Dyskusja o sytuacji na zamkniętych światach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23003
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Statystyki pokazują wszystko czarno na białym.

Ale jeszcze jedno mnie zastanawia. Może ktoś bardziej ogarnięty mi to wytłumaczy. Jaki sens ma spontaniczne przedstawienie historii na FO, gdzie pewien gracz rok czy dwa lata temu nie oddał swojego jednego - jedynego miasta danemu sojuszowi, tylko walnął szaraka po niezobowiązującym zalogowaniu się na serwerze dla pozyskania złota? To co w przypadku, gdy aktywny gracz w sojuszu usuwa konto i zostawia po sobie 100 szarych miast? Idąc Waszym tokiem myślenia - taka osoba nie ma prawa życia.
smiley_emoticons_irre.gif
Jaki jest w ogóle cel Waszych żalów na ten temat? Gdyby tak wszyscy się tym przejmowali i wypisywali swoje żale na forum to byłoby ono częściej odwiedzane niż fb :p
Jak dla mnie to trochę chore... I jeszcze mnie zastanawia czy ja w ogóle należałem do Waszego sojuszu (bo tutaj też mam wątpliwości), a jeśli należałem to musiałem być wyrzucony gdzieś dalej od Was, bo przyjmując, że rzeczywiście prosiłem o deffa, to nie robiłbym tego, gdyby ktoś w porę mógł pomóc sklinować klocka. A więc i samym wyszarzeniem krzywdy Wam nie zrobiłem więc ludzie - poszukajcie sobie jakieś hobby, bo ile to się człowiek musi nagłowić, by rozszyfrować Wasze domniemania to głowa mała :) Runął świat, bo Turgan nie oddał miasta 3k pkt.
smiley_emoticons_lol.gif
- wielcy wojownicy :)
 

DeletedUser23832

Guest
jak widac klamia staty.
byl tam kaktus, ksokso i ci zo grali w leszczach czyli towi ulubieni zbysz i cilantre, nie rob z ludzi glupa

staty nie pokazuja ze tam nawet grales, a grales

nie wiem po co teraz piszesz takie bzdury
moze grales za krotko, bo grepostats tez nie pokazywalo statystyk nowych swiatow przez ok miesiac,


jak pisalem , duzo ludzi widzialo

cel zalow jest taki : robisz z siebie bog wie kogo, tym co pisza ze jednak tak nie jest piszesz ze maja szczescie ze nie grali przeciwko tobie

kolejnym faktem jest to zerozwalales na sobie swoje wojsko bardzo czesto a ty piszesz ze tlukles sie na tyle pkt na swiecie gdize jzu bylo wszystko rozstrzygniete

wystarczyloby zebys nie klamal i ludzie by sie nie czepiali
 
turgan bohater grepolis xD oczywiście że pisze bzdury bo wie że ciężko udowodnić mu to co się zarzuca, problem w tym że w sojuszu bylo sporo osob z Troi i wszyscy są wstanie to potwierdzić. Jego jedyna obrona będzie tylko to ze gracze mogą sobie pisać wszystko itd :p Co do tego że nie grałeś to oczywiście ściema. Grałeś, z linku raczej nie wchodziłeś bo ja bym się na to nie zgodził. Prawdopodobnie trafiłeś do nas przy fuzji ale to już Kojiro musiałby potwierdzić. Sprawa wygląda tak że byłeś na froncie, nie radziłeś sobie i strzeliłeś focha. Mnie mało interesuje troja czy kalidon natomiast nie twórz o sobie nie wiadomo jakich historii bo graczem jesteś przeciętnym a nawet wśród tych przeciętniaków jesteś bardzo nisko. Tak jak Kojiro napisal, było w sojuszu sporo osób z troii i wszyscy twierdzili jak jeden mąż pewne słowa. Możesz sobie zaprzeczać ile się da ale ja wierze osobom ktore znam i z którymi grałem a nie tobie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23832

Guest
Dobra nie ma ciągnąć tematu, zakładka nie ta i Turgan zawszema rację i nie kłamie. Fanów więcej znajdziesz na forum Troi.

Znikam
 

DeletedUser

Guest
staty nie pokazuja ze tam nawet grales, a grales
Bo te statystyki, które pokazałem ukazują wyłącznie przejęcia - pozostałe pozycje są u każdego wyzerowane. Także obaliłem MIT 1., że oddałem miasto wrogowi.

cel zalow jest taki : robisz z siebie bog wie kogo, tym co pisza ze jednak tak nie jest piszesz ze maja szczescie ze nie grali przeciwko tobie
Wytrzeźwiej proszę. Nigdy na forum nie pisałem nic o swoich rankingach, to Ty pierwszy mnie zaatakowałeś wraz ze swoim kolegą. To już naprawdę jest irytujące... Zrozum - zaatakowałeś pierwszy swoimi wypowiedziami i teraz żerujesz na moich odpowiedziach - obronie, że niby to ja się zacząłem przechwalać. Sprowokowałeś i osiągnąłeś swój cel - tyle, ale Ci co to czytają nie potwierdzą tego, że kiedykolwiek zacząłem się chwalić, że jestem TOP player na Troi itd.

kolejnym faktem jest to zerozwalales na sobie swoje wojsko bardzo czesto a ty piszesz ze tlukles sie na tyle pkt na swiecie gdize jzu bylo wszystko rozstrzygniete
Albo nie czytasz ze zrozumieniem, albo szukasz kolejnej satysfakcji z tego, że przyznaję się do rozbijania wojsk, co i tak każdy już wie i wie w jakim celu to robiłem/robię. Ale to i tak nie zmienia faktu, że 2 z 3. rankingów pw byłyby moje bez akcji z rozbijaniem. Możesz to negować, ale niestety dość szybko skończyłeś grę na Troi (jak i pewnie na pozostałych światach) i nie posiadasz wiedzy na ten temat.
A czy trzymasz topkę na początku świata czy na końcu to bez znaczenia - świat trwa ok. 2 lata, to, że Ty wbijesz i się pokażesz w pierwszych miesiącach o niczym nie świadczy - być może tylko o tym, że nie umiesz utrzymać wysokiego poziomu przez dłuższy okres czasowy. Bo świat nigdy nie staje się nudny jeśli szukasz wyzwań, a jeśli po czasie zostaniesz na podwórku to już Twój problem. Ja czy to na początku czy na końcu - odczuwam front podobnie.


wystarczyloby zebys nie klamal i ludzie by sie nie czepiali
Jeśli nic nie pisałem to jak mogłem kłamać? :) Proszę Cię...

turgan bohater grepolis xD oczywiście że pisze bzdury bo wie że ciężko udowodnić mu to co się zarzuca, problem w tym że w sojuszu bylo sporo osob z Troi i wszyscy są wstanie to potwierdzić. Jego jedyna obrona będzie tylko to ze gracze mogą sobie pisać wszystko itd :p Co do tego że nie grałeś to oczywiście ściema. Grałeś, z linku raczej nie wchodziłeś bo ja bym się na to nie zgodził. Prawdopodobnie trafiłeś do nas przy fuzji ale to już Kojiro musiałby potwierdzić. Sprawa wygląda tak że byłeś na froncie, nie radziłeś sobie i strzeliłeś focha. Mnie mało interesuje troja czy kalidon natomiast nie twórz o sobie nie wiadomo jakich historii bo graczem jesteś przeciętnym a nawet wśród tych przeciętniaków jesteś bardzo nisko. Tak jak Kojiro napisal, było w sojuszu sporo osób z troii i wszyscy twierdzili jak jeden mąż pewne słowa. Możesz sobie zaprzeczać ile się da ale ja wierze osobom ktore znam i z którymi grałem a nie tobie.
Zaczynacie się gubić... Najpierw oddałem miasto wrogowi, potem walnąłem szaraka. Najpierw wbiłem tam z Wami, bo mnie zaprosiliście, a potem spotkaliśmy się przypadkowo. Grałem dla złota, ale prosiłem o wsparcie, bo sobie nie radziłem :p

Tworzę o sobie historię? Ponownie potwierdzę, że nie napisałem nic o sobie w superlatywach, a co więcej - nic wcześniej nie pisałem.
Sytuacja się troszkę odwraca, bo zaczyna być wyraźnie widać, jak próbujecie wyłącznie prowokować i jeszcze wciskać ściemę, korzystając z tego, że nie pamiętam już co się stało 2 lata temu na świecie, na którym byłem kilka dni dla pozyskania złota na doradców.

Czy jestem przeciętnym graczem? Nie zamierzam się oceniać, bo ocena należy do innych. I nie tylko tych krzykaczy na forum :)
Ale na pewno nie może oceniać mnie ktoś kto ze mną nie grał więc sobie daruj. Ja o Twojej grze nic nie słyszałem, dlatego nie jestem w stanie określić poziomu, ale idąc Twoim tokiem myślenia - jeśli ktoś mi powie, że z Ciebie słaby zawodnik to powinien przyjąć to do wiadomości i przyjąć również opinię na ten temat.

Pozdrawiam.

A co do wątku - myślę, że forum cierpi trochę na niewielkie zainteresowanie i kulturalna wymiana zdać nie jest czymś złym... Wątek może mniej odpowiedni, ale w sumie dotyczy światów, które kiedyś też były nowe :D
 

DeletedUser23832

Guest
szkoda Turgan, że kłamiesz Twoje wpisy pewnie zamydlą trochę oczu :) ale kto ma wiedzieć to wie

obaliłes MIT , dobre... jakbym faktycznie chcial ci udowdnic, ze klamiesz sciagnalbym troche osob z kalidonu do tego tematu. Kaktus, kso, Wojtas, jedza, zbysz i adasko tez byl jako el gato i jeszcze wiecej.

Jednak nie ma to sensu bo ty i tak powiesz ze czarne jest biale.

Ps. nie zaatakowałem, podłaczyłem się do Twoich przechwałek ( przypadek smoka nie pierwszy ) o tym, że gracze którzy Cie krytykują mają szczęscie, że nie wyladowali koło Ciebie.

Więc jednak przechwałki są prawda ? a co do top 1 to wiesz to Ty piszesz kolejny raz wciskajac bujde, ze Ci wrogowie nabili tyle pkt obrony... na zakonczonym swiecie po EC , sciemniaj dalej. Pisz eseje kto grał z Tobą to wie jak było.

Jak konczylem miesiac przed zdobyciem 4 z 7 przez Hege bylem top 1 obroncow i mialem ok 1 mln ty masz teraz ... 50 mln pkt walki

Chyba kazdy moze wszystko sobie sam juz ocenic

Teraz już nie odpisze w tym temacie, styknie sporów z ''czysta gwiada'' :)

Pzdr
 
Mam pytanko świat się nowy pojawił a eventu nie widać:( wie ktoś może kiedy będzie;)

nie i oby nie puścili do świąt

Turgan
Nikt się nie gubi. Ja rozsyłałem linki graczom na kalidonie i wiem kto z nich wszedł. Ty nie byłeś początkowo w Leszczach. Trafiłeś do nas przez fuzje z Psychiatrykiem. To że nie pamiętamy dokładnie jak było z oddaniem miasta to nie nasza wina. Staty nam tylko ułatwiły odtworzenie faktów i to wszystko. Zarzucasz nam że ściemniamy? A niby po co mamy to robić? Albo po co ma to robić 3/4 sojuszu Hege z Troi? Co do mojej gry i umiejętności to dla niektórych jestem najlepszym graczem, dla innych ścisłą czołówką. Mi na tym nie zależy jak kto mnie ocenia. Rankingu też takowego nie ma więc ciężko powiedzieć gdzie bym się uplasował. Jedyne czego jestem pewny to swoich umiejętności gry. Tak jak Łukasz pisał, nie ma sensu ta dyskusja, kto ma wiedzieć ten wie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22087

Guest
nie i oby nie puścili do świąt

Turgan
Nikt się nie gubi. Ja rozsyłałem linki graczom na kalidonie i wiem kto z nich wszedł. Ty nie byłeś początkowo w Leszczach. Trafiłeś do nas przez fuzje z Psychiatrykiem. To że nie pamiętamy dokładnie jak było z oddaniem miasta to nie nasza wina. Staty nam tylko ułatwiły odtworzenie faktów.

jeszcze na halloween pewnie będzie event :p
 

DeletedUser22087

Guest
Później pewnie jakieś koło fortuna na święta, potem jakiś mały event na walentynki i kolejny na Wielkanoc :p Liczę, że będzie kura na Wielkanoc :D
 

DeletedUser

Guest
Nie przegadasz takich - jeden półtora roku nie gra na świecie i wie lepiej ode mnie ile pw w obronie nabiło mi Hege z LW, a drugi nigdy ze mną nie grał i mnie nie zna, a ma najwięcej do powiedzenia :) Gratuluję wyobraźni. Mnie naprawdę nie interesuje już Wasze zdanie, ponieważ opiera się ono na celowym poniżeniu innego gracza, opartym na bezpodstawnych zarzutach i braku argumentów, ale wnioski już sobie co niektórzy wyciągną.

Co do mojej gry i umiejętności to dla niektórych jestem najlepszym graczem, dla innych ścisłą czołówką.

Jak i setki innych graczy, w tym ja :) Ale ta gra nigdy nie zweryfikuje nawet tej ścisłej czołówki, bo nie ma takich możliwości :)
 
teraz we wrześniu pewnie coś odpalą , bo dziwne by było gdyby nie , potem na halloween będziemy mieszać składniki , a na święta koło , nawet eventy nie zmieniają się na lepsze , tylko w kółko to samo

50.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak i setki innych graczy, w tym ja :) Ale ta gra nigdy nie zweryfikuje nawet tej ścisłej czołówki, bo nie ma takich możliwości :)

Pomarzyć zawsze możesz:) Z tobą nie grałem ale grałem z wieloma osobami z Hege i skoro wszyscy mówią jednym głosem o tobie to znaczy ze jest coś na rzeczy. Przestań się wybielać bo zainteresowani znają prawdę a winny zawsze się tłumaczy.
 

DeletedUser

Guest
A Ty na pewno znasz prawdę o mnie, kompletnie mnie nie znając :)
Kto z kim przystaje... także słuchaj się Hege, powodzenia :) Ktoś kto ma trochę oleju w głowie nie wydaje wyroku słuchając tylko jednej ze stron. Winny zawsze się tłumaczy - rozwaliło mnie to :) A niewinny nie ma prawa obrony na urojenia innych
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Faktycznie masz urojenia strasząc lepszych graczy od siebie że mieli szczęście że nie grali przeciwko tobie ;)
Wysłuchałem właśnie 2giej strony i nadal wierze tej połowie graczy z Hege a nie tobie. Skoro nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości to twój problem.

teraz we wrześniu pewnie coś odpalą , bo dziwne by było gdyby nie , potem na halloween będziemy mieszać składniki , a na święta koło , nawet eventy nie zmieniają się na lepsze , tylko w kółko to samo

Eventy zawsze są takie same, jedynie otoczka graficzna inna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Faktycznie masz urojenia strasząc lepszych graczy od siebie że mieli szczęście że nie grali przeciwko tobie ;)
Wysłuchałem właśnie 2giej strony i nadal wierze tej połowie graczy z Hege a nie tobie. Skoro nie potrafisz tego przyjąć do wiadomości to twój problem.

Jak smoczy jest lepszy, to rzeczywiście nie masz pojęcia o grze :p
I jak zwykle hiperbolizujesz - połowa graczy Hege hehe
Do wiadomości nie muszę nic przyjmować. Znam prawdę, a Ty możesz milczeć jak robiłeś to dotychczas.
 
No zobacz, ja nie mam pojęcia o grze a na przynajmniej 7 serwerach udowodniłem swoje umiejętności (w tym na Retimno- najlepiej obsadzonym serwerze w historii polskiego grepolis) a ty najlepszy graczu gdzieś się pokazałeś poza troja? Troszkę wstyd co ?? Siedź dalej na tej troi, nabijaj sobie punkty i siedź cicho bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.
Wezmę przyklad z Kojiro i nie będę z tobą dyskutować bo to jak grochem o ścianę. Jesteś najlepszy nie ma co, reszta to gracze bez pojęcia:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Wstyd? Jak coś zaczynam to i kończę, a nie obskakuje kilka światów po łepkach ;)
Gram dla przyjemności i rozrywki, a nie chwały, której szukasz. Gdyby ktoś nie zauważył *El Gato* zareklamował się tutaj jak nikt inny. Jest uważany za najlepszego gracza Grepolis, grał na 7 serwerach i wstawia kliny 1s po kolonie.

A ja świetnie się bawię i bawiłem tam, gdzie grałem bez zbędnej autobiografii na forum o swoich osiągnięciach. I staram się nie atakować przypadkowych graczy... Co do pw - to chyba ich zazdrościsz, bo ja uważam je za efekt uboczny i żaden powód do dumy, ale Ty tego ścierpieć nie możesz... Ale to Twój problem - jak pisałem, nie gram dla *El Gato* tylko dla przyjemności :)
 
Do góry