e-republik

  • Rozpoczynający wątek Nick1122
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ciach

Bardzo ciekawa gra, "masowa społeczno-strategiczna gra". Wcielamy się w obywatela wybranego przez siebie kraju. Pracując zwiększamy swoje umiejętności i zasoby pieniężne, trenując, zwiększamy siłę, walcząc zdobywamy rangi. Możemy zostać prezydentem, kongresmenem, założyć własną gazetę, partię, albo firmę. Do wyboru, do koloru :)
Gorąco polecam :D

P.S.
Mój nick w grze to STP33 ;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Warto jeszcze dodac, ze Polska poki co jest w dogodnej sytuacji ekonomicznej, jak i politycznej. Ostatnie walki pokazaly, ze nasz ekraj stac na bycie najlepszym, chociaz nie obylo sie bez kilku afer.
 

DeletedUser

Guest
Warto jeszcze dodac, ze Polska poki co jest w dogodnej sytuacji ekonomicznej, jak i politycznej.

Gospodarka nam się wali. :rolleyes:

A tak z ostatnich dni...
Wielka Brytania poddała się, nie potrafiła sobie poradzić z atakami EDENu.



Jakby ktoś chciał mi pomóc, to może się zarejestrować z reflinka mojego, którego dam na priv jeżeli ktoś pomoże. :)
Wyślę też chlebek oraz pomogę na nowej drodze życia w Nowym Świecie.
 

DeletedUser

Guest
A tak z ostatnich dni...
Wielka Brytania poddała się, nie potrafiła sobie poradzić z atakami EDENu.

Gdzie Ty żyjesz?? Wielka Brytania nie poddała się, ale USA podpisało z nimi pokój, bo gospodarka USA była rozpalona do czerwoności, a nie, że Wlk. Bryt. się poddała.

Jeżeli ktoś chce zacząć grać, proszę o PM, wyślę mojego reflinka, udzielę kilku fachowych porad i udzielę pomocy finansowej :D
 

DeletedUser

Guest
No to jak USA podpisało z nimi pokój, to to oznacza, że się poddała.
To samo. ;)



Pisać na priv po reflinka! Broń + 2 chleby gratis!
 

DeletedUser

Guest
No nie do końca. BO gdyby to UK się poddała, to można by pomyśleć, że zapłacą coś USA, albo USA dostanie jakieś terytoria, które przez amerykańców zostały zajęte. Ale nie, UK nic nie zapłaciła, a USA się wycofało z terenu Wlk. Bryt.


Pisać PM po reflinka, 5 chlebków, broń + 2 zł ;D
 

DeletedUser

Guest
Ale podpisali pokój... tyle, że na zasadach status quo.
 

DeletedUser

Guest
No podpisali, ale propozycja wyszła od USA, to oni zaproponowali pokój UK, a nie odwrotnie :D
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie zdobyli tego Londynu.. w końcu to był ostatni region Juniora ;)
Mój nick w erepie Quicker14 :)
 

DeletedUser

Guest
No szkoda :D Ale sam fakt, że Junior [cenzura] w gacie w Londynie daje powód do zadowolenia. No i to, że Peniksowi nie udawało się bronić juniorskich ziem, bo weszliśmy nieźle w UK :D
Kiedyś pewne spróbujemy znowu go podbić, może się uda. Tak jak NoB, chyba też kiedyś zaatakujemy, bo hajajron by się przydał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Taa High Iron niedługo straci na wartości jak nowy moduł wejdzie :) Opakowania hahah :D
 

DeletedUser

Guest
Nowy moduł...
Żałosne...
Dobrze jest tak, jak teraz jest...
Tylko, zeby bugi poprawili.
erebuglik :eek:

@down:

Czołgi. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
od kiedy czołgi są z tytanu i helikoptery? :D

Już się nie mogę doczekać nowych dodatków ;) wtedy to będzie można pograć bo na razie to nuda :(
I lepiej żeby nowi co się rejestrują to na początku niech do Peru się wprowadzą bo w Polsce przy takich zarobkach w firmie to za 100lat nie dorobią się swojej firmy ;D
 

DeletedUser

Guest
Ale tu nie chodzi o zarobki, tylko o utrzymanie władzy w Peru. ;)
 

DeletedUser

Guest
no ja jeszcze wszystkiego nie ogarniam w grze :p dopiero 20dni gram :) mam tam jakiś 13lvl
ale Parówki to tam sie chyba buntują bo ostatnio dostałem wiadomość żebym się przyłączył do jakiegoś ich ruchu by odzyskać władzę ;D
Kolo musiał być bardzo inteligentny bo w avatorze mam flagę Polski :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Z mojej strony dwie rzeczy:

1. Gra jest dość ciekawa, a zarazem.. nudna. Ciekawa, jeśli angażujesz się w życie własnego kraju, sojuszy, polityki, itd.. Ale nudna jeśli wchodzisz poklikać bo jest baaardzo schematyczna, o czym lojalnie uprzedzają twórcy. Liczy się społeczność.

2. I co powinno zachęcic kilka osób: ePolska ma dwadzieścia kilka regionów (początkowo: 6, Małopolska, Wielkopolska, Pomorze, Mazury, i Śląsk), a dziś mamy takie tereny jak: Szampania, Korsyka, Extremadura, i kilkanaście regionów niemieckich i francuskich, którymi dzielimy się z Hiszpanią.
 

DeletedUser

Guest
genialne są te komiksy w Satyrze Polskim ;D (gazetce)

wkleję kilka ;D
d41d8abde3493e6d5bb2d726d56dcea6.jpg


d41d88b7dd6e8b8681b39b0c0672ecda.jpg


d41d86da13ed76ef724ef1cc8e8b8f04.jpg


d41d890d8a5bdf3c48cf03521ceba3ec.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser280

Guest
Napiszcie mi czy warto w to grać.bo sam nie wiem.....
 

DeletedUser

Guest
Mam prośbę :)
Nie czaiłem za bardzo systemu gry.Teraz znalazłem się w fatalnym położeniu :(
Nie mam jak odzyskać wellnes - mam koło 29!Tylko 1 chlebek....Proszę o wsparcie w postaci giftów (szczególnie autora tematu, z którego Reflinka się zarejestrowałem).
P.S.Nick WOJOWNIKH...
 
Do góry