Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: Edessa Party

Zastanawiam się czy jest sens wbijać na ten świat w poniedziałek. Pewnie z jakiś tydzień się utrzymam ;) :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Niech już otworzą ten serwer, bo nie mogę się doczekać budowania teatrów i epickich przejęć wewnętrznych :cool:
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Edessa Party

Niech już otworzą ten serwer, bo nie mogę się doczekać budowania teatrów i epickich przejęć wewnętrznych :cool:

Racja... najbardziej emocjonujące w te grze to siedzenie i śledzenie forum z wypiekami na twarzy i czatowanie na wpis na forum w odpowiednim dziale - "kończę - bierzcie moje wioski" - to jest sama kwintesencja gry a jak już się uda wybić kończącemu wszystkie offy i ognie przed resztą to kompletna poezja... Na początku oczywiście tuż po ochronce czekają na czołowych graczy ich multi i koledzy z innych światów ze swoimi szarakami do przjęcia... Teatry nie są potrzebne, bardziej cyrk by się przydał
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Jaki kierunek proponujecie wybrać by się nie nudzić :D?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

Wszystko zależy od tego o której ruszy świat. Jeżeli ruszy o :
- 6 rano to proponuję wschód
- 12 to proponuję południe
- 19 to proponuje zachód
- 24 proponuję północ
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

A ja to obstawiam, że między północą z niedzieli na poniedziałek, a północą z poniedziałku na wtorek :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

To Wy na dziewczynę siedliście. Może troll, może nie, ale opamiętajcie się.

dzięki za wsparcie . Ja myślałam, że wchodząc tutaj na forum to można popisać i o żartach i o życiu, a widzę , że tutaj to jak wszędzie....//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry