Edessa Party

Niegodny Uwagi Ludzik

Guest
Odp: Edessa Party

Mowa nienawiści powiadasz... ostatnio to popularne powiedzonko w naszym kraju. Tuż obok: mgła, trotyl, hel itd.....

Nie w tym rzecz by kogoś obrażać, również nie o odciski chodzi. Po prostu lubię jasną i czystą sytuacje. Lubie pisać jak jest, a nie taplać się w różowo-białej pachnącej pianie i oszukiwać innych, a co gorsza i siebie. A osób podzielających moje poglądy jest tutaj sporo, na co dowodem privy, ale nie wszyscy mają... może nie o odwagę chodzi, a o grubą skórę która potrzebna jest by napisać coś pod prąd. Przyjmijmy więc że jestem tym przysłowiowym głosem z Pulp Fiction:

"Błogosławiony, kto w imię miłości bliźniego i dobrej woli
Prowadzi słabych przez dolinę ciemności,
Bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione."

P.S.
Sisi - a gdzie dziękuje???
Może i masz rację - pewnie część odpadnie. Może i ja, ale póki co nie planuję zakończenia gry zanim ją tu jeszcze zacząłem. Grałem na dwóch światach, póki coś się na nich działo i przyznam, że nie dograłem do końca bo procedura zamykania świata jest komicznie długa. Masz rację - gracze się wykruszają i kończą grę, a potem się napalają i grają od nowa. Zadaj sobie jednak pytanie, co będzie jeśli postanowią grać od początku do końca? Prawdopodobnie wtedy będzie dobra walka :) Więc na to liczmy, a jak nie wyjdzie to trudno. Pozwól, że zapytam, czy samemu planujesz grać na tym świecie, bo wydaje mi się, że już gdzieś pisałeś, ale długo by szukać.

Wielki mówca niech zostanie wielkim słuchaczem i zacznie czytać ze zrozumieniem...

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?24259-Wielki-Mówca-głosowanie
Miałam tyle roboty, że nie miałam czasu na forum, by cokolwiek sprawdzić.
Po jakimś tam czasie weszłam i patrzę, że mam Wielkiego Mówcę.
Wszystko już było przeniesione do archiwum, a nie miałam czasu zaglądnąć.

No teraz przejrzałam... widzę, że walka się rozegrała między mną, a Tobą i wygrałeś, po czym zrezygnowałeś.

Mam Ci podziękować? Że konkurs, który wymyśliłam starałeś się sprowadzić do zera?
Wybacz, nie podziękuję - ja nigdzie nie pisałam, by ktokolwiek miał na mnie głosować.
Głosowali, Ci co chcieli. Zrezygnowałeś - Twoja sprawa, ale podziękowania Ci się żadne nie należą.

Mogę jedynie pogratulować wygranej :)

Roxxor

Guest

cichutko plz bez spiny bo nie lubię jak ktoś się kłóci, urazy z dzieciństwa
01:12 – początek zaćmienia półcieniowego (wejście w półcień Ziemi)
– 03:07 – początek zaćmienia częściowego (wejście w cień Ziemi)
– 04:11 – początek zaćmienia całkowitego
– 04:47 – faza maksymalna zaćmienia*
– 05:23 – koniec zaćmienia całkowitego
– 06:27 – koniec zaćmienia częściowego (wyjście z cienia Ziemi)
– 06:37 – zachód Księżyca
– 07:22 – koniec zaćmienia półcieniowego (wyjście z półcienia Ziemi)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

świat wystartował, dawać wbijać!!!

Ja wpadłem tu tylko po to by te wcześniej omawiane ochy i achy pozbierać - jak widać całkiem nieźle mi idzie, wszak każdy chce być jak alfred.....stój, błąd - Manfret.
Mam nadzieję, że w końcu się spotkacie na grze, a nie tylko na forum :)

Ciekawe, czy dalej będziesz takim kozakiem :)

Ja się do ostatniej chwili zastanawiałem, czy tutaj zagrać, ale chyba sobie odpuszczę...nie lubię być w takiej sytuacji, w jakiej się znalazłem:)

Stoner Raf

Guest

Mam nadzieję, że w końcu się spotkacie na grze, a nie tylko na forum :)

Ciekawe, czy dalej będziesz takim kozakiem :)
Sam bym lepiej tego nie ujął !

Gosciu ma dobra bajere czasami ale jak nie gral przeciwko - albo z Mankiem ...TO NIE WIE CO PISZE!...

cichutko plz bez spiny bo nie lubię jak ktoś się kłóci, urazy z dzieciństwa
01:12 – początek zaćmienia półcieniowego (wejście w półcień Ziemi)
– 03:07 – początek zaćmienia częściowego (wejście w cień Ziemi)
– 04:11 – początek zaćmienia całkowitego
– 04:47 – faza maksymalna zaćmienia*
– 05:23 – koniec zaćmienia całkowitego
– 06:27 – koniec zaćmienia częściowego (wyjście z cienia Ziemi)
– 06:37 – zachód Księżyca
– 07:22 – koniec zaćmienia półcieniowego (wyjście z półcienia Ziemi)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

świat wystartował, dawać wbijać!!!
Oglądam zaćmienie i buduje szybciutko akademie. :D

Ostatnia edycja:

Chyba Tyranów... Zatyranych w życiu.

Nie doczekałem się czcigodnych podziękowań od Ciebie. Widzę, blaszka lśni, a "dziękuje" to nie łaska...

Niestety muszę Cię również zmartwić. Kolejny serwer i kolejne wielkie zapowiedzi leśnych dziadków. Coś kiedyś, na jednym serwerze zrobili i teraz próbują ciągnąć na opinii wielkich wojowników przez jeszcze większe "W". Co start nowego świata, wchodzą na forum i liczą że jak się odezwą od razu wielkie ach i oh na ich widok. Większość z nich nie ma skończonego serwera (a co dopiero mówić o wygranym) od dobrych 2-3 lat, a wozi się tu jak obornik na taczkach. Niestety, kółko różańcowe wzajemnej adoracji kurczy się co raz bardziej i co raz trudniej znaleźć tych od ohów i achów. Także, żadnych pojedynków nie spodziewaj się. Zostaną 2-3 osoby z jako tako wiedzą, a reszta to zwykły plankton. Osobiście stawiam na gmarta (jeżeli już zrobił porządek z sąsiadem) i ewentualnie Wariora (jeżeli znowu nie zmajstruje syna) Reszta tych Sinów, Ludzików, redek-sredek i innych oczekujących tutaj uwielbienia odpadnie w przedbiegach. A dlaczego? Ooo powodów znajdzie się mnóstwo:
rodzina, słabo płatna praca, lajtowe granie (nie to co pierdyliard serwerów temu), za dużo złotników, za słaby sojusz itd. etc.

I tak koło historii zatoczy pełen obrót. Aż do startu kolejnego długo wyczekiwanego serwera. Wtedy znów wypłyną na powierzchnie i będą wypisywać w kolejnych tematach przyporządkowanych kolejnym nowym światom.
Haszku-sraszku :) 4 światy wygrałam, w tym jeden en.. i tylko na en nie pilnowałam konta do końca. Ciebie za to na żadnym świecie nie widziałam, chociaż na forum jesteś nadaktywny. Zapraszam na nowy świat. Zobaczymy jaki jesteś och i ach, bo póki co to tylko beka z Ciebie i z Twoich durnych wpisów :)

Roxxor

Guest

może slotów już nie ma? świat widocznie się zapełnił musisz poczekać

Niegodny Uwagi Ludzik

Guest

Haszku-sraszku :) 4 światy wygrałam, w tym jeden en.. i tylko na en nie pilnowałam konta do końca. Ciebie za to na żadnym świecie nie widziałam, chociaż na forum jesteś nadaktywny. Zapraszam na nowy świat. Zobaczymy jaki jesteś och i ach, bo póki co to tylko beka z Ciebie i z Twoich durnych wpisów :)
O Pani! Mogę zabiegać o Twe uwielbienie? Jako gwiazy grepo możemy być pewni, iż wielbiąc się wzajemniewzajemnie zyskamy na blasku, jeszcze bardziej przyćmiewając gwiazdę Haszka.