Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Fenax
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Sytuacja na świecie robi się coraz bardziej ciekawa.
Powoli pokazują się fundamentalne zarysy konfliktów jakie przeniosą się na przyszłość.... :D
HEGEMONIUM wymiata ale czy to się przypadkiem nie zmieni?;)

Moje pytanie do dyplomatów Emissaries Of Hell - jak wy sobie radzicie na terenach, na których jesteście? ;) Macie wszystko pod kontrolą?:)
 

DeletedUser

Guest
Byłem kiedyś w tym sojuszu ale potem "pokłóciłem" się z Admem soja i sam odeszłem . Pozatym jak juz odchodziłem ten sojusz stawał się masówką .
 

DeletedUser

Guest
Widzę że temat nie ma wzięcia, są inne tematy w których można dyskutować, może moderator zamknie?
 

DeletedUser

Guest
niech nie zamyka ;]

Drodzy Przyjaciele, jak oceniacie obecną sytuacje Polityczną na gamma ? doszło do kilku przewrotów, kilku deklaracji oraz kilku wyłomów w sojuszach na najwyższej półce.
 

DeletedUser

Guest
niech nie zamyka ;]

Drodzy Przyjaciele, jak oceniacie obecną sytuacje Polityczną na gamma ? doszło do kilku przewrotów, kilku deklaracji oraz kilku wyłomów w sojuszach na najwyższej półce.

Ale myślę że od tego jest temat sytuacja na świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam, że jak niedługo wybuchnie bomba informacyjna to ten temat nieco się ożywi. Poza tym to jednak historia świata - szkoda by było zamykać.
 

DeletedUser

Guest
Mroczki się chyba rozpadają. ren ye założyciel odszedł.
 

DeletedUser2328

Guest
Jeszcze się nie rozpadają , ale ren ye odszedł , Wiolleta na urlopie , a jak wiadomo mało jest tam chętnych do pomocy ;p
 

DeletedUser

Guest
No ale trzeba przyznac (zmienie temat) ze najlepszym sojuszem jest Valhalla, "maja" wysoka sr pkt i chodz jest "ich" malo to maja duzo pkt w rankinku atakujacych:D
 

DeletedUser

Guest
co z mroczna ?

Meksykaniec akurat Tobie nie wypada pytac co z mroczna... moze wejdz na forum sojuszu to sie dowiesz... a Was (cala reszte) drodzy konkurenci informuje ze MA ma sie dobrze, co prawda ren i wiola sa na urlopie, ale informuje Was (Ciebie Hardkor tez) ze sa chetni do pomocy i ten zarzut jest bezpodstawny...
 

DeletedUser

Guest
Nie zgodze sie z Toba Drogi hardkorze ze nikt nie pomaga,wrecz przeciwnie,ciekawe skad doszly do ciebie takie informacje?
 

DeletedUser

Guest
otoz chce zaznaczyc ze kazdy sojusznik mrocznej ktory zwroci sie do nas o pomoc oczywiscie niezwlocznie ja dostanie, takze hardkor jesli tylko eno napisze do nas ze ich dreczysz i nie moga sobie poradzic to mozesz sie spodziewac konfrontacji :D
pozdrawiam
 

DeletedUser1360

Guest
to może być ciekawie :D Gdyż Armia Hardkoru też ma swoich sojuszników ;)
 

DeletedUser2328

Guest
otoz chce zaznaczyc ze kazdy sojusznik mrocznej ktory zwroci sie do nas o pomoc oczywiscie niezwlocznie ja dostanie, takze hardkor jesli tylko eno napisze do nas ze ich dreczysz i nie moga sobie poradzic to mozesz sie spodziewac konfrontacji :D
pozdrawiam



Taaaaaaaaaakkkk dręczę te n00bostwo dokładnie od 3ch dni jadę ich z kilkoma chłopakami xDDD i jakie są tego efekty każdy widzi MA jak to ma w zwyczaju przyjmuje w swoje szeregi uciśniony przez nas sojusz [ wczesniej tak było z AY ] i eno w 3 dni spadło o 1 kk [ milion pkt ] z 7 mego miejsca na 13 a to zapewne nie koniec ...

Aha co do Meksykanca i 'komu nie pomagamy' sam przejelem Piotrka z MA i 0 odwetu od WAs , a resztę która przyjęliście z M56 kilku przejęliśmy, a reszte wyrzuciliscie na pastwe losu [ HARDKORU ]

Wiec nie strasz tylko wysyłaj ataki , bo mielić językiem każdy może :D:D:D
TAKA JEST MOJA KOnKLUZJA :D:D
 

DeletedUser

Guest
powiem ci tak nie zawsze w czasie ataku na kogos inni sa dostepni by pomoc,to raz a dwa ze czasem wsparcie nie dojdzie na czas i wtedy no co,trzeba jakos poradzic sobie,kombinowac,no i skonczmy te dyskusje dobrze? pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Drogi hardkorze ja bron Boze nie strasze i nie miele ozorem... nikt z enomotii do nas nie napisal wiec skad mielismy wiedziec zeby wyslac pomoc ??? podobnie bylo z piotrkiem o ktorym mowisz (Chodz w ogule typa nie kojarze) no ale coz tak bywa, ja nie powiedzialem ze jestesmy najlepsi, niepokonani czy cokolwiek innego tylko, ze kazdy, ktory poprosi o pomoc ja dostanie :D...jak ktos nie prosi o pomoc to jego sprawa, ja mam lepsze rzeczy do roboty niz sledzenie na grepostats czy czasem komus nie spadaja pkt :D... bo to przeciez tylko gra
pozdrawiam zapalencow :)

Edit PS: a gdzie mam wysylac te ataki jak nikt mnie o pomoc nie prosil ? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2328

Guest
no , ja skwituje to tak :D:D znowu doszlo do fuzji z jechanym przez nas sojuszem [ i nie tylko przez nas, farmy jakich malo ] i znowu Ci co beda atakowani zostana wyrzuceni .. :D okk ja od jutra mam zamiar jechac MA [ stare eno ] i przekonamy sie jak to u Was z pomocą :D



Mysle , ze tu warto zakonczyc watek enomotii :D Po kilku atakach i przejeciu zalozyciela sojusz sie rozsypal [ gdy poczuli jakiekolwiek zagrozenie :D ] , ich kwiat przeszedl do MA , po kilku dniowej ekscytacji i aktywnosci popadna w rutyne i zacznie sie nasz popis :D
 

DeletedUser

Guest
tu nalezalo by skwitowac to tak - po kilku przejetych wiochach hardkora gracz sie zalamal, wystraszyl, uciekl na urlop i cos mi sie wydaje ze to jego koniec kariery na grepolis ;D wysoko latal i spadl z wielkim hukiem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry