[Forum] dział z członkami teamu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na....

  • Tak

    Głosy: 23 60,5%
  • Nie

    Głosy: 10 26,3%
  • Obojętne

    Głosy: 5 13,2%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Mam pewną propozycję by stworzyć dział z dawnymi i obecnymi członkami Teamu tam byśmy mogli zadawać swoje pytania i rozmawiać z członkami teamu, np. przeprowadzić wywiad tak jak jest to na plemionach.
Oczywiście obowiązywałby tam regulamin do którego każdy musiałby się stosować nie byłyby tam prowadzone dyskusje lub uwagi dotyczące banów jakie dostaliśmy od danego administratora.
Ja uważam że to jest dobry pomysł by powstał taki dział. Podam kilka przykładowych tematów w których gracze zadają pytania członkom Teamu a oni odpowiadają. Bloodaxe , Pogi a tu znalazłem zamknięty temat dawnego członka teamu plemion Shannqa a obecnie członka teamu grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Ciekawie by wtedy było. Lepsze relacje Teamu z graczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Będąc w innym teamie miałam do czynienia z działem "Porozmawiajmy o Team ", zadawało się tam pytania, oczywiście na poziomie, inne były automatycznie kasowane, teamowicz odpowiadał. Według mnie super sprawa. Jestem jak najbardziej za.
Lepsze relacje Teamu z graczami.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Pod warunkiem, że byłoby ograniczenie pytań na post - dostawaliśmy 100 czy 200 pytań na raz od jednego gracza metodą kopiuj-wklej, troszkę ciężko zebrać się w sobie i porządnie wypowiedzieć się na poszczególne tematy :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Takie wiązanki to chyba wam ludzie przesyłali, którzy może nie do końca wierzyli zapewnieniom, że ten ban był, by ludziom żyło się lepiej :rolleyes: :p
To może wprowadzić zasadę zadawania pytań od serca? :*
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Oczywiście, że jestem na tak :D Paru osobom przydał by się mały spam.

Pod warunkiem, że byłoby ograniczenie pytań na post - dostawaliśmy 100 czy 200 pytań na raz od jednego gracza metodą kopiuj-wklej, troszkę ciężko zebrać się w sobie i porządnie wypowiedzieć się na poszczególne tematy :D

Oj Shaniu a nie wiesz co to ban :D? Zresztą jak pamiętam to u was była od początku moderacja włączona:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Tylko zeby zasady nie były takie sztywne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Hej, czy mi się zdaje, czy takie coś już było?? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Tak było... i zniknęło, więc pewnie nie wróci (a szkoda...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Niestety lecz mimo ogólnej fajności takiego działu (jestem za pomysłem) wielu graczy korzystało by z tego jako miejsce pytań o słuszność banów oraz byłoby traktowane jako szansa dla toksycznych graczy do ataków w stronę supportu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

are-you-kidding-me-hq_design.png
bardzo śmieszne...

Oczywiście jestem za o ile nie będzie dochodziło do przedstawionego powyżej rozczłonkowywania przedstawicieli Teamu...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [forum] dział z członkami teamu

Propozycja została wprowadzona w życie. Za sprawą Elastynki powstał dzisiaj dział, w którym prezentować się mogą zarówno gracze jak i członkowie teamu. Zapraszamy! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry