Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Sojusz Królestwo Macedońskie dziękuje za czas spędzony na Alfie. Byliśmy mega masówką, która długo zajmowała top1, później byliśmy spychani przez aktywniejsze i bardziej zgrane sojusze na wschód Alfy. Tu udało się nam stanąć na nogi, wybić przeciwników i zatrzymać tych co nas ścigali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Sojusz zostanie rozwiązany w niedziele. Większość graczy skasuje konta.
Pozdrawiam

myt ez jako były sojusz ARMIA CZERWONA dziekujemy za exytujące walki z wami i duzo fajnej zabawy
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Piękny Pierwszy Świat;) Pamiętam jak raczkowałem i ten cudowny strach jak widziałem pierwszy atak ;) postawiło mnie na nogi i to było coś pięknego ;) tyle osób poznanych i walecznych ;) aż powstał sojusz ***RÓWNI*** sami wspaniali gracze i oddani jednej sprawie;) aj Piękne Czasy...;) szczerze nie zapomnę tego Świata Nigdy!!! Jeden z Lepszych Światów jakie powstały!! ta Atmosfera i Emocje!!

Chciałbym Pozdrowić Każdego z Osobna ze Świata ALFA ;) Sama Śmietanka Rozrabiaków ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A Ty już nie grasz tam?
No świat piękny, ale nam się kurczy :(
Ciekawe czy do końca roku się utrzymamy...
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Sisi czasem zajrzę ale to już nie to co było kiedyś...kiedyś to się działo i oczywiście były piękne wojny ale ja dopiero tam raczkowałem i się uczyłem ale fajnie było walczyć z tak zgraną ekipą;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

No fakt, to już nie to samo.
Wczoraj odbijałam okupację, dziś odbijam okupację.
Wojo się buja cały czas - wystarczy aktywny przeciwnik :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

cześć ! kiedyś tu grałem na koncie dlugi44 , próbowałem się zalogować , ale chyba mojego konta nie ma już na alpha ... piękne czasy jak laliśmy neverki :))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Ooo pamiętam Cię :D

Nie ma tego konta, a Neverki są i były zawsze najlepsze :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Ooo pamiętam Cię :D

Nie ma tego konta, a Neverki są i były zawsze najlepsze :p

szczególnie z cudami :p kurcze to gdzie teraz grają osoby z alphy ? założyłem konto na Lami , ale nikogo nie znalazłem :(
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja

szczególnie z cudami :p kurcze to gdzie teraz grają osoby z alphy ? założyłem konto na Lami , ale nikogo nie znalazłem :(


Na Lamii ogólnie malutko osób gra poszukaj na innych światach.
Większość ludzi zmienia nicki wchodząc po przerwie do gry trzeba wziąć to pod uwagę.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

na knossos i juktas dużo ludu przywiało ,bo zamknęli teraz masę światów: jotę,ny, my,ksi ,pi,omikron...
tam bym radził rozpocząć poszukiwania...
 
Do góry