Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Fenax
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.:)

Wątek przeznaczony jest do dyskusji na przeróżne tematy. W związku z tym, że po pierwsze - wielu graczy pisze nie na temat w różnych wątkach, a powód jest jeden: nie mogą się wygadać, po drugie - na forum świata Alfa już jest wątek "Dyskusja", więc czemu my nie mamy go mieć? :D

Możecie tu rozmawiać na dowolne tematy. Oczywiście zabronione jest przeklinanie i obelżywe słowa, nawet w systemie gwiazdkowym i kropkowym, niedozwolone są też "małe przekleństwa" np. wyraz "debil" itp. Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi!!! Nie śmiejemy się z wypowiedzi innego użytkownika np. "Buhahaah, ale to głupie!!" itp. Jeśli jest to żart można się pośmiać - to wyjątek.

Reszty mi się nie chce tłumaczyć i jako pożądni użytkownicy Forum powinniście sprawdzić Regulamin Forum, jeśli nie wiecie jak się dyskutuje :)


Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Ok, to w co lecicie Panowie na początku gry - w surowce czy wojsko?;)
 

DeletedUser

Guest
wojsko

Wojsko poterzna armia to wiecej farm i wiecej surowców.:D
 

DeletedUser

Guest
Słuchajcie jest taka sytuacja ... mam wioske komputera obok i ją sobie farmię.
Kiedy nastrój spada do około 50% a siła do około 35% w wiosce komputera ... nagle pojawiają się tam jakieś jednostki i moje muszą walczyć z nimi... Też tak macie?;)
 

DeletedUser

Guest
Tak tez tak mamy teraz wioski komputera bedą cię atakować.:D
 

DeletedUser

Guest
Cicho tu

Cicho tu trochę. Co myślicie o ustawieniach gamma czy są dobre czy złe.
 

DeletedUser

Guest
Start - 01.03.2010 godzina 13:16
Szybkość świata : 1
Szybkość jednostek : 1
Bonus nocny : 22:00-8:00
Ochrona Początkowa : 7 dni
Pokój : Aktualnie aktywny

Jeśli chodzi o szybkość to mogła by być o 1 większa czyli 2 ;) Natomiast bonus nocny powinnien być trochę krótszy np do 6, wtedy większość śpi i można kogoś zaskoczyć a tak to nic z tego :rolleyes: Ale poza tym ok.
 

DeletedUser

Guest
ja bym przyśpieszył szybkość świata i szybkość jednostki... ale by się rozkręciło :p :D
Zmiana na 6 rano to nie ma racji, co będziesz wstawał o 5 czy o 4 żeby wysłać wojska? bo chcesz kogoś zaskoczyć, zanim dotrą to on(a) wstanie sprawdzi jeszcze przed wyjściem do szkoły czy do pracy czy wszystko oki i nici z zaskoczenia :p
 

DeletedUser

Guest
Prędkość jest w porządku. Nie muszę siedzieć 24/24 przy komputerze.
 

DeletedUser

Guest
Ja narazie inwestuje w rozbudowe akademi dzięki czemu poteam będe inwestował w nowe jednostki ... :)
 

DeletedUser202

Guest
ja również inwestuję w eko, wojsko będę robił później gdzieś tak około 2 - 3 wioski.
Może jest jakiś sojusz co mnie przygarnie bo samemu to tak nudno ani z nikim pogadać :/
Ale ogólnie świat Gamma chyba powoli się rozkręca :)
 

DeletedUser202

Guest
przejmę... zrozumiałem przyjmę ale spoko zapraszam na herbatkę z prądem :p
pozdrawiam farma
 

DeletedUser

Guest
Za mało punktów masz i za słabe miasto mało opłacalne by to było.Znajdz sobie sojusz bo Cię zajadą wkoncu.
 

DeletedUser2328

Guest
Według mnie tez ---szybkośc dobra i bonus nocny:)
Pozdro.

hmm.. bonus powinien być od 0:00 , w momencie kiedy bonus zaczyna sie o 22:00 a atak trasp. z sąsiednie wyspy idzie ponad 1h to wystarczy siedzieć do 21:00 , żeby ogarnąc atak , no chyba , ze ma się wroga na wyspie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry