Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

DeletedUser19286

Guest
Odp: Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

Mam iPhona 5 z systemem iOs7 i zainstalowaną nową wersję Grepolis. Zarówno strona startowa, jak i późniejsze strony wyglądają rewelacyjnie, wszystko chodzi bardzo płynnie, głos jest krystalicznie czysty i strona wizualna naprawdę zachwyca. Także "grywalność" wydaje się fantastyczna, kiedy patrzy się na te wszystkie strzałki, przyciski, poukrywane tak, żeby można je było w każdej chwili rozwinąć i z nich skorzystać. Naprawdę to wszystko robi wrażenie w połączeniu ze świetnym wyświetlaczem apple. Dopiero, kiedy zaczynamy grę, okazuje się, że mamy do czynienia z.....przewagą formy nad treścią, bo kiedy coś potrzebujemy zrobić, to okazuje się, że takiej możliwości nie ma, że dalej mamy do czynienia tylko z substytutem gry, którą wszyscy znamy. Wiem, że taka opinia i to jeszcze w sytuacji, kiedy nie do końca poznało się wszystkie możliwości zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, trochę wygląda na "malkontenctwo". Nie da się wszystkiego zrobić na małym ekranie, nie da się wszystkiego umieścić i wszystko zobaczyć (nawet przez okulary). Jak dla mnie ta wersja, choć wizualnie świetna, będzie równie pomocna, jak poprzednie, także te na androida. Myślę, ze Wasze odczucia będą podobne, kiedy wreszcie będzie można skorzystać z tej nowej wersji na androidzie, znacznie popularniejszym u nas niż iOs.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

Ja korzystam z mobilki tylko po to, aby dowiedzieć się czy ktoś mnie atakuje, ta opcja jest najlepsza ze wszystkich! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

kurde juz aktualizacja na iOs'a a na androida nic nawet nie wiadomo kiedy wyjdzie ;/ jakos od //nie tej// strony zaczynaja to robic:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

ma IOS jest już wersja 1.02
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusje na temat wersji mobilnej na iOS.

Do aplikacji na iOS moge sie jedynie przyczepic do braku wgladu do misji wyspowych. Szkoda, bo gdy ktos jest w trasie, wie, ze juz by mogl zrobic misje bo ma powiedzmy wystarczajaca ilosc wojska to nie moze tego zrobic. Moze przepasc w ten sposob misja, z ktorych co jak co ale nagrody sa dosc fajne. Poza tym innych uszczerbkow, badz tez brakow nie zauwazylem.
 
Do góry