[Nie można powtórzyć] Dzielone zakładki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17153
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17153

Guest
Nazwy zakładek dzielonych z innymi sojuszami nie pojawiają się.


z69aej.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Błąd występuje już jakiś czas. Ja niestety nie spotkałem się z nim, ale trochę osób z sojuszu miało to już jakiś czas temu. Niestety ktoś nadgorliwy usunął mi rozwiązanie z forum i teraz na szybko nic nie wymyślę.

PS: Choć z tego co mi świta, to było to chyba jakoś związane z którymś ze skryptów...DIO, albo Krecik?!
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Nie korzystam z żadnych skryptów, więc raczej nie tu leży problem. Użyłem innych przeglądarek i na chrome oraz explorerze wszystko z zakładkami jest w porządku. Problemy są tylko na Firefoxie.
 
Odp: Dzielone zakładki

Błąd o ile pamiętam pojawia się w kreciku. Pomagało odznaczenie tej opcji w skrypcie: "Na forum sojuszu (i innych oknach) pokazuj wszystkie zakładki".
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Tutaj jednak błąd pojawił się przy braku korzystania ze skryptów...więc to nie może być przyczyną. Innej nie znam. Może warto wyczyścić kompa ciastek, usunąć temp, itp, itd...a jak nie pomoże, to przeinstalować przeglądarkę.

Przy braku poprawy, może ktoś kolorowy tutaj się wypowie i stwierdzi, z czym problem jest...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dzielone zakładki

Czy inni koledzy z sojuszu mają taki sam problem? Potrzebny byłby pełny screen,jeśli nie chcesz tego publikować na forum, napisz ticketa.
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Może warto wyczyścić kompa ciastek, usunąć temp, itp, itd.

Usunięcie ciasteczek, temptów itp. nic nie dało.

Czy inni koledzy z sojuszu mają taki sam problem?

Nie wiem.

Potrzebny byłby pełny screen,jeśli nie chcesz tego publikować na forum, napisz ticketa.

Rozumiem znaczenie słowa "pełny", ale na tyle nie ufam ani tym z góry, ani reszcie graczy, aby udostępniać coś więcej aniżeli sedno sprawy.

Tutaj screeny:

1lqya3.jpg


Wersja z maksymalizacji:

0m1cqp.jpg


Brak opcji dzielenia zakładek:

uyypeq.jpg
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dzielone zakładki

Odpowiedź na pytanie o innych użytkowników tego forum jest istotna. Niestety nie to miałem na myśli pisząc pełny screen. Zaprezentowałeś wyłącznie okno forum. Nie jest istotna treść zawarta na forum, czy jednostki. Sam korzystam z FF-a i nie potrafię tego zreplikować.
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Powyższe screeny pochodzą ze świata, gdzie jestem sam w sojuszu. Na innym- gdzie mój sojusz posiada już inne osoby temat o błędzie cieszy się zerowym zainteresowaniem. Zresztą trudno się dziwić. Inne przeglądarki, skrypty, mody... Jeżeli screeny zawierające sedno sprawy nie są istotne, to co jest istotne?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dzielone zakładki

Jeśli problem nie dotyczy innych użytkowników, to nie jest to problem forum sensu stricto i zamyka się w obrębie Twojej przeglądarki/komputera i/lub ustawień, zainstalowanych dodatków (niekoniecznie związanych z Grepolis), oprogramowania itp. Pełny zrzut ekranu daje odpowiedź na niektóre pytania związane z problemem.
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Na podstawie wąskiej grupy graczy nie można stwierdzić, iż ten problem występuje tylko u mnie. Choć jakby tak faktycznie było, można by snuć teorie spiskowe.

Czyli co ma być na tym screenie...? Widok forum, wyspy, miasta czy czego...? Ilość złota, surowców itp. mogą być zakryte...?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dzielone zakładki

To nie jest problem jednej osoby, co to, to nie! Widziałem już trochę takich screenów, ale wtedy było to związane z Krecikiem, jak to kolega uściślił. U mnie w sojuszu na pewno kilka osób miało z tym problem...jednak wszystkie udało się na szybko rozwiązać. Jednak trochę dawno to było, jakieś 2-3 miesiące temu słyszałem o ostatnim przypadku, więc nie pamiętam dokładnie rozwiązania. Postaram się podpytać, choć osoba z tym najbardziej obeznana już nie gra, więc trzeba będzie to przez pośredników ogarnąć:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dzielone zakładki

Skoro było związane z krecikiem to nie był błąd gry. Nie wiem ile osób boryka się z tym problemem, w tym temacie wypowiada się jedna mająca takowy. Jeśli dotychczasowe problemy udawało się szybko rozwiązać nie ingerując w kod gry to znaczy, że nie w nim on leży. Oczywiście chętnie poznamy czynniki mające wpływ na błędne wyświetlanie zakładek wtedy będziemy mogli zwrócić na nie uwagę techników.
Co do screena prześlij go w tickecie nie będziesz musiał nic maskować.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Nie do końca wiadomo, czy było to związane z Krecikiem. Pomogło odinstalowanie wszystkich skryptów, następnie samej przeglądarki i z poziomu czystej przeglądarki forum było normalnie widoczne...skrypty znowu były instalowane i już wszystko działało.

Tylko tyle udało mi się dowiedzieć od osoby, która miała wcześniej podobny problem...tylko, że przeglądarką był Chrome wtedy, więc to też nie do końca taka sama sprawa.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dzielone zakładki

U mnie również się pojawia ten błąd na FF, normalnie korzystam z DIO i GRCRT. Jednak po wyłączeniu Greasemonkey odpowiedzialnego za te dodatki, problem nie znika. Na Operze jednak problem w ogóle nie występuje.
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Jak widać nie tylko u mnie występuje problem. Długo zajmie jego naprawa...?
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Włączony adblock powoduje taki widok forum. Przy wyłączeniu tego dodatku wszystko wraca do normy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Faktycznie:) Na Grepo mam wyłączonego AdBlocka...uaktywniłem go i zakładki wyglądają dokładnie tak jak na screenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dzielone zakładki

Faktycznie:) Na Grepo mam wyłączonego AdBlocka...uaktywniłem go i zakładki wyglądają dokładnie tak jak na screenie.

To dziwne, u mnie tak nie ma, jak mam włączonego AdBlocka, to wszystko u mnie chodzi w jak najlepszym porządku :confused:
 
Do góry