Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Fenax
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tu nalezalo by skwitowac to tak - po kilku przejetych wiochach hardkora gracz sie zalamal, wystraszyl, uciekl na urlop i cos mi sie wydaje ze to jego koniec kariery na grepolis ;D wysoko latal i spadl z wielkim hukiem :D


Mam nadzieję że się mylisz, to tylko zabawa i sam chętnie przy okazji utarłem Hardkorowi noska ale mimo wszystko bez Niego to już do bani jest
Nikt nie wywołuje tylu emocji i nikomu nie ujmując ale żaden z nowych założycieli nie równa się osobie Hard-a
Jak wiemy dostało wiele osób prawa (jak sądzę bardziej w przeprosiny i aby kwiat AH nie zasilił HEG) i każdy nowy założyciel jest ułożony emocjonalnie więc lepiej aby Hardkor wrócił :D
Mam nadzieję że Nasza gwiazda wszelkich for jednak wróci w wielkim stylu i pokaże że część z Was jak zresztą wcześniej On mnie tak samo teraz jego pogrzebaliście zbyt wcześnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Sęk w tym że nie wiadomo co się stało :) faktem jest że Hardkor był nieaktywny pare dni i stracił wioski bo ciężko jest obstawiac kogoś nieaktywnego :)

wpadł po chyba 8 dniach i napisał że włącza urlop i tyle go widzieli

to tylko gra każdy ma swoje życie które jest ważniejsze ... :)
 

DeletedUser

Guest
Fakt - real jest wazniejszy od gry - ale ???

dla załozyciela ??? - mimo wszystko moim zdaniem powinien włączyc urlop zanim wypadł z gry lub .... nie pisze


Po sytuacji jaka zaistniała - nie przyjmuje , zadnych tłumaczeń od rozmówców ( o nieaktywnych graczach , bo komus cos wypadło itd - to jest gra połączona z zyciem )
I miejmy to na uwadze

Sam w czasie tej gry przeszedłem zawał serca - i byłem nieobecny dobre 10 dni , a mimo to mój sojusz potrafił zatroszczyc sie o mnie - nie podpowiem sposobów , ale widząc moja nieaktywnośc - postarali sie o to by .... nic mi sie nie stało hehe

To jest takze inny powód dal którego nie odejdę z RP - NIGDY - póki bedzie istnieć
 

DeletedUser

Guest
Fakt - real jest wazniejszy od gry - ale ???

dla załozyciela ??? - mimo wszystko moim zdaniem powinien włączyc urlop zanim wypadł z gry lub .... nie pisze


Po sytuacji jaka zaistniała - nie przyjmuje , zadnych tłumaczeń od rozmówców ( o nieaktywnych graczach , bo komus cos wypadło itd - to jest gra połączona z zyciem )
I miejmy to na uwadze

Sam w czasie tej gry przeszedłem zawał serca - i byłem nieobecny dobre 10 dni , a mimo to mój sojusz potrafił zatroszczyc sie o mnie - nie podpowiem sposobów , ale widząc moja nieaktywnośc - postarali sie o to by .... nic mi sie nie stało hehe

To jest takze inny powód dal którego nie odejdę z RP - NIGDY - póki bedzie istnieć


co by tu nie pisać to faktem jest że i o Hardkora się starano zatroszczyć, to nie prawda że został sam na pastwę hien z okolicy ;) starano się i to bardzo, szczerze to dzięki tym staraniom można było się nie martwić o okupację :p
Co do sposobów to są one oczywiste ale mądry polak po szkodzie... Nie wiem czy na miejscu kolegów z AH nie popełnił bym takich samych błędów więc nie mi ocena ale nie można napisac że nie starano się bronić Hardkora
 

DeletedUser

Guest
wiesz nie chodzi o "staranie sie " ? i tylko
warto dowiedzieć sie - dlaczego np załozyciela nie ma tyle dni itd.

dla informacji forum - RP chyba jako jedyny sojusz na tym swiecie zrobiło ZLOT członków
mamy kontakty do siebie na priv , a przedewszystkim - gro naszych członków - poszalało osobiscie hehe
wiadomo czym to skutkuje - niesamowitą współpraca - "ostatniego pika dam za ciebie -hehe" - powiedzenie z plemion
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy chciał bym poznać ludzi z którymi spędzam i tak więcej czasu jak z żoną :p
 

DeletedUser

Guest
ja przed samym zlotem - dostałem zawału ( powaznie) - chyba za bardzo przezywałem - sam zlot hehe
 

DeletedUser6062

Guest
Rzeczywiście jesteście chyba jedynym sojem którym udało się coś takiego zorganizować i to nie tylko na gammie.
 

DeletedUser

Guest
tom kwestie ze mogl to juz przerabialismy, nawet jesli wichura przewrocila drzewa i zerwala mu linie energetyczne, to chyba ma znajomego w drugiej czesci miasta ktory udostepni mu na chwile swoj komputer by skorzystac z internetu i wlaczyc urlop ? A jesli nie ma to gdzie nie gdzie mozna jeszcze znalezc kafejke internetowa np w media markt ;)
 

DeletedUser

Guest
tom kwestie ze mogl to juz przerabialismy, nawet jesli wichura przewrocila drzewa i zerwala mu linie energetyczne, to chyba ma znajomego w drugiej czesci miasta ktory udostepni mu na chwile swoj komputer by skorzystac z internetu i wlaczyc urlop ? A jesli nie ma to gdzie nie gdzie mozna jeszcze znalezc kafejke internetowa np w media markt ;)



No racja, media market-MIASTO
kafejki -MIASTO

A pomyslales kolego ze moze mieszkac na wsi , a jak to na wsi nawet sygnalu i pradu zdarza sie ze niema, pozwole se przytoczyc takie zdarzenie , pojechalem do rodziny dosyc dalekiej na wies ,wczesniej bylem tylko za lepka, jeszcze nigdy nie bylem w miejscu ze o sygnale na kom. to mozna zapomniec a do miasta to dobre 50 km autem, jeden autobus dziennie, rozumiecie o co mi chodzi , sa takie miejsca w polsce ze ludzie nie maja nawet pradu a co dopiero NETA, wiec puty co zachowajcie kometarze dla siebie bo NIKT z was niewie co mu sie przytrafilo, a moglo wszystko ptfu:/



poczekamy zobaczymy bedzie to spoko, nie to trudno to tylko gra jakich wiele :)
 

DeletedUser

Guest
telefan takze mu nawalił ???
bo z tego co wiem ma kontakty na priv nawet do członków mojego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
no tak, ale skoro nawet wyjechalby na wies do parzymiechow dolnych gdzie nie ma pradu, to chyba nie przewiezli go w nocy i nie obudzil sie rano nie wiadomo gdzie tylko wiedzial ze wyjezdza... klikniecie urlopu zajmuje 5 sekund, jadac na wies napewno mijal jakies miasta wiec gdyby chcial to bez problemu mogl go wlaczyc i nie opowiadajcie jakis kocobalow ze nie mial jak, bo tak jak powiedzial walus wystarczylo do kogos zadzwonic i go poinstruwac co ma zrobic i tyle ;)
 

DeletedUser

Guest
tom kwestie ze mogl to juz przerabialismy, nawet jesli wichura przewrocila drzewa i zerwala mu linie energetyczne, to chyba ma znajomego w drugiej czesci miasta ktory udostepni mu na chwile swoj komputer by skorzystac z internetu i wlaczyc urlop ? A jesli nie ma to gdzie nie gdzie mozna jeszcze znalezc kafejke internetowa np w media markt ;)

Jak ci urwie ręce to ci będzie ciężko na początku urlop włączyć :D
 

DeletedUser

Guest
Czytajac wasze wypowiedz sprawa wyglada tak. Macie wypadek samochodowy, przechodzicie ciezko 12h operacje i jestescie przez tydzien trzymani w spiaczce farm,akologicznej. Po tyg. budzicie sie stoi nad Wami wasza mama, pyta was jak sie czujecie a wy odpowiadacie :' wlaczcie mi urlop na grepolis'.
Moze i skrajny przypadek ale gdybym sie dowiedzial o Was, ze tak zrobiliscie to nawet bym sie nei zdziwil. Dajcie spokoj Hardkorowi, nei wlaczyl urlopu bo najwidoczniej nei mial czasu alb oszkoda mu bylo nawet tych 5sec co w przypadku ludzi nieuzaleznionych nie jest takie niewyobrazalne...
 

DeletedUser2328

Guest
nie właczyłem urlopu o sam w życiu istotniejsze rzeczy od gry ;] no , ale przynajmniej macie o czym popiśać mnie to osobiście lata koło nosa :D hee
 

DeletedUser6708

Guest
witam faremkę:) wielki powrót po stracie polis? i do tego te błyskawice! ale widze że wypoczełeś po urlopie.
 

DeletedUser

Guest
Z ta farmeka to bym uwazal :/ co zebys ty nia nie byl :) w swoim czasie kolego :)
 

DeletedUser

Guest
a jednak nie pomylil sie co do faremki ;-) jakis wrozbita czy co ? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry