1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja ogólna

Dyskusja w 'Dyskusja na temat GreTime's' rozpoczęta przez użytkownika Squnqs, 20. Lis 2011.

1. Shannqa

Shannqa

Odp: Dyskusja ogólna

Informacja pojawiła się tutaj. Niestety portal GreTime's został zawieszony, w związku z czym wyłączono czat oraz możliwość pisania nowych artykułów i komentarzy. Na ten moment nie wiemy czy GT zostanie w przyszłości wznowiony, a jeśli tak, to kiedy.

2. MaksymRog

MaksymRog

Cóż na GT mogłem jakoś wyładować moją spamowatą duszę. Teraz, kiedy nie ma GT, forum już się powinno zacząć trząść ze strachu. Nadchodzi spamer roku!

3. londi

londi

Jak wnioskuje po odpowiedziach w tym temacie mogę stwierdzić, że informacja ta nie do końca była widoczna skoro nikt tego nie zauwazył:)
    Tak czy siak, podziękowania Shannqa za zainteresowanie sie tematem i odpowiedź:):)

4. lw92

lw92

hahahahahaha pytanie czy jest sens prosić o odbanowanie jak uśmierciliście GT?

5. MG34

MG34

chcialem zapytac kiedy bedzie nowy horoskop na GT bo planuje udac sie w podróz i nie.......a nieeee, czekaj.....:rolleyes:

6. MaksymRog

MaksymRog

Hejo.

Rozumiem, że GT zostało zawieszone ze względu na niskie zainteresowanie portalem ze strony graczy.
    Mam pytanie. Czy projekt GT jest również zawieszony, czy może trwają jakieś prace, które pomogą w dalszej realizacji projektu?

7. londi

londi

Ponawiam pytanie Maksyma- czy trwaja prace nad wznowieniem pracy GT?

8. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Obecnie decyzja nie została zmieniona.

9. londi

londi

Decyzja Shannqi byla taka,ze zawieszono portal a ja nie pytam o to, tylko moje pytanie jest takie - Czy trwaja prace nad wnowieniem dzialania GT? Bo odnosnie tego nie mielismy informacji.

10. Shannqa

Shannqa

Sprostuję: decyzja została podjęta wspólnie przez osoby odpowiedzialne za GreTime's, ja tylko wrzuciłam informację na forum ;)

W tym momencie nie planujemy przywrócenia GT i nie prowadzimy żadnych prac w tym kierunku. Jeśli coś się zmieni, to damy wam znać :)

11. londi

londi

No logiczne wydawalo mi sie, ze wszyscy podjeliscie decyzje, ale jako, ze Ty to wrzucilas to intuicyjnie przypinam to Tobie majac na wzgledzie wlasnie, ze to decyzja calosciowa:) No ale w sumie fakt, na tym forum trzwba bardzo czesto lopatologicznie tlumaczyc o co chodzi ;)
    Tak czy inaczej serdecznie dziekuje Ci za odpowiedz :)

12. Michał333

Michał333

I gdzie ja mam z wami |ciach| pogadać jak sie nudze? :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14. Mar 2015
  13. londi

londi

Zawsze możesz wejść na forum i tu popisać:p

14. Michał333

Michał333

Hmm, napiszę odpowiedź po raz drugi, nie będę tutaj pisał za dużo, gdyż mam tutaj za mało swobody w wypowiedziach :rolleyes:

15. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Hihi,
    Macie jakiś ciekawy przepis na ciasto? :)

16. Haszeek

Haszeek

Tak. Dwieście metrów prosto i za światłami w lewo. Po prawej jest Cukiernia Sowa a 500 metrów dalej - Blikle.

Weź się w garść chłopie. Ciasta będziesz piec?

17. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Ja i pieczenia ciasta?
    Dla mnie od tego jest kobieta :D.

Ktoś pisał na forum, że szuka przepisu na ciasto.
    Może jak znajdę przepis to ze mną się podzieli :).

18. londi

londi

Dlaczego powstałe tematy nie świecą mi się jako nowe? i czemu to tak jakoś po chińsku zrobione? Zamiast zostawić to jak było, a tamto dać do podforum?

19. Slietie

Slietie

Świecą, spójrz na datę postów/tematów - 9 maja, pewnie stąd to zawirowanie. Ja mam oznaczone jako nowe oraz wyświetla mi je na liście nowych postów:[​IMG]

Ja z kolei zastanawiam się dlaczego nie mogę znaleźć najciekawszej moim zdaniem części GT - poradników. Rozumiem, że część z nich może być już nieaktualna (ale i tutaj można albo je uaktualnić, albo zostawić to innym użytkownikom pozostawiając możliwość pisania postów w temacie z danym artykułem) ale są i takie, które spokojnie można wkleić bez zmian, np. Masowe akcje ofensywne w wykonaniu całego sojuszu napisane przez Manfreda.

20. Shannqa

Shannqa

Tak jak napisała Slietie, tematy zostały utworzone dłuższy czas temu. Oprócz tego, kilka razy je przerabialiśmy - przenoszenie pomiędzy działami, kopiowanie tematów, przeklejanie treści pomiędzy wątkami... Dlatego nie zdziwiłoby mnie, gdyby w wyniku nagromadzenia wszystkich akcji, były oznaczone jako przeczytane ;)

Działy zostały zmienione, żeby było bardziej przejrzyście. W Dyskusji pozostał tylko jeden otwarty temat, pozostałe są już mocno przestarzałe, jednak nie chciałam ich kasować, dlatego lepszym wyjściem było "schowanie" ich w podforum.

Przejrzymy jeszcze wszystkie artykuły i postaramy się dodać te, których zabrakło, a wciąż są aktualne :)

Do góry