Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Tylko nie mów że el grał nieczysto:)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Tylko nie mów że el grał nieczysto:)
na pewno jesteś z never ;p
on przynajmniej sam się zrestartował bo ma swoje poczucie godności , zresztą jak chce się grać w tego typu gry to i przeciwnik musi być na poziomie a skoro nie jest to pewnie niedługo alfa przestanie istnieć wtedy będziesz mógł pisać na innych światach o czyjejś czystej grze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A nie jestem z Never i szczerze mówiąc wisi mi to czy ktoś gra fair czy nie ja gram czysto i dla zabawy, a co do poziomu to ja każdego przeciwnika traktuje tak samo z szacunkiem.Nie było mi dane grać przeciwko -el- i trochę żałuję...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

na pewno jesteś z never ;p
on przynajmniej sam się zrestartował bo ma swoje poczucie godności , zresztą jak chce się grać w tego typu gry to i przeciwnik musi być na poziomie a skoro nie jest to pewnie niedługo alfa przestanie istnieć wtedy będziesz mógł pisać na innych światach o czyjejś czystej grze...
Do kogo pijesz??
Nie ocenia się sojuszu po jednostkach!

Nie wiem dlaczego skończył i nie interesuje mnie to.
To jego prywatna decyzja i ją szanuję.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Do kogo pijesz??
Nie ocenia się sojuszu po jednostkach!

Nie wiem dlaczego skończył i nie interesuje mnie to.
To jego prywatna decyzja i ją szanuję.
a jednak interesuje
Co się stało z graczem -el-??
mniejsza z tym , nie oceniam żadnego gracza z Never bo nie mam z nimi styczności wystarczy mi to co do tej pory widziałem będąc w BN i moje stwierdzenie "przeciwnik musi być na poziomie a skoro nie jest" jest jak najbardziej trafione , zresztą zawsze możemy na ten temat popisać pw bo mieliśmy okazję się poznać :D
Ps-Ty się lepiej wytłumacz co cię wzięło na masówki po wrogich sojuszach xD
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

(...)
mniejsza z tym , nie oceniam żadnego gracza z Never bo nie mam z nimi styczności wystarczy mi to co do tej pory widziałem będąc w BN i moje stwierdzenie "przeciwnik musi być na poziomie a skoro nie jest" jest jak najbardziej trafione , zresztą zawsze możemy na ten temat popisać pw bo mieliśmy okazję się poznać :D
Ps-Ty się lepiej wytłumacz co cię wzięło na masówki po wrogich sojuszach xD
Aaaa no fakt, pisaliśmy bo mojej masówece do Was.
I dalej uważasz, że wszyscy w Never nie są "na poziomie"?
Bo ja znam tam wielu wspaniałych ludzi, tak samo jak i w Waszym sojuszu, więc tak ciut głupio wrzucać wszystkich do jednego wora ;)

A co Ci się nie podobało w masówkach?
Ja otwarta dziewczyna jestem i lubię sobie pożartować i porozmawiać z ludźmi.
W moim soju (obojętnie jaki świat) ludzie są już przyzwyczajeni do moich wyskoków i razem się z tego śmiejemy.
Po za tym wielu z BN pogratulowało pomysłu i napisało mi, że miły akcent to był, bo na alfie smutno się już robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Siema ;p ciekawego coś się dzieje na Alfie ? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Trochę jest. Zwłaszcza można opisy w profilach Bad Name, Równych i Never poczytać. Wzajemnie się błotem obrzucają. tzn. ci drudzy i trzeci na tych pierwszych. Można by pomyśleć, że Równi i Never zrobią wszystko by BN zaszkodzić, ale gdzie tam. Gdy Królestwo Sparty (drugi sojusz na alfie) zerwało pakt z Bad Name wykorzystało to należycie tylko Królestwo Macedońskie. Równi szansy postanowili nie zauważyc, a Never poszło dalej czepiając się jednego gracza z KM za to ,że wysłał całe trzydzieści osiem ogni na dwa tysiące birem. Fajnie nie?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A żebyś wiedział, że trochę nudno. Od kiedy Was nie ma to jakoś nie chce mi się wysyłać drewna do miast gdzie buduje ognie - każde zarabia samo na siebie, ambitny plan wprowadzenia wszędzie kartografii w akademiach dotąd nie zrealizowany, zdarzało się logować po 2 dniach :)
Walka z BN wygląda trochę inaczej, ale jesteśmy do przodu.
A Wy się bez nas na innym świecie (o ile gracie) nie nudzicie? A i kilku ex AC gra w KM :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A żebyś wiedział, że trochę nudno. Od kiedy Was nie ma to jakoś nie chce mi się wysyłać drewna do miast gdzie buduje ognie - każde zarabia samo na siebie, ambitny plan wprowadzenia wszędzie kartografii w akademiach dotąd nie zrealizowany, zdarzało się logować po 2 dniach :)
Walka z BN wygląda trochę inaczej, ale jesteśmy do przodu.
A Wy się bez nas na innym świecie (o ile gracie) nie nudzicie? A i kilku ex AC gra w KM :)

Cześć , źle się stało.
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A żebyś wiedział, że trochę nudno. Od kiedy Was nie ma to jakoś nie chce mi się wysyłać drewna do miast gdzie buduje ognie - każde zarabia samo na siebie, ambitny plan wprowadzenia wszędzie kartografii w akademiach dotąd nie zrealizowany, zdarzało się logować po 2 dniach :)
Walka z BN wygląda trochę inaczej, ale jesteśmy do przodu.
A Wy się bez nas na innym świecie (o ile gracie) nie nudzicie? A i kilku ex AC gra w KM :)

Witam, oczywiście,że gramy dalej, w starym składzie.Ale pod inną nazwą. Nie nudzimy się, paru noobow i kozaków już wyeliminowanych, co nie chwaląc się, uczyniliśmy.Ale ciepło wspominamy dawnych przeciwników.Nauka nie poszła w las. Pozdrowienia dla reszty KM.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Witam, oczywiście,że gramy dalej, w starym składzie.Ale pod inną nazwą. Nie nudzimy się, paru noobow i kozaków już wyeliminowanych, co nie chwaląc się, uczyniliśmy.Ale ciepło wspominamy dawnych przeciwników.Nauka nie poszła w las. Pozdrowienia dla reszty KM.:D

W Macedonii Królestwa , mam kolon. Więc mam kolonik!
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A żebyś wiedział, że trochę nudno. Od kiedy Was nie ma to jakoś nie chce mi się wysyłać drewna do miast gdzie buduje ognie - każde zarabia samo na siebie, ambitny plan wprowadzenia wszędzie kartografii w akademiach dotąd nie zrealizowany, zdarzało się logować po 2 dniach :)
Walka z BN wygląda trochę inaczej, ale jesteśmy do przodu.
A Wy się bez nas na innym świecie (o ile gracie) nie nudzicie? A i kilku ex AC gra w KM :)

nudzić sie nie nudzimy , gramy na tym świecie bohaterów achilles , niestety tylko z nazwy bohaterów bo to taki sam swiat jak i kazdy inny , moze bys do nas dołaczył na achillesie , jak dobrze pamiętam chyba wysyłałem Ci zaproszenie na maila .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Dziękuje, ale mi jeden świat w pełni wystarczy :) A na alfie jeszcze trochę warunków do wyrównania jest.
 
Do góry