Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Dajmy już spokój Aleksandrze bo się obrazi i nas zjedzie, a wtedy pozostaną zgliszcza, płacz niemowląt i krzyki dziewic. Nie nam oceniać czy jest trollem, bo jak już ktoś napisał czas pokaże, a zapewne wcześniej czy później zechce nam się ujawnić :) Zmieniając temat to słyszałem, że ET chce tu pograć - ponoć pod innymi nickami. Tu żadna zmiana nicków nie pomoże - po ortografii ich rozpoznasz :D
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Edessa Party

Widzę , że dzisiejsze całkowite zaćmienie księżyca o kolorze odbicia zardzewiałej czerwieni działa co na niektórych w negatywny sposób.
 
Odp: Edessa Party

Nie ma co wchodzić na świat sami fightersi koksy i amazonki tam będą grać, nie ma szans :( na spokojny rozwój...
 
Odp: Edessa Party

Nie ma co wchodzić na świat sami fightersi koksy i amazonki tam będą grać, nie ma szans :( na spokojny rozwój...

przed chwilą śpiewałeś, że zagrasz
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Edessa Party

Bardzo proszę o nie nakręcanie się i nie prowokowanie siebie nawzajem. Forum jest miejscem publicznym i czyta je wiele osób. Nie możemy tolerować wpisów niezgodnych z regulaminem i jednocześnie nacechowanych niechęcią, negatywnymi emocjami i hejtem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Bardzo proszę o nie nakręcanie się i nie prowokowanie siebie nawzajem. Forum jest miejscem publicznym i czyta je wiele osób. Nie możemy tolerować wpisów niezgodnych z regulaminem i jednocześnie nacechowanych niechęcią, negatywnymi emocjami i hejtem.

No to racja ... ja już wcześniej napisałam, że tutaj jest preferowany totalny HEJT ale zostało to skasowane...
 
Odp: Edessa Party

Aaa to jest jakiś ranking? A co trzeba zrobić żeby być w rankingu wysoko? Słyszałem że warto rozbudowywać wioski to prawda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

to byś musiał przelać przynajmniej 67,01 PLN bym mógł znów na debet zaciągnąć:p Ciężkie jest życie ucznia w tym kraju jak widać
wpłaty na fundację grepolis mile widziane!!!
 
Do góry