Dyskusja o sytuacji na zamkniętych światach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23003
  • Data rozpoczęcia
Jestem ciekaw gdzie napisałem że "ja" uważam się za najlepszego gracza. Nie mam zamiaru się reklamować, nie muszę bo wszyscy mnie znają. Punktów nie zazdroszczę bo raz że są zdobyte nieuczciwie (sztucznie pompowane) a dwa masz przerośnięte ego. Widać również że nie umiesz czytać bo pisałem o kontrach w sekundę kolona a nie sekundę za. Wiesz dla mnie 1 sekunda różnicy to bardzo dużo. Wracając do tej twojej zajebistosci to wejdź na jakiś świat i pokaz co potrafisz:) ja wiem jedno, skonczysz jak zawsze czyli szarak bo nie dasz sobie rady. Jeden swiat ci sie udalo jakos ugrac a teraz pompujesz sobie punkty i uważasz sie za lepszego niz inni :) Skoro ci to przyjemność sprawia to super. Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw gdzie napisałem że "ja" uważam się za najlepszego gracza. Nie mam zamiaru się reklamować, nie muszę bo wszyscy mnie znają. Punktów nie zazdroszczę bo raz że są zdobyte nieuczciwie (sztucznie pompowane) a dwa masz przerośnięte ego. Widać również że nie umiesz czytać bo pisałem o kontrach w sekundę kolona a nie sekundę za. Wiesz dla mnie 1 sekunda różnicy to bardzo dużo. Wracając do tej twojej zajebistosci to wejdź na jakiś świat i pokaz co potrafisz:) ja wiem jedno, skonczysz jak zawsze czyli szarak bo nie dasz sobie rady. Jeden swiat ci sie udalo jakos ugrac a teraz pompujesz sobie punkty i uważasz sie za lepszego niz inni :) Skoro ci to przyjemność sprawia to super. Pozdro

Gadaj zdrów, większych głupot dawno nie słyszałem :D
Widzę, Grepolis to całe Twoje życie :) Ja znam jeszcze inne gry i życie - te poza grą. Nie muszę nic nikomu udowadniać. A Ty jeśli lubisz takie startowanie na każdym nowym świecie oznacza tylko to, że dużo czasu poświęcasz na grę, bo to jest droga do sukcesu (a bynajmniej na początku serwera). Aktywny gracz, który ma już ten jeden serwer za sobą z reguły nie ma problemu na starcie przy kolejnym świecie. Więc uwierz mi, nie ma czym się szczycić. Aż tylu złotników nie ma :) A jeśli chodzi o mnie na tym koncie grałem na trzech światach, na Phi jak dobrze pamiętam 5-ty, na Troi 1-szy (oba wygrane, a na drugim mimo woli poprowadziłem EC, po tym jak Twoi eksperci z Hege zaspali ze rozpoczęciem placu budowy, a następnie sypnęli poleceniami, że zapełnianie surki na 1 lvl każdego cudu robimy po kolei) i Knossos zakończone przed czasem, ale czołówka rankingów, co potwierdzi Ci nawet gracz Hege który razem ze mną grał w sojuszu Nieznany :) A na Troi startowałem w 1-szy dzień obok grupy złotników ze Stokrotki, jako samotny wilk, gdzie po kilku dniach "rozpoznania" podczas wymiany zdań sami napisali mi, że chcieliby, bym do nich dołączył, choć byłem chyba jedną z dwóch osób, które tej grupie nie złociły więc naprawdę z dobrymi startami na światach nie mam problemu :)
A o innych accountach nie musisz wiedzieć :D

A takie bzdury, że kończę zawsze jak szarak to możesz sobie darować, bo niemiłosiernie wieje hipokryzją odnośnie prawdomówności.
 
Największe głupoty wypisujesz ty co już Kojiro potwierdził. Muszę cię rozczarować bo grepolis to nie moje zycie, od dawna nie gram w nie aktywnie. Ostatni świat to akcjum gdzie po EC oznajmiłem że kończę. Słabe coś masz te info na mój temat a co do tych dobrych startów w twoim wykonaniu to wystarczy że widziałem jeden i mi wystarczy by mieć zupełnie inna opinie;)
Co do chwalenia się tymi top to lepiej przypomnij jakie miales miejsce kiedy byly najwieksze walki a nie po cudach jak napompowales sobie pkt by te top osiagnac:) Kojiro już coś o tym napisał. Kończę bo czuje że dyskutuje z idiotą który na siłe mówi że białe jest czarne.
 

DeletedUser

Guest
Im więcej Cię czytam, tym coraz bardziej jestem przekonany, że rozmawiam z rozdrażnionym dzieckiem :)
Loguje się dla złota, wystawiam surke na targ licząc na zysk, nie rekrutacji wojsk obronnych, po czym usuwam konto, a Ty sądzisz, że nie poradziłem sobie na świecie :) Nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale zaczynasz błaznować, a w najlepszym przypadku ludzie po prostu stwierdzą, że brak Ci argumentów w tej dyskusji. Co do moich wyczynów - zapytaj się kto z Hege towarzyszył mi na froncie - wiecznie osamotniony - i do tej pory pilnują swojego podwórka, nie wykazując progresu. Z resztą, nie wiem czy wspominali Ci, że jestem ich głównym wrogiem, bo swego czasu sojusze TOP 1-4 zawarły ze sobą pakty, które trwają po dziś dzień, ot takich masz wojowników :) Którzy długie miesiące nie mieli swoich przedstawicieli w rankingach pw TOP 15. Z resztą nie ma co się dziwić - zielonego czy niebieskiego nie zaatakujesz.
 
Podaj nicki tych graczy to się zapytam, błazna daleko szukać nie trzeba:p idealnie pasujesz do tej roli. Dalej kłamiesz że nie nabijasz sobie punktów itd a wszystko jest na forum troi:)
 

DeletedUser

Guest
Pisałem to nawet kilkukrotnie tutaj, człowieku zacznij czytać, już nawet nie ze zrozumieniem :p
 

DeletedUser11134

Guest
Turgan, Ciebie to te afery jednak kochają:))
pozdrowionka
 
Powołujesz się na jakiś graczy widmo. Niby kto ma potwierdzić twoją wersje? Ja mam wrażenie że nikt jej nie potwierdzi i tego się boisz.
 

DeletedUser22651

Guest
Grałem na Kalidionie i potwierdzam słowa Łukasza Kojiro
Turgan Słupie nie kompromituj się bo oddałeś wiochy wrogowi.
I oszczędź sobie bo tylko błazna z siebie robisz a większym już nie będziesz.
 

DeletedUser

Guest
Turgan, Ciebie to te afery jednak kochają:))
pozdrowionka

No jak widzisz - nie nudzę się ani chwili :D
Choć wolałem dyskutować na tematy bliżej nam znane.

Trzymaj się :)

Grałem na Kalidionie i potwierdzam słowa Łukasza Kojiro
Turgan Słupie nie kompromituj się bo oddałeś wiochy wrogowi.
I oszczędź sobie bo tylko błazna z siebie robisz a większym już nie będziesz.

No proszę, posiłki w drodze :)
Nie obchodzi mnie Kalidon - nie grałem tam - tyle. Drżyjcie Ci, którzy zalogowali się kiedyś, gdzieś, dla złota - doktorek z kolegami wszystko notuje, przyjdzie dzień sądu. Kurcze, jeszcze rok i może sprawa być się przedawniła :p

Powołujesz się na jakiś graczy widmo. Niby kto ma potwierdzić twoją wersje? Ja mam wrażenie że nikt jej nie potwierdzi i tego się boisz.
Nikt nie potwierdzi, bo gdy ten raz poleciałem dla złota nie zbierałem do tego ekipy :)

PS: Nie, nie oddałem wioch wrogi, walnąłem szaraka - zapytaj się kolegów, która wersja jest teraz aktualna, bo im więcej osób, tym mniej składnie może to wyglądać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
No proszę, posiłki w drodze :)
Nie obchodzi mnie Kalidon - nie grałem tam - tyle. Drżyjcie Ci, którzy zalogowali się kiedyś, gdzieś, dla złota - doktorek z kolegami wszystko notuje, przyjdzie dzień sądu. Kurcze, jeszcze rok i może sprawa być się przedawniła :p


Nikt nie potwierdzi, bo gdy ten raz poleciałem dla złota nie zbierałem do tego ekipy :)

PS: Nie, nie oddałem wioch wrogi, walnąłem szaraka - zapytaj się kolegów, która wersja jest teraz aktualna, bo im więcej osób, tym mniej składnie może to wyglądać.

Turgan piłeś coś ???
weź przestań kłamać bo grałeś. Tak notuje mam bardzo długą listę Słupów i Puszowników masz szczęście należysz do nich
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Tak teraz patrzę, rozglądam się i widzę, że ta cała czwórka to stała paczka - także gratuluję zgrania sherlocki, wspólnymi siłami walczycie o ten Kalidon :D Wielki lament, bo darmowe miasto przeszło koło nosa - a tak trzeba było coś podbić :)
 
Wypowiadaja się osoby z tego samego sojuszu to źle ;) nikt się nie wypowiada to też źle :) turgan jestes kretynem i tyle.
Co do miasta to spokojnie nikt nie mial problemu podbijac czerwonych w przeciwienstwie do ciebie. Natomiast komentujemy twoje haniebne zachowanie i klamstwa jakie tutaj wypisujesz na temat troi gdzie pompujesz sobie punkty. Jak przyjda kolejne osoby napisac ze klamiesz to co nadal bedziesz twierdzil ze wszyscy klamia a tylko ty prawde piszesz? :) skoncz juz i wstydu sobie oszczedz.
 

DeletedUser

Guest
Nie musze sobie oszczędzać, ponieważ znalazłem priv, w którym z kojiro rozmawiamy o tym czy po szturmie żelkow wskoczę na TOP 1 obrońców. Rano jak wbije na lapka chętnie Wam to przedstawię.
Wiec sorry, ale jeśli chodzi o Troje to sam oskarżyciel się podłożył. Ponadto gdybym zaczął wstawiać zapisane raporty z walk to pewnie z nich uzbierałbym tyle pw, żeby udowodnić, że w zupełności to wystarczy by objąć prowadzenie :D
Co do Kalidonu to nie mam zamiaru dalej tego komentować. Wbiłem po złoto, a historie do tego to już sobie sami kreujcie.
 

DeletedUser

Guest
Ale koji na pewno wyrazi zgodę :)
A Ty już nie kombinuj - co do Troi to kwestia czasu, abym znalazł na wszystkie Wasze kłamstwa argumenty. W końcu ja tam gram, a Ciebie nawet nie było, mimo, że masz najwięcej do powiedzenia :)
 
Do góry