Dyskusja o sytuacji na zamkniętych światach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23003
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Jak smoczy jest lepszy, to rzeczywiście nie masz pojęcia o grze :p
I jak zwykle hiperbolizujesz - połowa graczy Hege hehe
Do wiadomości nie muszę nic przyjmować. Znam prawdę, a Ty możesz milczeć jak robiłeś to dotychczas.

Napisalem choc jedno slowo na temat tego ze jestem lepszy? Nie! To Ty sie wywyzszasz i piszesz jaki to swietny jestes. Mialem szczescie ze na starcie bylem obok Ciebie na zielono? Nie startowalem kolo Ciebie, wiec nie wiem o co sapiesz. Ja swoja wypowiedzia chcialem tylko zaznaczyc jak marnym wojownikiem jestes. Nie mialbym nic do tego gdybys sie caly czas nie przechwalal. Tyle. Idz narcyzie cwaniakowac gdzies indziej. Musisz sie tu dowartosciowac bo w swiecie jestes nikim? Cwaniak w necie... itd
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
Panowie, nie bardzo wiem co Wasze rozważania mają wspólnego z dyskusją o nowym świecie. więc proszę zakończcie je.
 

DeletedUser23832

Guest
szkoda ze juz nie mam konta na troi to tez bym sobie privy powklejal

Turgan wijesz sie jak waz, nawet jakbys byl po tym ''szturmie''na zelkow top 1, a nie byles bo ja konczylem jako top1 moze top 2 obroncow z tego co pamietam jak odchodzilem ( moze byles blisko dokladnych pkt nie pamietam ) przewagi na pewno nie wyrobiles )
to co to ma wspolnego z twoimi 50 mln pkt teraz , a wtedy byly to poziom okolo 2 mln pkt max w wojownikach ( tyle mial maciej )
Ty ogarniasz co sie do Ciebie pisze ? czy tak z automatu walisz

podlozylem sie :) no samotny wilku masz racje :)

na forum Troi tez ludzie zmyslaja nie ?:) wszyscy klamia na temat biednego Turgana, a on tak dzielnie walczy na wymarlym swiecie od tak dawna :)
to juz nie samotny wilk, ty juz jestes bohaterem-meczennikiem samotnych wilkow ;)


PS. poza tym jak sie okazalo to akcja na zelkow przeprowadzona przez malaka byla tak czysta ze szok
szkoda ze za pozno sie dowiedzialem
takze nia bym sie na Twoim miejscu nie chwalil bo nie ma czym

Mowilem, ze juz tu nie bede pisal, a Ty mnie dalej przywolujsz i musze Ci odpowiadac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Napisalem choc jedno slowo na temat tego ze jestem lepszy? Nie! To Ty sie wywyzszasz i piszesz jaki to swietny jestes. Mialem szczescie ze na starcie bylem obok Ciebie na zielono? Nie startowalem kolo Ciebie, wiec nie wiem o co sapiesz. Ja swoja wypowiedzia chcialem tylko zaznaczyc jak marnym wojownikiem jestes. Nie mialbym nic do tego gdybys sie caly czas nie przechwalal. Tyle. Idz narcyzie cwaniakowac gdzies indziej. Musisz sie tu dowartosciowac bo w swiecie jestes nikim? Cwaniak w necie... itd
Nie, nie napisałeś, ale zrobili to Twoi przedstawiciele. Byłeś wyspę pode mnie A potem napisałeś do mnie, że startuje nowy świat i że szkoda, że na niego nie przyjdę. Więc prosiłeś o kontakt do Malaka, ale miałem tylko jego prywatny e-mail i nr tel. to chyba on miał się jak coś pierwszy z Tobą skontaktować. Jeśli jestem marnym wojownikiem - nie zapraszaj mnie na inne światy A co przechwałek to zauważ, że nigdzie na forum nie napisałem o swoich rankingowych osiągnięciach - prowokacja była z Waszej strony. I dziękuję za ataki typu - w świecie jesteś nikim - naprawdę trzymają poziom - pierwsza wypowiedź i już pokazałeś, że nawet jeśli dobry z Ciebie gracz, to taki, który szacunku nie okazuje, a pewnie byłoby tu ostrzej, gdybyś nie miał już banów na koncie.

//ciach//

szkoda ze juz nie mam konta na troi to tez bym sobie privy powklejal
Turgan wijesz sie jak waz, nawet jakbys byl po tym ''szturmie''na zelkow top 1, a nie byles bo ja konczylem jako top1 moze top 2 obroncow z tego co pamietam jak odchodzilem ( moze byles blisko dokladnych pkt nie pamietam ) przewagi na pewno nie wyrobiles )
to co to ma wspolnego z twoimi 50 mln pkt teraz , a wtedy byly to poziom okolo 2 mln pkt max w wojownikach ( tyle mial maciej )
Ty ogarniasz co sie do Ciebie pisze ? czy tak z automatu walisz

podlozylem sie :) no samotny wilku masz racje :)

na forum Troi tez ludzie zmyslaja nie ?:) wszyscy klamia na temat biednego Turgana, a on tak dzielnie walczy na wymarlym swiecie od tak dawna :)
to juz nie samotny wilk, ty juz jestes bohaterem-meczennikiem samotnych wilkow ;)


PS. poza tym jak sie okazalo to akcja na zelkow przeprowadzona przez malaka byla tak czysta ze szok
szkoda ze za pozno sie dowiedzialem
takze nia bym sie na Twoim miejscu nie chwalil bo nie ma czym

Mowilem, ze juz tu nie bede pisal, a Ty mnie dalej przywolujsz i musze Ci odpowiadac
Ale jak Ty odszedłeś świat się nie skończył i nie runął. Graliśmy dalej jako w pełni aktywny serwer przygotowujący się do EC, do której i tak był chyba jeszcze szmat czasu. A ty cały czas o tych 50 mln pw... pisałem, znaczna większość jest z nabijania, ale i tak tych pkt. w obronie i pewnie też jako wojownik mam najwięcej, pomijając te sztucznie pompowane. A jeśli nawet nie byłem top 1, gdy odchodziłeś to byłem wysoko, a o tym rozmawialiśmy wcześniej - czy byłem wysoko, a finalnie - jak już stwierdziłeś w wymarłym świecie po EC - Hege z LW zadbało o to, żebym uplasował się najwyżej.

Ale ja o tej akcji na Żelkach nic jeszcze nie napisałem - mistrz prowokacji, a Ci troszkę więcej myślący, mogą to już drugi raz zobaczyć :)
I teraz 3 strony na FO będziesz o tym wałkował? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Ostatni wpis tutaj do ciebie. Podsumuje bo czuję się jakbym się zacial. Na wszystko co pisze są świadkowie. Nie tylko dwóch którzy tu to potwierdzają.

1. Przechwalasz się ze że niektórzy mają fart ze kolo ciebie nie wystartowali. Kpina

2. Nie rozbijasz na sobie woja i przybyło ci 45 mln pkt walki po rozstrzygnięciu świata . Kpina

3. Twierdzisz ze nie byłeś na kalidonie i nie wziął od ciebie czerwony miasta. Kpina ( jeszcze u nas w psychiatryku na kalidonie pisałeś ze na chwile Wyskoczysz z soja do samych swoich bo masz tam znajomych. Wróciłeś poszliśmy do leszCzow . Miasto miałeś odac w soju bo graliśmy razem na Troi wcześniej. Oddałes... wrogowi.

4. Hege slabe itd? Tak dużo osób nie zasługiwalo tam na wygranie. Jednak to ty i stokrotki przyszliscie do Hege nie odwrotnie.




Teraz tak samo ty możesz mi zarzucić, że kłamie. Masz takie prawo. Ci co wiedzą jak było to wiedza. Reszcie możesz mydlić oczy i robić z siebie: " samotnego wilka " pokrzywdzonego i niesłusznie krytykowanego.

Uff. Styka dialogu tutaj. Pzdr
 

DeletedUser

Guest
1. Przechwalasz się ze że niektórzy mają fart ze kolo ciebie nie wystartowali. Kpina

Niektórzy, czyli jedna osoba i nie bądź hipokrytą, bo Wy po prostu uważacie, że smoczy jest lepszy ode mnie, a ja, że nie jestem gorszy od niego :)

2. Nie rozbijasz na sobie woja i przybyło ci 45 mln pkt walki po rozstrzygnięciu świata . Kpina


Koji, opanuje emocje, bo się błaźnisz. Nie będę po raz 5-ty? się powtarzał. Dwuletnie dziecko szybciej zrozumie...


3. Twierdzisz ze nie byłeś na kalidonie i nie wziął od ciebie czerwony miasta. Kpina ( jeszcze u nas w psychiatryku na kalidonie pisałeś ze na chwile Wyskoczysz z soja do samych swoich bo masz tam znajomych. Wróciłeś poszliśmy do leszCzow . Miasto miałeś odac w soju bo graliśmy razem na Troi wcześniej. Oddałes... wrogowi.

Wielu graczy wyznaje pewną zasady - nie łączę światów...
Nie stwierdziłem, że nie byłem na Kalidonie (ponowne brawo z inwencję) tylko, że tam nie grałem - a to różnica.
Sam stwierdziłeś - przyszedłem na chwilę, ale nie przyszedłem z ekipą wygrać świata (nie przyszedłem z Wami) - ja byłem tam w innym celu. A i miasta wrogowi raczej nie oddałem, skoro jak ustaliliśmy był szarak. I co Cię tak boli ta jedna sytuacja? Tylko nie mów, że Cię sprowokowałem, bo na FO nic wcześniej nie pisałem... tego jestem ciekawy, choć się domyślam... 2 lata minęło od durnej - kilkudniowej rejestracji na jakimś świecie, a Wy wyciągacie brudy - pogratulować - MŚ :D

4. Hege slabe itd? Tak dużo osób nie zasługiwalo tam na wygranie. Jednak to ty i stokrotki przyszliscie do Hege nie odwrotnie.

Tak naprawdę to kilka osób, które pozostało. Stokrotki już prawie nie istniały, bo zasypali nas banami bez ochronki. Grzesiek, Malak i ja w sumie na dłuższą metę zagraliśmy, reszta odpadła. I dobrze wiesz, że Stokrotki nie paktowały z nikim, prócz Was - właśnie w perspektywie ewentualnego przejścia. A Hege w tym okresie zapowiadało się obiecująco, ale dosyć szybko najpierw Vilge wywalił 15-17 osób, a potem Cie lepsi, frotowi sami odeszli i już przed EC zostało zaplecze podwórkowiczów.
 

DeletedUser5

Guest
Ale się rozpisaliście :D Faktycznie rozmowa trochę nie odpowiada dyskusji na temat nowego świata, może przydałby się wątek ze wspominkami z zamkniętych już serwerów? ;)
 

DeletedUser23003

Guest
Nie, nie napisałeś, ale zrobili to Twoi przedstawiciele. Byłeś wyspę pode mnie A potem napisałeś do mnie, że startuje nowy świat i że szkoda, że na niego nie przyjdę. Więc prosiłeś o kontakt do Malaka, ale miałem tylko jego prywatny e-mail i nr tel. to chyba on miał się jak coś pierwszy z Tobą skontaktować. Jeśli jestem marnym wojownikiem - nie zapraszaj mnie na inne światy A co przechwałek to zauważ, że nigdzie na forum nie napisałem o swoich rankingowych osiągnięciach - prowokacja była z Waszej strony. I dziękuję za ataki typu - w świecie jesteś nikim - naprawdę trzymają poziom - pierwsza wypowiedź i już pokazałeś, że nawet jeśli dobry z Ciebie gracz, to taki, który szacunku nie okazuje, a pewnie byłoby tu ostrzej, gdybyś nie miał już banów na koncie.

//ciach//


Ale jak Ty odszedłeś świat się nie skończył i nie runął. Graliśmy dalej jako w pełni aktywny serwer przygotowujący się do EC, do której i tak był chyba jeszcze szmat czasu. A ty cały czas o tych 50 mln pw... pisałem, znaczna większość jest z nabijania, ale i tak tych pkt. w obronie i pewnie też jako wojownik mam najwięcej, pomijając te sztucznie pompowane. A jeśli nawet nie byłem top 1, gdy odchodziłeś to byłem wysoko, a o tym rozmawialiśmy wcześniej - czy byłem wysoko, a finalnie - jak już stwierdziłeś w wymarłym świecie po EC - Hege z LW zadbało o to, żebym uplasował się najwyżej.

Ale ja o tej akcji na Żelkach nic jeszcze nie napisałem - mistrz prowokacji, a Ci troszkę więcej myślący, mogą to już drugi raz zobaczyć :)
I teraz 3 strony na FO będziesz o tym wałkował? :D

Czasami do niektorych grzecznie sie po prostu nie da. Nie przechwalasz sie rzeczywiscie. Tylko mialem szczescie ze bylem na zielono. Wiadomosc do Ciebie byla dosc dawno. Wtedy mialem jeszcze troche inne zdanie na Twoj temat. Ale niestety troche mi sie pogorszylo od tamtego czasu i mam takie samo jak wiekszosc ludzi na fo. Nic osobistego ale na narcyzm i przechwalki reagowalem.

28.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Twoi koledzy zrobili tutaj większą reklamę, także to, że byłeś na zielono to mała dygresja. Z resztą w odpowiedzi na ataki skierowane w moją stronę. Nadal ciężko Ci zrozumieć, że do tej pory nic o sobie na FO nie pisałem. A zdanie sobie wyrobiłeś, dzięki towarzystwu w jakim przebywasz, nie mając styczności ze mną. A większość ludzi na FO nie kojarzy ani mnie, ani Ciebie, także przestań i Ty wyolbrzymiać :)
Jakby nie było Grepolis to nie jest prestiżowa gra, także to, że się tu wytężacie mi hańby, ani Wam sławy nie przyniesie :p
Także trochę luzu Panien..owie :D
 

DeletedUser16352

Guest
Turgan co to znaczy zaplecze podwórkowiczów?
Zdajesz sobie sprawę ze nie jestem Twoim wrogiem ale chciałbym wiedzieć co to za grupa ludzi:)
 

DeletedUser

Guest
Spójrz nawet na wojnę z Zielonymi - gdyby nie "krucjata" to Hege by z nimi nie walczyło...
Mocno zadomowiliście się na m45 i ciężko było wyciągnąć kogokolwiek na front z Żelkami czy Zielonymi. Z LW już to inaczej wyglądało, ale po zawarciu paktu skrzydła już całkiem opadły. W sumie zostało tylko kilku graczy z MS, ale ich było za mało, żeby Wam zagrozić, a Wy z kolei nie próbowaliście przesuwać tam frontu. Inaczej wyglądało to na początku świata, gdzie Hege szczyciło się, że jest otoczone ze wszystkich stron czerwonymi kropkami i wyglądało to naprawdę super, a później Hege zawiązało ze wszystkimi pakty...
Błąd dla serwera, że z Malakiem zawarliśmy rozejm z LW, bo na pewno świat obfitowałby w walki dwóch dominujących sojuszów, które z pewnością utworzyłyby odrębne koalicje.
 

DeletedUser22102

Guest
Powiedzmy, że takie światy też mogą być :D

Swoją drogą chciałem się Ciebie zapytać...czy jest sens dać propozycję zmiany zasady zamykania światów, np. że w te 300 osób liczone byłyby tylko osoby od pewne poziomu punktowego (np 100 tys. rozwoju), czy z góry odrzucacie taką propozycję? Bo prawda jest taka, że często gęsto po 7/7 gra się kończy, a światy ciągną się w nieskończoność, ponieważ na serwerze wiszą konta różnych obserwatorów po 1-2-3 miast, jakieś paliki etc., czyli de facto osoby nie mające żadnego wpływu na rozgrywkę, i tak naprawdę przy waszych obecnych 300 aktywnych, to de facto jest wtedy może 100, jak nie mniej aktywnych. Myślę, że większość chciałoby także szybszego zamykania światów.

Ewentualnie wiem, że macie możliwość puszczania "ankiet" po światach, ostatnio nie pamiętam takich, ale kiedyś takie były...to może jest opcja, że np. min. po roku od startu świata, jeżeli jakiś sojusz osiągnie 7/7, na wniosek jakiejś liczby graczy wrzucanie taką ankietę p.t. "Czy chcecie zamknięcia świata?" Odpowiedzi Tak, Nie, Nie mam zdania. I jeżeli będzie min. 75% głosów na tak (czyli tylko z tych oddanych, jeżeli ktoś głosu nie odda w ogóle, to nie jest wliczany) to wtedy włączacie odliczanie ;) Może na coś takiego byście bardziej poszli?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dokładnie i puścić masa na świecie do wszytskich graczy że jest taka ankieta na forum , w dodatku przyciągnęło by to ludzi na forum
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser

Guest
Popieram... Do pierwszego świata miało się sentyment, ale kolejne już się dłużą, tym bardziej jeśli chce się je dograć do końca.
Albo nawet z tych 300. "aktywnych" zrobić 600.
 

DeletedUser22102

Guest
dokładnie i puścić masa na świecie do wszytskich graczy że jest taka ankieta na forum , w dodatku przyciągnęło by to ludzi na forum
smiley_emoticons_grin.gif

Bardziej mi chodziło o takie ankiety co się "na grze" pojawiają, były takie w 2013, to ostatni rok kiedy takie pamiętam, były tam różne pytania itd. Na forum masz multikonta, mogą głosować inni ludzie co nie grali, czasem ciężka jest weryfikacja, bo grasz na więcej niż 1 nicku, a na forum masz jeden...
Chociaż może masz rację, na forum jest większa przejrzystość, bo wtedy głosy widzą wszyscy, a w tym co proponowałem, to tylko twórcy gry czy tam support, nie wiem jak to działało.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o ankiety to dobrym rozwiązaniem byłoby zamieszczenie takowej w momencie, gdy gracz loguje się na dany świat. Pojawiające się okno uniemożliwiłoby grę do czasu oddania głosu (wtedy unikniemy sytuacji, podobnej jaka dzieje się na wyborach, że 20% graczy zadecyduje o losach świata), a każdy oddany głos byłby automatycznie aktualizowany w jawnych wynikach głosowania.
 
Do góry