Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

e to słaby jesteś, ja kiedyś założyłem miasto na zupełnie nowej, bezludnej wyspie
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

to dopiero były emocje
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

LoL !!! Na takiej bez wiosek rolniczych ? :p jestes moim bohaterem ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Edessa Party

Tam układy swego czasu były całkiem podobne jak na akcjum i z tego co obserwowałem ci co mieli po dupie dostać to dostali albo jeszcze dostają tym czasem gość tu się podszywa pode mnie a ja tylko grzecznie informuje .Zawsze gram na tym koncie lub ***PAKO*** gdzie grałem na nim właśnie na akcjum.

napisz na prv kiedy startujesz i jaki kierunek, moze wpadne pobudowac komus wioche . Czasu malo system malo znany dla mnie, ale najwyzej mnie bedziesz bronil :)
 

DeletedUser25466

Guest
Odp: Edessa Party

Ja będę grał wraz z jackopek założymy swój sojusz. jak już wystartuje to zapraszam na priv. Prawdopodobnie północny wschód
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Takie ustawienia to i ja spróbuję :)
Choć nowy system to ja tylko z Juktas znam. Może się w końcu przekonam do niego ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Sporo chętnych osób... ciekawe czy serwer się zawiesi....
mysli.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Ja zagram na pewno ale raczej to Was nie interesuje bo z tego co czytam i widzę to Wy wszyscy sie znacie :rolleyes:

Mam nadzieje , że uda mi się kogos z Was spotkać na Edessa . w trakcie wchodzenia na Edessa to jaki najlepiej wybrać kierunek ? czy to system i tak i tak na front skieruje ?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Edessa Party

Zazwyczaj jest tak ze kierunek jest z gory narzucony np przez Twoja ekipe z ktora idziesz zeby wyladowac w miare blisko siebie bez uzywania reflinkow. Jesli idziesz sama to masz kompletna dowolnosc w wyborze kierunku. Podejrzewam a raczej mam taka nadzieje ze na kazdym morzu bedzie sie cos ciekawego dziac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Przy takich ustawieniach walki beda sie toczyc na wiekszych odleglosciach ...na wyspach ataki beda tak szybko dochodzic ze apka na telefonie nie zdazy sie zaladowac a juz bedziesz mial puste miasto :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Edessa Party

No to albo bezrobotnosc i siedzenie na kompie caly czas, albo ludzie w koncu naucza sie FS-y stosowac :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Edessa Party

Hehe dobrze wiesz ze to nie jest mozliwe :p, stare dobre czasy juz nigdy nie wroca :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

wiem wiem i dla tego mnie to tak wkurza. Sam używam apki i cała ta apka mnie ogłupia i robi ze mnie lenia.

Ale mam zjaomych z którymi gram którzy do tej pory apki nie używają - grają tradycyjnie. Jak trzeba bunkrują jak trzeba wstają w nocy i sprawdzają. Pełen szacun dla nich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Ok to coś wymyślę na jakie morze-kierunek wskoczyć mam nadzieję, że będę dobrze się bawić :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

nie jarać się - świat odwołany

wszyscy zostają tam gdzie grali a nowy jest tylko dla uchodźców

potwierdzone info

ps. to prawda

Nie ma co czekac,kupuje bilet do syri i wracam przez grecje do polski po mieszkanie , zasilek i darmowe zlotko od Inno - wrescie to niemiecka firma wiec pomoga uchodzca :D Pzuniej sprowadze rodzinke - kolejne 20 osob i bedziemy dojic system :D
 

DeletedUser24607

Guest
Odp: Edessa Party

Nie przepadam za aż tak szybkimi światami, ale co tam :D

P.S Ktoś z ODESSY z Akcjum będzie? albo jacyś IMMORTALSI jeszcze z Naksosa? :V Jak narazie tylko Sporta widze.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Edessa Party

Haha dobre! Dla uchodźców:D ale by było ciekawie:D dobry pomysł!
 
Do góry