadzenie rankingu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

najlepiej poproś aby na każdy dzień w 1 poście wklejali wyniki,ułatwi Ci to działanie:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

To dobry pomysł, ale i tak będę musiał coś wymyślić na ułatwienie sobie pracy, z drugiej strony cieszę się iż wywołałem takie zainteresowanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Będziesz miał duzo roboty :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Dam radę, najpierw przejrzę i usunę wszystkie nieregulaminowe i będzie trochę mniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Ludziom mylą się wątki, obstawiają wyniki w temacie o komi:)tatorze :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Na to niewiele można poradzić, ale to jak skreślenie trafnej szóstki w totolotku na kuponie do bingo, jak na razie chyba najbardziej zaskakujące typowanie to 23:1
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Mając taką reprezentację to jednak trzeba mieć mocne serce.
 

DeletedUser14542

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

A mam pytanko można gdzies sprawdzić kto ile punktów ma ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Posty z typowaniami są przenoszone do tematów o tytułach zgodnych z przyznaną punktacją, można spróbować tam odnaleźć . Drugim sposobem jest kliknięcie w nick i skorzystanie z opcji "zobacz posty" będzie widać do jakich tematów zostały one przeniesione.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Czy bedzie przewidziane zwieksznie puli nagrod w konkursie "Kasandra 2012" zwazajac na ilosc uczestnikow? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14494

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Czy jest możliwość aby do regulaminu 'Zostań komi:)tatorem' dołożyć jedną zasadę
-"Komentarz musi komentować mecz"
Czyli na starcie usuną bym wszystkie posty które były wpisane przed rozpoczęciem meczu Polska - Grecja
Samo czytanie tego jest męczące jak ktoś opisuje jak gracze wchodzą na murawę lub inne
Komentarz jak nazwa wskazuje powinien w skrócie skomentować to co działo się na boisku
Ani to komentarz ,ani to śmieszne.........
To jest tylko propozycja:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Jeśli chodzi o nagrody rzeczowe to tak, jeśli chodzi o punkty premium to na chwilę obecną nie widzę takiej potrzeby. Jesteśmy na początku mistrzostw, poza tym chyba najważniejsza w tym konkursie jest dobra zabawa i możliwość skonfrontowania własnych poglądów ze zdaniem innych i rzeczywistością. Zachęcam również do dyskusji w tym temacie nie tylko o konkursach ale również o samych mistrzostwach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Czy jest możliwość aby do regulaminu 'Zostań komi:)tatorem' dołożyć jedną zasadę
-"Komentarz musi komentować mecz"
Czyli na starcie usuną bym wszystkie posty które były wpisane przed rozpoczęciem meczu Polska - Grecja
Samo czytanie tego jest męczące jak ktoś opisuje jak gracze wchodzą na murawę lub inne
Komentarz jak nazwa wskazuje powinien w skrócie skomentować to co działo się na boisku
Ani to komentarz ,ani to śmieszne.........
To jest tylko propozycja:)

Takie jest założenie, póki co nie usuwam, dodałem wpis o tym, ze komentarze muszą być zabawne i może być tylko jeden na fazę grupową. Chciałem dać wolną rękę graczom aby mogli edytować wpisy. Jeśli do jutra włącznie wpisy nie zostaną skorygowane, będę zmuszony pousuwać te, które są zapowiedziami nie mającymi nic wspólnego z opisem danego spotkania. Cenna uwaga, dziękuję i zaręczam. Nie będzie wpisów tego typu, choćby dla tego, ze nikomu z głosujących nie będzie się chciało czytać takich rzeczy. Dlaczego to zostawiłem? Proste, każdy ma inne poczucie humoru. Co mnie bawi nie musi bawić innych. Z racji tego, ze jest to początek konkursu na razie naprowadzam;) Konkurs jest dla wszystkich, więc zachęcam do kreatywności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na tematy konkursowe

Takie jest założenie, póki co nie usuwam, dodałem wpis o tym, ze komentarze muszą być zabawne i może być tylko jeden na fazę grupową. Chciałem dać wolną rękę graczom aby mogli edytować wpisy. Jeśli do jutra włącznie wpisy nie zostaną skorygowane, będę zmuszony pousuwać te, które są zapowiedziami nie mającymi nic wspólnego z opisem danego spotkania. Cenna uwaga, dziękuję i zaręczam. Nie będzie wpisów tego typu, choćby dla tego, ze nikomu z głosujących nie będzie się chciało czytać takich rzeczy. Dlaczego to zostawiłem? Proste, każdy ma inne poczucie humoru. Co mnie bawi nie musi bawić innych. Z racji tego, ze jest to początek konkursu na razie naprowadzam;) Konkurs jest dla wszystkich, więc zachęcam do kreatywności.
Sądzę, iż zapowiedź może być śmieszniejsza od samego meczu, bo jak można skomentować mecz, którego jeszcze nie było, prawda jest taka, że jakieś fakty muszą być - a skąd je wziąć przed meczem? Dlatego sądzę, że i zapowiedzi powinny zostać uwzględnione w ankiecie. Komentatorzy nie komentują meczu przed jego rozpoczęciem - więc i w konkursie komitator nie widzę takowego sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry