[Przekierowano do ticketów] Dziwna utrata miast

DeletedUser

Guest
Chciałam zgłosić wczorajszy problem. Na e-mail przyszła do mnie wiadomość "dla nieaktywnych", toteż przypomniałam sobie, że faktycznie dawno nie podglądałam jak moje miasto sobie radzi. Po zalogowaniu się z kolei pokazała mi się informacja, że miasto padło ofiarą ataku (nie istnieje) i powinnam założyć nowe. Cóż, bywa. Gra jak gra. Raz ty kogoś, raz on ciebie.
Spędziłam wówczas jakąś chwilę na zorganizowaniu miasta w nowym miejscu. Nic wielkiego, kilka poziomów budynków w górę. Pojawiła mi się również informacja o ochronie dla początkujących. Nawet kupiłam sobie zarządcę, jak na zachłyśniętego nooba przystało. Ale nie sposób spędzić życie w grze. Wyłączyłam przeglądarkę i zajęłam się dniem. Weszłam po jakichś dwóch godzinach i ... otrzymałam informację, że moje miasto (mimo ochrony początkujących) padło ofiarą ataku i muszę rozpocząć od nowa.
Więc zaczęłam. Tym razem zarządcę sobie odpuściłam, po prostu zostawiłam przeglądarkę włączoną. Na próbę wyłączyłam i włączyłam grę. Znów to samo. I znów muszę zacząć od nowa.

Dzisiaj już problem się nie powtórzył. Czyżby zadziałała jednak ochrona, o której informacja pokazuje się "takim jak ja"? Jeśli z kolei ochrona działa tylko po rejestracji, dlaczego pojawiał mi się napis informujący o niej?
Spodziewam się, że to co nie było zgłoszone od razu, będzie trudne do odnalezienia, stąd też moja prośba, by team po prostu przyjrzał się temu zjawisku.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dziwna utrata miast

Napisz proszę ticketa do supportu ze świata, którego to dotyczy.
 
Do góry