Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Edessa Party

Zloto zloto gdzie to zloto. Zloto na tym serwie przyjmuje wylacznie ja :cool:
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Edessa Party

Witam.
Ja w interesach.
Są jacyś potencjalni klienci na moją surkę? :p
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Edessa Party

Zawsze lepiej żelbet niż nic...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A pampersy to się tu faktycznie niektórym przydadzą, taka ekscytacja nowym światem a potem będzie płacz, zgrzytanie zębami... i pampersy :rolleyes:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

Startujmy bo co poniektórzy głupieją..

P.S. Ja już słyszałem o rekrutacji do akademii jednego sojuszu..
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

Startujmy bo co poniektórzy głupieją..

P.S. Ja już słyszałem o rekrutacji do akademii jednego sojuszu..
fantastyczne : ) czy ktos chce zagrac w mojej akademii, sojuszu nie robie ( bede gral w cudzym ) ale moge sobie zrobic akademie, a co mi tam : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Witam.
Ja w interesach.
Są jacyś potencjalni klienci na moją surkę? :p
Witaj bracie eremesa :) Pamiętam Cię.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie bij mnie za mocno, będę Ci płacił złotem ;/
Nie wiem, czemu się tak panowie nie lubicie, ale skoro szykuje się pojedynek to ja obstawiam zwycięstwo Warriora. Sorka Sport, ale pogrywałeś na Naksosie w immortalsach i jako wszechpotężnego wojownika Cię nie zapamiętałem, chociaż co ja tam wiem :] Powodzenia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Właściwie to ten świat zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Wielkie sojusze będą prowadzić swoją grę...a ja swoją :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

fantastyczne : ) czy ktos chce zagrac w mojej akademii, sojuszu nie robie ( bede gral w cudzym ) ale moge sobie zrobic akademie, a co mi tam : )

to ja chce byc w Twojej akademi. Ale tylko ja to będzie 4 akademia bo na pierwszą to chyba jeszcze nie zasługuje :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

to ja chce byc w Twojej akademi. Ale tylko ja to będzie 4 akademia bo na pierwszą to chyba jeszcze nie zasługuje :)
akurat Ty to wystarczysz za cala akademie, moze byc jedna i miec tylko jednego czlonka. Umiejetnosci pal licho ale te koneksje..... bezcenne : ). A powazniej, bedziesz tu gral ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

Witaj bracie eremesa :) Pamiętam Cię.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Nie wiem, czemu się tak panowie nie lubicie, ale skoro szykuje się pojedynek to ja obstawiam zwycięstwo Warriora. Sorka Sport, ale pogrywałeś na Naksosie w immortalsach i jako wszechpotężnego wojownika Cię nie zapamiętałem, chociaż co ja tam wiem :] Powodzenia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Właściwie to ten świat zapowiada się bardzo ciekawie i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Wielkie sojusze będą prowadzić swoją grę...a ja swoją :rolleyes:

Ja siebie nawet za średniaka nie uważam :D Zwykły szary sezonowy gracz, chce mi się gram, zapał się skończy kończę :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

akurat Ty to wystarczysz za cala akademie, moze byc jedna i miec tylko jednego czlonka. Umiejetnosci pal licho ale te koneksje..... bezcenne : ). A powazniej, bedziesz tu gral ?


no podobno tak ale ile w tym prawdy będzie to się okaże pewnie po starcie. A Ty będziesz grał?
 
Do góry