1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja ogólna

Dyskusja w 'Dyskusja na temat GreTime's' rozpoczęta przez użytkownika Squnqs, 20. Lis 2011.

1. londi

londi

Odp: Dyskusja ogólna

U mnie jak mówię są przeczytane mimo, żę widze je pierwszy raz tutaj:D
    Skoro tylko jeden jest otwarty, to nie lepiej go przenieść tam gdzie był i przykleić do działu, a z pozamykanych zrobić archiwum?

2. Slietie

Slietie

Może i archiwum nie jest najgorszym rozwiązaniem, ale po co dla kilku tematów tworzyć od razu archiwum? Uważam, że jest zdecydowanie lepiej tak, jak jest teraz. Stare tematy nie przeszkadzają, a są dostępne - i co ważne - bez zbędnego kluczenia po forum. Tematy z "zawartością" GT są od razu dostępne po wejściu w podforum GreTime's i fajnie otagowane, więc też jest dobrze. Ja bym nic nie zmieniała, jeśli chodzi o rozmieszczenie tematów.

Tak mi się wczoraj zrobiło trochę ckliwo (w końcu nastąpiło to, czego się spodziewałam już od dawna) i przeglądałam stare wpisy na GT. Gdybym mogła decydować, to zastanowiłabym się jeszcze nad przerzuceniem na forum tych wpisów, które dotyczą Grepolis, bo jak zauważyłam, to nie tylko poradniki zostały pominięte. Proszę przejrzyjcie też inne działy, w których np. gracze wyrażają swoje opinie na temat Grepolis.

3. Shannqa

Shannqa

Mam cichą nadzieję, że za jakiś czas GT odżyje, choćby na forum - jeśli tak się stanie, to przyda się dział do rozmów, który nie jest archiwum :D

Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi, zaginęło nam kilka kategorii z artykułami, ale skopiowałam wszystkie teksty i stopniowo będę je wrzucać - wyjdzie ok. 100 postów :) Niestety troszkę się z tym schodzi, ponieważ muszę dostosować wszystkie artykuły do forum (pogrubienia, wyśrodkowania, itp.), załączyć odpowiednie grafiki (i się przy tym nie pomylić, zwłaszcza w poradnikach :p), oraz zrobić korektę, co pochłania najwięcej czasu.

4. londi

londi

W tym przypadku nie ma co liczyć na nadzieję, ktoś musiałby się tym zając, a skoro upadło, to raczej już nie odżyje.

5. Makaron11

Makaron11 Guest

Nawet gdy nie grałem aktualnie w grepo to przeglądałem GT i mam szczerą nadzieję, że jeszcze będę miał okazję doczekać się odrodzenia niczym feniks z popiołu więc proszę mi tu nic nie skreślać! :D

6. londi

londi

Ja raczej do wszystkiego podchodzę realistycznie:d CO jest także pesymistyczne, ale co poradzić:D
    GT nie ma szans.

7. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Raczej podchodzisz negatywnie nastawiona do osób z Teamu i dlatego tak uważasz. Ciekawe dlaczego? hmm. (pytanie retoryczne.)

Ogólnie zawsze można pogadać na forum w tym dziale. Cały dział powstał po to, aby treści bardzo cenne dla pewnych osób nie zostały skasowane, a projekt w pewnym sensie istniał.
    Ja osobiście zapraszam do miłych i przyjemnych rozmów . :)

Ostatnio edytowane: 5. Cze 2015

Do góry