Dyskusje na temat InnoGames TV

yakamoz

Zespół Grepolis
Zapraszamy wszystkich do wypowiedzenia się na temat naszego nowego przedsięwzięcia,
jakim jest comiesięczne video - InnoGames TV. Znajdziecie tu nowości, plany i wiele ciekawych informacji na temat Waszych ulubionych gier.

Zapraszamy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Ja z chęcią zobaczę filmik z napisami bo szczerze mówiąc tłumaczyć się jakoś nie chce mi ale pewnie nie tylko mi a znajdą się takie osóbki jeszcze:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

To prawda. Jakoś nie za specjalnie zabieram się na obejrzenie tego filmiku. Dlatego nie ma tu dużo opinii :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Nie ma wcale opinii poza naszymi postami bo zakładam że połowie użytkowników jak nie większości angielski jakoś nie odpowiada by tłumaczyć go i zrozumieć o czym mówią, są pewnie tcy co obejrzeli ale nie sądzę by było ich wiele
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Ci którzy rozumieją wypowiadają się po angielsku na stronie przeznaczonej do tego w ogłoszeniu pierwotnym :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

musze skorzystac z tlumacza, nic nie kumam ...

wezcie po polsku te tv ...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Lepiej aby ta tv była z napisami bo na pewno większość oglądających ten filmik nic nie zrozumiała.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

dlatego jak tylko 1 raz obejrzalem to taka reakcja:

z jakiej racji po angielsku?!

+

Mozna nadawac igTV w wersji polskiej i angielskiej?? :)
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Powtórzę to, co było napisane już kilkakrotnie - powinny pojawić się napisy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Wlasnie bo musialem i tak skorzystac z wujka google :) I tak to tez nie dziala. Naprawde fajnie, ze zalozyliscie to tv: a skoro tv to czy jest mozliwosc obejrzenia tego w telewizji? :
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Telewizja internetowa to przyszłość - Inno idzie z duchem czasu.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Myślę że filmik pojawił się po angielsku z wiadomych powodów - Gdyby filmik był w języku niemieckim a wstawiliby tylko polskie napisy wyobrażacie sobie co to by było dla jeszcze innych wersji językowych grepolis? (przecież na całym ekranie napisów by nie wstawili dla n.p 3-4 krajów naraz...). Zamiast robić kilka wersji filmu z napisami poszli na małe skróty - nie oszukujmy się angielski to ogólnokrajowy język.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Przekazaliśmy wasze prośby o napisy do odpowiednich osób, mam nadzieję, że kolejne filmy będą już z nimi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

A w jakiej wersji jezykowej?? Tylko nie mowcie, ze w francuskiej
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

zamiast tej telewizji zrobilibyście jakieś filmiki na youtube z instrukcją gry dla poczatkujących. Sam kiedyś zastanawiałem się czy czegoś takiego nie zrobić ale jestem zbyt leniwy.

A myślę że nie jeden początkowy gracz chciałby zobacz jak rozbudowują wioskę Ci najlepsi, czy jak atakują, jakimi jednostkami atakują, jakimi się bronią itp.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Manfred byś nauczył nas grać a nie z lenistwem mi tu wyskakujesz
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Manfred byś nauczył nas grać a nie z lenistwem mi tu wyskakujesz

LW Ciebie pewnie nie muszę uczyć ale na pewno są w śród nas gracze początkowi którzy nie znają podstaw i nie wiedza jak dobrze rozbudować wioskę z początku by być w czołówce. A wiec coś takiego pewnie by było ciekawe. Niestety ale samouczek nie nauczy nas jedynie da pare gadżetów przydatnych a reszta to już doświadczenie i nie mówie tu o odpal 1k złota i wszystko będzie śmigało. No ale jak juz wspomniałem mam lenia i nie mam umiejętności żeby coś takiego zrobić.
 
Do góry