Dyskusja ogólna

• Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia
Odp: Dyskusja ogólna

U mnie jak mówię są przeczytane mimo, żę widze je pierwszy raz tutaj:D
Skoro tylko jeden jest otwarty, to nie lepiej go przenieść tam gdzie był i przykleić do działu, a z pozamykanych zrobić archiwum?

Skoro tylko jeden jest otwarty, to nie lepiej go przenieść tam gdzie był i przykleić do działu, a z pozamykanych zrobić archiwum?
Może i archiwum nie jest najgorszym rozwiązaniem, ale po co dla kilku tematów tworzyć od razu archiwum? Uważam, że jest zdecydowanie lepiej tak, jak jest teraz. Stare tematy nie przeszkadzają, a są dostępne - i co ważne - bez zbędnego kluczenia po forum. Tematy z "zawartością" GT są od razu dostępne po wejściu w podforum GreTime's i fajnie otagowane, więc też jest dobrze. Ja bym nic nie zmieniała, jeśli chodzi o rozmieszczenie tematów.

Tak mi się wczoraj zrobiło trochę ckliwo (w końcu nastąpiło to, czego się spodziewałam już od dawna) i przeglądałam stare wpisy na GT. Gdybym mogła decydować, to zastanowiłabym się jeszcze nad przerzuceniem na forum tych wpisów, które dotyczą Grepolis, bo jak zauważyłam, to nie tylko poradniki zostały pominięte. Proszę przejrzyjcie też inne działy, w których np. gracze wyrażają swoje opinie na temat Grepolis.

Mam cichą nadzieję, że za jakiś czas GT odżyje, choćby na forum - jeśli tak się stanie, to przyda się dział do rozmów, który nie jest archiwum :D

Tak mi się wczoraj zrobiło trochę ckliwo (w końcu nastąpiło to, czego się spodziewałam już od dawna) i przeglądałam stare wpisy na GT. Gdybym mogła decydować, to zastanowiłabym się jeszcze nad przerzuceniem na forum tych wpisów, które dotyczą Grepolis, bo jak zauważyłam, to nie tylko poradniki zostały pominięte. Proszę przejrzyjcie też inne działy, w których np. gracze wyrażają swoje opinie na temat Grepolis.
Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi, zaginęło nam kilka kategorii z artykułami, ale skopiowałam wszystkie teksty i stopniowo będę je wrzucać - wyjdzie ok. 100 postów :) Niestety troszkę się z tym schodzi, ponieważ muszę dostosować wszystkie artykuły do forum (pogrubienia, wyśrodkowania, itp.), załączyć odpowiednie grafiki (i się przy tym nie pomylić, zwłaszcza w poradnikach :p), oraz zrobić korektę, co pochłania najwięcej czasu.

Mam cichą nadzieję, że za jakiś czas GT odżyje, choćby na forum - jeśli tak się stanie, to przyda się dział do rozmów, który nie jest archiwum :D
W tym przypadku nie ma co liczyć na nadzieję, ktoś musiałby się tym zając, a skoro upadło, to raczej już nie odżyje.

Makaron11

Guest

Nawet gdy nie grałem aktualnie w grepo to przeglądałem GT i mam szczerą nadzieję, że jeszcze będę miał okazję doczekać się odrodzenia niczym feniks z popiołu więc proszę mi tu nic nie skreślać! :D

Ja raczej do wszystkiego podchodzę realistycznie:d CO jest także pesymistyczne, ale co poradzić:D
GT nie ma szans.

Sapcio

Zespół Grepolis

Raczej podchodzisz negatywnie nastawiona do osób z Teamu i dlatego tak uważasz. Ciekawe dlaczego? hmm. (pytanie retoryczne.)

Ogólnie zawsze można pogadać na forum w tym dziale. Cały dział powstał po to, aby treści bardzo cenne dla pewnych osób nie zostały skasowane, a projekt w pewnym sensie istniał.
Ja osobiście zapraszam do miłych i przyjemnych rozmów . :)

Ostatnia edycja: