Dyskusje na temat InnoGames TV

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Nie oglądam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie widzę potrzeby.
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Chyba wrzuciliście nie ten filmik
mysli.gif


Edit:

Teraz jest dobrze:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Można zdradzić jaki jest planowany czas wprowadzenia tych nowych bohaterów?


PS: Chyba też trzeba będzie zmniejszyć koszt zakupu wszystkich bohaterów, bo ludzie się nie wyrobią z monetami...a przecież wszystkim zależy na jak największej ilości punktów grepolisscore
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser11944

Guest
zmniejszyc koszty zakupu i rozwoju i zwiekszyc mozliwosci zdobywania monet :)
wiecej monet za misje, czesciej jako nagrody czy tez dodana mozliwosc zakupu monet za surowce, ktore sie przelewaja ;P
 

DeletedUser19924

Guest
Jak na razie, to chyba nikt nawet nie wie, kiedy mają zamiar ich wprowadzić (tak traktuje brak odpowiedzi przez ponad dobę na postawione wcześniej pytanie), a co dopiero jakie zmiany będą w związku z ich wprowadzeniem.

Na chwilę obecną mamy 19 bohaterów. Po wprowadzeniu kolejnych 6 będzie ich już 25...z czego pewnie kilku nadal ekskluzywnych, część zupełnie bezużytecznych, ale niektórzy z nich mogą fajnie nam pomóc w grze.
 

DeletedUser5

Guest
Można zdradzić jaki jest planowany czas wprowadzenia tych nowych bohaterów?


PS: Chyba też trzeba będzie zmniejszyć koszt zakupu wszystkich bohaterów, bo ludzie się nie wyrobią z monetami...a przecież wszystkim zależy na jak największej ilości punktów grepolisscore
smiley_emoticons_wallbash.gif

Bohaterowie są aktualnie testowani na Becie w wersji 2.127, ale możliwe, że zmieni się jeszcze ich koszt, statystyki i data wprowadzenia. Jeśli macie jakieś uwagi, to zachęcam do podzielenia się opinią. W tym momencie lista nowych bohaterów wygląda tak:
  • Pariphaistes
    • Gdy Pariphaistes jest przypisany do miasta, wszystkie jednostki morskie w danym mieście będą rekrutować się 11-30% szybciej.
    • 70 monet mądrości
  • Rekonos
    • Gdy Rekonos jest przypisany do miasta, produkcja kamienia w danym mieście wzrasta o 44-120%.
    • 65 monet mądrości
  • Ylestres
    • Gdy Ylestres jest przypisany do miasta, produkcja drewna w danym mieście wzrasta o 44-120%.
    • 50 monet mądrości
  • Themistokles
    • Boscy wysłannicy i kawalerzyści walczący u boku Themistokles mają o 11-30% zwiększone wartości ataku i obrony.
    • 60 monet wojny
  • Deimos
    • Wszystkie jednostki walczące u boku Deimosa mają o 5.5-15% zwiększone wartości ataku.
    • 120 monet wojny
  • Pelops
    • Hoplici i rydwany walczące u boku Pelopsa mają o 11-30% zwiększone wartości ataku i obrony.
    • 60 monet wojny
 

DeletedUser19924

Guest
No to trzeba będzie wygospodarować środki na dwóch nowych bohaterów...trochę to kosztować będzie i pomysł ze zwiększeniem dostępności monet wojny/mądrości w tym wypadku jest całkiem na miejscu.

Deimos i Pariphaistes ciekawie zwiększą możliwości graczy. Rekonos i Ylestres podobnie jak Terylea są pozbawieni sensu (w Inno nie mają jakichś statystyk używania bohaterów przez graczy?!) Pelops po części daje te same możliwości co Agamemnon...czy może to pomyłka, że dubluje nam się bonus do hopliów? Themistokles może i ciekawy, ale idzie w odstawkę przy takim natłoku bohaterów.

Także mamy wartych wydania monet bohaterów po kolei:
- Afeledes (nie jest niezbędny, ale te badania jednak dużo łatwiej się z nim przeprowadza)
- Christopholus (na chwilę obecną ekskluzywny, do odbudowy zburzonych miast przydatny)
- Demokryt (podstawa...bo przecież każdy lubi mieć podwajane bonusy)
- Ferkion (nie jest niezbędny, ale przy odbudowie wojsk przydatny)
- Helena (nie jest niezbędna, ale daje dużo większe możliwości w obronie/ataku na nowym systemie)
- Leonidas (podstawa, w obronie nieoceniony)
- Urefon (podstawa, nieoceniony przy obecnym używaniu mityków)
- Zureta (podstawa, zwiększona moc statków mocno się przydaje.

A niektórzy jeszcze przywiązali się do Atalanty (zwiększa szybkość ataków), Heraklesa (zawsze więcej łask, ale przy obecnym plądrowaniu świątyń mitykami trochę poszedł w odstawkę), czy Orfeusz (na początku te punkty kultury wpadające od niego są całkiem spoko)

Do tego dojdzie teraz kolejna dwójka z tych nowych, wartych uwagi.

Czyli trzeba wydać
1. 70 monet mądrości (+ 140 za Afeledesa i Ferkiona, bo Christopholus niedostępny) i 300 monet wojny (+105 za Helenę)
2. Dojdzie +70 monet mądrości i aż 120 wojny
3. Trzeba doliczyć teraz spore ilości monet jakie potrzeba na ich "ewolucje" (ktoś przeliczał ile tego wychodzi na 20 poziom?)

Przy obecnych możliwościach pozyskiwania tych monet, wychodzi to bardzo blado. Już teraz trzeba mocno się ograniczać do kilku bohaterów, a po dojściu kolejnych sześciu tych monet będzie jeszcze bardziej brakować. Możliwości jest kilka:
1. Zwiększenie ilości monet z misji wyspowych (powiedzmy x2)
2. Zwiększenie ilości samych misji wyspowych (powiedzmy x2)
3. Zmniejszenie pułapu cenowego bohaterów
4. Zmniejszenie ilości wydawanych monet na podnoszenie poziomu bohaterów
Ja osobiście byłbym za jedną z dwóch pierwszych opcji...byłoby chyba najlepiej. Wszystkich misji wyspowych i tak nie wykonujemy (po prostu nie da się w porcie pokonać iluś tam przeciwników/wysłać iluś tam wojaków), ale więcej monet pozwoli nam na wykonanie większej ilości "zakupów" bohaterów...
 
Racja, dochodzą nowi bohaterowie a monet jak brakowało tak brakuje. Co zamierza y$$o z tym zrobić? Dla mnie obecnie wchodzą 3 opcje :
- zwiększyć nagrodę za misje wyspowe
- zwiększyć częstotliwość misji
- wprowadzić dodatkowe źródło monet (tutaj pewne pole do popisu jest)

Nie chce natomiast widzieć opcji zakupu monet za złoto!
 

DeletedUser27444

Guest
Może zaproponujmy możliwość przeniesienia monet z jednego bohater na drugiego ?
W ten sposób mimo wciąż ograniczonej ilości monet każdy będzie mógł dostosować swoich bohaterów do aktualnego stanu gry ...
 

DeletedUser19924

Guest
Tiaa...uzbieram sobie na 20lv monet jednego bohatera i więcej mi nie będzie potrzebne, bo będę sobie przenosił jak mi się będzie podobało. Przecież to jest bez sensu...nie po to podnosisz poziom bohatera, żeby można było jego monetami dalej dysponować.
 

DeletedUser19924

Guest
Szkoda tylko, że żaden kolorowy człowiek nie zagląda tutaj zbyt często...a ja chciałbym usłyszeć kilka słów, jak Inno sobie wyobraża wprowadzanie tych nowych bohaterów i skąd mamy na nich monetki brać:)
 
mogli by zmniejszyć koszta podnoszenia poziomów bohaterów tak o połowę , wtedy nic by nie trzeba było już zmieniać
 

DeletedUser27444

Guest
Tiaa...uzbieram sobie na 20lv monet jednego bohatera i więcej mi nie będzie potrzebne, bo będę sobie przenosił jak mi się będzie podobało. Przecież to jest bez sensu...nie po to podnosisz poziom bohatera, żeby można było jego monetami dalej dysponować.
Nie do końca masz rację .. uzbierasz na 20 lvl ale tylko jeden i co ?
Wystarczy że będzie to działało jak przenoszenie samych bohaterów .. z opóźnieniem 3h ...
Ale fakt najlepszym rozwiazaniem przy zwiększonej ilości bohaterów jest zwiększenie dostępności monet ... czy to przez ich większą liczbę do uzyskania ,czy przez zmniejszenie kosztów bohaterów
 

DeletedUser19924

Guest
No i co z tego, że będzie opóźnienie...jak będzie potrzebne, to się przeniesie. Ludzie będą bez sensu ładować w jednego i jak go zrobią na 20lv, to będą dopiero dawać kolejnego. W dodatku rzuciłeś pomysłem i się do niego odniosłem, więc jak mogę mieć "nie do końca rację", skoro wcześniej nic o żadnych ograniczeniach nie pisałeś?!
 

DeletedUser5

Guest
Szkoda tylko, że żaden kolorowy człowiek nie zagląda tutaj zbyt często...a ja chciałbym usłyszeć kilka słów, jak Inno sobie wyobraża wprowadzanie tych nowych bohaterów i skąd mamy na nich monetki brać:)
Zaglądamy ;) Jak najbardziej macie rację z tym, że możliwości zdobycia monet i ich liczba jest zbyt mała, szczególnie po dodaniu nowych bohaterów, przekazałam wasze propozycje do projektantów. Jak się dowiem czegoś więcej na temat możliwości wprowadzenia tych zmian to dam znać.
 

DeletedUser19924

Guest
Tylko co to jest za zaglądanie, jak raz na tydzień coś napiszecie? W innych tematach, to już w ogóle bieda...
 
Piszą jak wiedzą co odpisac po prostu , tak wygodniej :) nie licz że będzie lepiej
te propozycje o cudach ponurego czy zmienie AT też zostały/zostaną olane
 

DeletedUser19924

Guest
Eh...jeszcze nie dawno wyglądało to lepiej. Członkowie teamu prowadzili normalne rozmowy na forum, udzielali się trochę na nim. Potrafili odnieść się do pytań, czy propozycji. Taka dyskusja jak ta, nie pozostawała bez echa...a teraz w pytaniach czasem im się zdarzy zmienić prefiks tematu, a w propozycjach po roku napisać, że odrzucona/zaakceptowana. W ważnych dla grepo sprawach zabierają głos raz na tydzień (a przynajmniej tutaj)...w innych sprawach nawet nie chce mi się sprawdzać, co by się jeszcze bardziej nie załamać.
 
Do góry