Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich, szczególnie faremki z Ikariam i sojuszników.
Z grepolis mam kontakt pierwszy raz, ale ciekawie sie zapowiada :)
 

DeletedUser17

Guest
Gra wizualnie ciekawa, myślę że dla chcącego nic trudnego i już niedługo znajdą się gracze jeszcze lepsi(Polacy), niż ich koledzy z innych krajów.

Ten świat powoli zaczyna się rozwijać, narazie nic więcej powiedzieć nie mozemy. Jedynie możemy zastanawiać się, jaką taktykę obiorą najlepsi i jaki sojusz przetrwa najdłuzej. W chwili obecnej Blogerzy są niepodważalnie pierwsi, lecz moze to być spowodowane dużą (o wiele większą niż następny w rankingu sojusz) liczbą członków.
 

DeletedUser

Guest
ja rowniez jestem nowy, gram mi sie narazie podoba mam nadzieje ze w miare szybko poznam jej mozliwosci , wczesniej gralem w Wild guns i plemiona ;)
 

DeletedUser

Guest
witam,

też się skusiłem.. zobaczymy co z tego wyjdzie..
powodzenia wszystkim grającym.. a głównie sąsiadom na wyspie ;)
 

DeletedUser

Guest
mysle ze bedzie fajnie choc jestem pewien ze bede jedna z 1 faremek :)
 

DeletedUser

Guest
heh bardzo długo czekałem na tą grę codziennie wchodziłem z nadzieją ,że może już jest:)

gra naprawdę super
 

DeletedUser

Guest
No witam;p Tez się skusiłem ale nie wiem czy na stałe.
Ktoś coś wspomniał o podnoszeniu zadowalenia, jak to zrobić?

Pozdrawiam wszystkich z ika ;)
 

DeletedUser

Guest
Trzeba mieć..

no jak myślisz co trzeba mieć?
Konto premium oczywiscie :p
 

DeletedUser

Guest
Ojeju...;/
Nie ma to jak premium...
Tylko, wkurza mnie to że tu premka nawet dużo daje;/
 

DeletedUser

Guest
No własnie:(

Bogaci ludzie tu będą dominować bo im nie szkoda kasy ;)
 

DeletedUser17

Guest
No witam;p Tez się skusiłem ale nie wiem czy na stałe.
Ktoś coś wspomniał o podnoszeniu zadowalenia, jak to zrobić?

Pozdrawiam wszystkich z ika ;)

Wystarczy wysłać atak na wioskę, lecz zamiast plądrowania surowców kliknąć na zwiększenie siły, ale wtedy nie dostaniemy łupu, lecz podniesiemy zadowolenie w wiosce.

I wcale nie potrzebne jest do tego premium, więc nie narzekajcie, zwłaszcza, że na początku(okres ochronny) prawie wcale się nie przydaje.
 

DeletedUser

Guest
Jestem ciekaw jak bardzo spodoba się ta gra polakom.
Na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie ale zobaczymy zgłębieniu wiedzy. :)
 

DeletedUser

Guest
mi to sie wydaje a nawet jestem pewien ze to bedzie jak ogame ;p tez sa tacy niby "komandorzy", za niecale 10 zl mozna miec na naprawde dlugi okres czasu dodatkowe surowce itd. Nie wiem czy dlugo tu zabawie zobacze jak sie rozwinie sytuacja, ale ogolnie gra mi sie podoba.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak u was ale u mnie czesto wyskakuje 500 error i sie zawiesza ta gra ;/
 

DeletedUser

Guest
mysle ze jest to spowodowane przeciazeniem serwerow, gra wystartowala pare godzin temu i moga byc problemy :) mam nadzieje ze to kwestia czasu kiedy wszystko sie ustabilizuje i ludzie przestana masowo wchodzic do gry :p;)
 

DeletedUser

Guest
Wystarczy wysłać atak na wioskę, lecz zamiast plądrowania surowców kliknąć na zwiększenie siły, ale wtedy nie dostaniemy łupu, lecz podniesiemy zadowolenie w wiosce.

I wcale nie potrzebne jest do tego premium, więc nie narzekajcie, zwłaszcza, że na początku(okres ochronny) prawie wcale się nie przydaje.

Raczej siłę wioski ,a nie zadowolenie.Nie wprowadzaj w błąd.:D
Sztuką nie jest gra z premką ,lecz bycie w TOP'ce bez niej (ja gram bez i mieszczę się na ANG Gammie zawsze w TOP 1000 ; aktualnie 600)...
 

DeletedUser

Guest
Mi ta gra podoba się jednocześnie gram w inną grę tego typu i razem z większością sojuszu w tamtej grze postanowiliśmy tutaj zagrac i zostać tutaj na dłużej:)

Jeśli chodzi o internal error to przeciążenie serwerów :) w nocy myślę że będzie ok;d
 
Do góry