Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

Ciekawe ile szumnych zapowiedzi końca gry stanie się faktem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

To już ostatnie minuty przed przyznaniem Wam tytułu władców świata. Jakie nastroje? Będzie wydana autobiografia? Wywiady? Wizyty w zakładach pracy?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

nic nie bedzie.

Ja mowie juz bye bye grepolis.

Szkoda, ale sie skonczylo.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

To w co będziesz grał?
I dlaczego beze mnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

Widzę, że dobrze zrobiłem wyprowadzając KM z Never. Stracili kolejny cud wczoraj a dziś miasto z którego od 21.11 przygotowywali atak na cud BD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

o fakt teraz oni :D:D:D

ale luz ostrzegem też innych ... co mi pod tasak podszedli :D:D:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja

Pewnie, że dobrze zrobiłeś - jesteś po prostu najlepszy!

Jak tam moje/nie moje już KM prosperuje?
Zniszczyłeś je całkiem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja

Chciałbym podziękować za dzisiejszą akcje jednego z naszych przeciwników. Pewnie tego mniejszego bo duży to inna klasa. Otóż skasowano nam caałe forum. Aż tak nisko upadliście by wchodzić w jakiś podstępny sposób na czyjeś konto?
Trochę mojej w tym winy też, że tak dużo uprawnień rozdałem, niemniej my byśmy do tak taniego chwytu się nie posunęli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Nie. To było do zwolenników idei Lenina i Stalina czyli Armii Czerwonej. Ktokolwiek się tam zalogował ma także drugie konto na Alfie właśnie w tym sojuszu co też do supportu zgłosiliśmy. Więc niedługo się pożegna z grepolis :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Jak wygląda gra na tak starym serwerze ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Żołnierze, którymi dysponują gracze są za starzy by podnieść miecz. Większośc bitew kończy się remisem bo nawet jak ktoś przeżyje to i tak dzień później umiera ze starości. Statki rozpadają się przy większej fali. Mantykory i Pegazy uciekły i zdziczały. Miasta tak się rozrosły, że 1 zajmuje kilka slotów.

A tak na serio jest jak gdzie indziej. Bad Name wygrało świat i nawet jak na rubieżach swoich gdzieś jakieś miasto stracą to wszystko jest przesądzone już. Nie tylko dlatego, że cała reszta nie potrafiłaby się dogadać przeciwko BN. Niemniej są dalej toczone bitwy jak na innych światach :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

a jak chodzi o morza ?
Nie jest tak że jeden gracz zajmuje 20%-50% całego morza ? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

50% to nie, ale najwięksi te 20% to mogą osiągać :p Jak się im gra trudno mi powiedziec bo na szczęście jestem daleko od nich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

tymczasem KM pobiło swój rekord w zbieraniu birem. Poprzedni to było trochę ponad 8000 birem w walce przeciwko Nowej Nazwie (obecnie Bad Name) a tym razem ponad 9000 przeciwko Armii Czerwonej.
Clipboard01.jpg
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

O matko.. zgaduje że ktoś właśnie jutro będzie bez miasta :) :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Dziś (wczoraj właściwie) na świecie Alfa w placówkach ambasadorów drukarki i faksy pracują pełną parą. Przedstawiciele sojuszy latają od jednego lidera do następnego ze swoimi pismami. I to nie byle jakich sojuszy, ale dwóch największych. Wiecie ile kosztuje przyjęcie takiego ambasadora z Never albo BN? Wino popieprzy, jedzenie wypije i kobiety zje eh. Ale od początku najpierw wiadomośc od sojuszu z Never a następnie z Bad Name. I tak cały świat już o nich wie więc nic szczególnego nie ujawniam ;)

Witam


Jako że gracz -el- zaczął się za bardzo panoszyć w naszym terenie a sami nie możemy się zabezpieczyć ze względu na to że musimy odbić miast a żeby je odbić musimy czymś zabezpieczyć okupacje, proszę i zarazem nalegam aby wszyscy którzy uważają się za sojusznika Never wysłali do wymienionych graczy (konkretnie wyspy) wojsko w postaci po 100 żołnierzy do każdego z miast.
aby wyjaśnić, 1 gracz wysyła tylko 100 żołnierzy do któregoś z miast na danej wyspie jaką wam przypisaliśmy.
uważam że 100 wojaków to nie jest strasznie dużo a nam po prostu brakuje wojska, nasze w większości padły a boby nie nadążają z produkcją.

sojusz Królestwo Macedońskie zabezpiecza wyspę Wyspa 145608
sojusz HeLLaS zabezpiecza wyspę Wyspa 145608
sojusz *SAMI BANICI* zabezpiecza wyspę Wyspa 145609
sojusz *** RÓWNI *** zabezpiecza wyspę Wyspa 145622
sojusz DIABELSKI ZAKON zabezpiecza wyspę Wyspa 145616
sojusz MIESZKO 1 ODRODZENIE zabezpiecza wyspę Wyspa 145622

wyspy Wyspa 145622 oraz Wyspa 145608 są najważniejsze

jako ze nasz sojusz wielokrotnie uczestniczył w akcjach militarnych na waszych morzach, wielokrotnie pomagaliśmy wam czarami czy radą prosimy abyście i wy tym razem nie zostawili nas w potrzebie.

dwie sprawy, gracz pilipek idzie na urlop w niedzielę po południu, prosimy aby wyrobić się z wysłanie wojska (wojsko nie musi dojść - musi wyjść od was) do niego a jeśli się nie uda to prosił bym o wyznaczenie osób które zachowają wojsko i wyślą mu w dniu 1 czerwca jak wróci z urlopu. ponadto prośba jeszcze aby do miasta 21. pilipkus wysłać po 30 birem ponieważ tam robimy centrum dowodzenia flotą i musimy mieć zabezpieczone to miasto.



Wszystkim serdecznie dziękujemy i liczymy na waszą pomoc.

ps. wszelkie czary po wcześniejszym uzgodnieniu z mieszkańcami wysp aby nie było sytuacji że czarujecie rydwany w mieście z ogniami bo to bez sensu by troszkę było.
KHAN


I riposta.

Witam wszystkich.

Wiadomosc ta wysylam do wszystkich graczy koalcji w skla ktorej wchodzi sojusz Never.
Wyobrazcie sobie jak musze sie nudzic,zeby wyzbierac Was wszystkich do kupy po to,zeby tego masa wyslac.

Co o wiadomosci to tak szczerze nie wiem po co ja pisze.Ma ona raczej charakter ironiczny w strone Waszego sojusznika czyli sojuszu Never po tym jak dowiedzialem sie,ze dostaliscie rozkaz obrony ich miast przedemna.
Jako wytlumaczenie dodam,ze dowiedzialem sie o tym po tym jak kilku z Was wyslalo do mnie wiadomosc o tym.Czyli i w Waszych szeregach sa osoby,ktore sie z tego smieja (i wcale mnie to nie dziwi).

Nic,tak szybciutko.Moze ktos z Was wie jak to z tym Never jest bo jeszcze tydzien temu mieli w opisie,ze juz prawie koncza z BN a teraz nagle prosza caly swiat by wybronil ich przed jednym graczem;)
Co do komantarza Khana o tym,ze oni angazowali sie w akcje koalicji to niech mnie nie rozsmiesza.Ja nie wiem co Wy tam robicie ale znam Never i wiem,ze oni nie dbaja nawet o swoich graczy co dopiero o dobro graczy innych sojuszy.Jak mi niewierzycie to zrobcie to co oni tylko na odwrot i zobaczycie jaki bedzie odzew Never.

Nastepna sprawa to tego Waszego konkursu czarow.Kilku z Was rzucilo na mnie kilka czarow i teraz tak.Jak robicie to dla zasady to chyle czola bo jednak osob z zasadami coraz mniej.Jezeli jednak robicie to dla nagrody to musze Was nazwac naiwniakami bo jak znam Pilipka to w momencie przyznania tych 180 zlotych monet gosc na pewno wymysli historie w stylu kradziez komorki i Wy zostaniecie golymi tylkami.

No i to tyle.

Korzystajac z okazji jako,ze nie rozmawiam z Wami na codzien zycze wszystkim milych wakacji no i tym,ktorzy sie jeszcze ucza swiadectw z czerwonymi paskami;)

Trzymajcie sie chlopaki i dziewczyny.

Pozdrawiam,
-el-
 
Do góry