Dyskusje na temat InnoGames TV

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Auditoree, dzieki, teraz sobie to ogladam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Dawno tego nie widziałem w TV
Ciekawe kiedy poleci znów ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Za miesiąc będzie pewno nowy filmik, a ja jestem szybsza od adminków z FO :D
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Zapraszam do obejrzenia drugiego odcinka, jak prosiliście - są już dostępne napisy.

Przyjemnej lektury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Za wszystko serdecznie dziekujemy :) Ano i thx za wiecej info na temat Herosow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź yakamoz:
oraz projektant Thomas z Plemion 2 przedstawił nam jednostki i taktyki w nadchodzącym hicie strategii. Na koniec Plemiona pokażą nowe ikony poleceń i ekwipunku.
Miło że IG wypuściło plemiona 2 ;P
Tak na serio to powinno być Tribal Wars 2, ale ktoś tu chyba nie słucha i nie ogląda ;P
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź yakamoz:

Miło że IG wypuściło plemiona 2 ;P
Tak na serio to powinno być Tribal Wars 2, ale ktoś tu chyba nie słucha i nie ogląda ;P

Wiesz, niektórzy gracze mogą się nie domyślić, że chodzi o kontynuację naszych starych dobrych Plemion, a nie jakiś nowy projekt ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Jak oni tam mogą pracować? Tyle zabawy przecież tam jest :D Tyle gier, ping pong, fifa, pewnie guitar hero, bo gitary były ;P Ja tam idę pracować i nie ma bata ;D Tyle frajdy ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Chce poinformowac, ze nadszedl kolejny odcinek :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

To przecież już wiemy, bo w ogłoszeniach jest ;D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Event z ostatniego odcinka innogames tv zapowiada się ciekawie jest inny niż wszystkie i pojawią się w nim nowe jednostki, ale jak będzie wyglądał przekonamy się dopiero pod koniec lipca, z drugiej strony powinni zacząć realizować to co przygotowali na dany rok(wykresy, statystyki, zrównoważenie rozgrywki i cuda świata) zamiast zajmować się tylko eventami i tym aby gracze wydawali więcej złota.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Mam rozumieć, że te zmiany w notatniku i ekwipunku będą tylko na tych nowych, w przyszłości otwieranych światach? Czy na starych też się doczekamy?


PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Jeśli mają wprowadzić to na istniejące światy, to niecierpliwością czekam na powiększony ekwipunek, bo obecna ilość miejsc wg mnie jest stanowczo za mała.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Notatnik w sumie to male znaczenie ma, ale powiekszenie ekwipunku to juz cos. Mam pytanko czy tam nie bylo mowy przypadkiem o niektorych nowosciach ktore byly opisywane w poprzedniej aktualizacji?
I jeszcze jedno xD wydaje mi sie, czy przez sekunde sidac na filmiku CMa westa? xD
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Mam rozumieć, że te zmiany w notatniku i ekwipunku będą tylko na tych nowych, w przyszłości otwieranych światach? Czy na starych też się doczekamy?
Te funkcje mają pojawić się na wszystkich światach :)

PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D
Tak, błąd jeszcze nie został poprawiony.

Notatnik w sumie to male znaczenie ma, ale powiekszenie ekwipunku to juz cos. Mam pytanko czy tam nie bylo mowy przypadkiem o niektorych nowosciach ktore byly opisywane w poprzedniej aktualizacji?

Owszem, w filmie znajdują się ostatnie sugestie graczy, które zostały już wprowadzone do gry w wersji 2.76 oraz te, które są obecnie realizowane.

I jeszcze jedno xD wydaje mi sie, czy przez sekunde sidac na filmiku CMa westa? xD
To pytanie musiałabyś zadać tej osobie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Notatnik w sumie to male znaczenie ma

Ja tam korzystam z niego regularnie i czasem brakuje trochę miejsca, bo jest ograniczenie używania bbcode, a czasem tego trochę jest...szczególnie jak się usuwa zbędne informacje z raportów, z konwertera, co by było to bardziej przejrzyste, a nie chce się tego wrzucać na forum i tam poprawiać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D
Tak, błąd jeszcze nie został poprawiony.

Ten temat mówi, że to nie jest błąd, a widać go nawet na komputerach Inno:) Ciekawe?!

PS: Choć ten problem jest jakiś specyficzny i nie zawsze występuje. U mnie pojawił się raz, w świeżo zbudowanym mieście, gdzie nie miałem akademii na 30 poziomie i akurat postawiłem łaźnie. Teraz widzę, że w mieście gdzie mam akademię na 29 poziomie i łaźnie też tego już nie widzę. Także sam nie wiem, co o tym myśleć
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Ja tam korzystam z niego regularnie i czasem brakuje trochę miejsca, bo jest ograniczenie używania bbcode, a czasem tego trochę jest...szczególnie jak się usuwa zbędne informacje z raportów, z konwertera, co by było to bardziej przejrzyste, a nie chce się tego wrzucać na forum i tam poprawiać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Ten temat mówi, że to nie jest błąd, a widać go nawet na komputerach Inno:) Ciekawe?!

PS: Choć ten problem jest jakiś specyficzny i nie zawsze występuje. U mnie pojawił się raz, w świeżo zbudowanym mieście, gdzie nie miałem akademii na 30 poziomie i akurat postawiłem łaźnie. Teraz widzę, że w mieście gdzie mam akademię na 29 poziomie i łaźnie też tego już nie widzę. Także sam nie wiem, co o tym myśleć
smiley_emoticons_confusednew.gif

Zmieniłam prefiks, rzeczywiście błąd nie zawsze występuje i ciężko go powtórzyć, jednak został zgłoszony do techników :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Hehe...tutaj czasem się wiele dziwnych rzeczy dzieje, a później ciężko to powtórzyć. Sam się zmagam z jednym problemem z grą, ale występuje on tylko u mnie z tego co się zdążyłem zorientować, więc próbuje sam dojść do tego, co jest nie tak.

Dobra, ale to nie miejsce na rozmowy na ten temat, więc kończę i dziękuję za odpowiedzi :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

W opisie najnowszego odcinka InnoGames TV chyba pojawiły się małe nieścisłości...albo komuś tłumaczenie niezbyt wyszło i pogubił kilka słów, a niektóre dziwnie przetłumaczył.

Co z tym eventem w końcu będzie? Z tekstu można wywnioskować jedno, a film mówi coś innego...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

W opisie najnowszego odcinka InnoGames TV chyba pojawiły się małe nieścisłości...albo komuś tłumaczenie niezbyt wyszło i pogubił kilka słów, a niektóre dziwnie przetłumaczył.

Co z tym eventem w końcu będzie? Z tekstu można wywnioskować jedno, a film mówi coś innego...

Dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście coś się skopało w tekście, poprawiłam ogłoszenie :) Informacja o evencie dotyczyła Forge of Empires, na razie nie ma informacji na temat Halloween w Grepolis.
 
Do góry