Dzielenie łącza internetowgo

  • Rozpoczynający wątek -Daniel001-
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle

  • Dobry pomysł, jestem na tak

    Głosy: 18 56,3%
  • Zły pomysł, jestem na nie

    Głosy: 7 21,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 21,9%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dzielenie łącza internetowgo

Miło, że temat jest akceptowany, troszeczkę może źle go wytłumaczyłem, ale mimo wszystko każdy wie o co chodzi.

Piotrek, zdecyduj się....
według mnie jest to zły pomysł
ja dziele łącze z dwoma braćmi i jesteśmy w tym samym sojuszu i nie możemy wspierać i atakować tych samych graczy co jest uciążliwe jeśli wprowadzi się do obu nicków dzielenie łącza internetowego to powinno się móc atakować te same cele

Najpierw piszesz, że jesteś przeciw pomysłowi, potem usprawiedliwiasz się braćmi. Na konie chcesz, żeby multikonta mogły sobie pomagać w kwestii deffensywnej.

Załóżmy, że ja mam 20 braci i każdy ma konto (ale tak na prawdę te konta są moim multikontem) i gram tylko jednym kontem a resztą miast deffuję swoje miasta tego jednego konta (bo by mi na to regulamin pozwalał). Czy byłbyś w stanie mnie podbić? Nie miał byś szans... Nie wiem, ile Piotruś masz miast, ale zacznij myśleć logicznie!! Czasami jak czytam forum to mam wrażenie, że 90% tutejszych graczy to niedorozwoje lub dzieci. Oczywiście zdarzają się od czasu do czasu bardzo ciekawe pomysły, ale to rzadkość. Pomysł zaoferowany przeze mnie jest wzięty z innych gier i ma tylko jeden cel, chronić gracza przed własną pomyłką i nic więcej. Bo sprawą oczywistą jest, ze kto chce to i tak ominie regulamin korzystając z kilku IP. Zresztą w grepolis i tak jest ciężko podbić miasto przeciwnika pod warunkiem, że on jest czujny.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Dzielenie łącza internetowgo

jestem jak najbardziej za :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Dzielenie łącza internetowgo

Propozycja częściowo wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry