Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Miejsce do luźnych rozmów oraz do integracji pomiędzy graczami z Edessy :)

Tak szybkiego świata - i to z nowym systemem podboju - jeszcze nie mieliśmy. Zamierzacie rozpocząć tu grę? ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

tak tak daj im miejsce do spinek i do spamowania bo aż buzuje :)
 
Odp: Edessa Party

haha bym zagrał , ale jak ataki będą chodzic 6 min to nie zdąży mi się apka odpalić
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

To lubię ! Na pewno zawitam na tym świecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Panowie ktoś potrzebuje kogoś kto zawsze służy porządnym wsparciem?? Jak tak to mówcie kierunek....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Jakieś ciekawe masóweczki tutaj wejdą ? Jak coś priv :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Edessa Party

O jej ojej ojeje ale strasznie ojojo... co to teraz bedzie... jedna z 1000 osób napisała że idzie!... selfi se zrobcie z tym postem ze idziecie na nowy swiat... i kogo to obchodzi??? Przeciez i tak chodzi o to by sie po nap.... na forum kto lepiej zwyzywa przeciwnika kto komu lepiej ''dowali'' i kto wiecej banow dostanie .. tak samo jak mecz nie chodzi o gre ale o to żeby sie na trybunach po nap....
Ale powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

O jej ojej ojeje ale strasznie ojojo... co to teraz bedzie... jedna z 1000 osób napisała że idzie!... selfi se zrobcie z tym postem ze idziecie na nowy swiat... i kogo to obchodzi??? Przeciez i tak chodzi o to by sie po nap.... na forum kto lepiej zwyzywa przeciwnika kto komu lepiej ''dowali'' i kto wiecej banow dostanie .. tak samo jak mecz nie chodzi o gre ale o to żeby sie na trybunach po nap....
Ale powodzenia

A ty dalej nie wydoroślałeś ?
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Edessa Party

Wbije sobie pograć i chętnie bym doszedł do jakieś masówki co namiesza. Szykuje się wspaniała zabawa :p
 

DeletedUser24094

Guest
Odp: Edessa Party

A też się wybierasz? Możemy zagrać na wspólnym froncie ;)

Ja juz mam swoja mala ekipke - troche ludzi ze Sparty, troche z Baris :D Ale kiedys przydaloby sie zagrac po tej samej stronie barykady, chyba ze nadal nie masz zadnej ekipy to zapraszam do Nas :p
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Edessa Party

Dodam to tutaj może do co po niektórych dotrze Kapitan Sparrow 10 to nie mój nick .Ktoś się po prostu podszywa wchodzę na grę na swoim pierwotnym nicku czyli wariorreaktywacja
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Edessa Party

Mówiłeś że wrócisz i wszystkie cudaki rozwalisz jak dobrze pamiętam na zakrosie. Dlatego każdy myśli ,że ty grasz pod tym nickiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

A mnie ktos wezmie ? kiedys nawet mialem 2 maista na tej samej wyspie :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Edessa Party

Nie:)
Bede gral na tym swiecie
Jeszcze ja ! Ide z super ekipa! Wszyscy z alfy , nie macie szans! Wygramy swiat! Wy to slabi jestescie!
(Typowy post nie mam nikogo konkretnego na mylśi nie chce nikogo obrazić)
A po dwóch tgodniach
kiedy nowy świat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Edessa Party

Mówiłeś że wrócisz i wszystkie cudaki rozwalisz jak dobrze pamiętam na zakrosie. Dlatego każdy myśli ,że ty grasz pod tym nickiem.

Tam układy swego czasu były całkiem podobne jak na akcjum i z tego co obserwowałem ci co mieli po dupie dostać to dostali albo jeszcze dostają tym czasem gość tu się podszywa pode mnie a ja tylko grzecznie informuje .Zawsze gram na tym koncie lub ***PAKO*** gdzie grałem na nim właśnie na akcjum.
 
Do góry