Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Tyle w temacie :D

[video=youtube_share;UOZb5xuWrrU]https://youtu.be/UOZb5xuWrrU?t=3[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Chyba Tyranów... Zatyranych w życiu.

Nie doczekałem się czcigodnych podziękowań od Ciebie. Widzę, blaszka lśni, a "dziękuje" to nie łaska...

Niestety muszę Cię również zmartwić. Kolejny serwer i kolejne wielkie zapowiedzi leśnych dziadków. Coś kiedyś, na jednym serwerze zrobili i teraz próbują ciągnąć na opinii wielkich wojowników przez jeszcze większe "W". Co start nowego świata, wchodzą na forum i liczą że jak się odezwą od razu wielkie ach i oh na ich widok. Większość z nich nie ma skończonego serwera (a co dopiero mówić o wygranym) od dobrych 2-3 lat, a wozi się tu jak obornik na taczkach. Niestety, kółko różańcowe wzajemnej adoracji kurczy się co raz bardziej i co raz trudniej znaleźć tych od ohów i achów. Także, żadnych pojedynków nie spodziewaj się. Zostaną 2-3 osoby z jako tako wiedzą, a reszta to zwykły plankton. Osobiście stawiam na gmarta (jeżeli już zrobił porządek z sąsiadem) i ewentualnie Wariora (jeżeli znowu nie zmajstruje syna) Reszta tych Sinów, Ludzików, redek-sredek i innych oczekujących tutaj uwielbienia odpadnie w przedbiegach. A dlaczego? Ooo powodów znajdzie się mnóstwo:
rodzina, słabo płatna praca, lajtowe granie (nie to co pierdyliard serwerów temu), za dużo złotników, za słaby sojusz itd. etc.

I tak koło historii zatoczy pełen obrót. Aż do startu kolejnego długo wyczekiwanego serwera. Wtedy znów wypłyną na powierzchnie i będą wypisywać w kolejnych tematach przyporządkowanych kolejnym nowym światom.

heh,

A to się uśmiałam, serio. Widzę, że wpadłam Ci w oko że tak do mnie nawiązujesz non stop a może ma to inne podłoże ? Bo odnoszę wrażenie, że tu zagrała czysta zazdrość z Twojej strony
Retimno, Sparta to są światy strasznie stare, ohoho , sami dziadkowie tam grali w zamierzchłych czasach, a wcześniejsze światy to na bank tylko n00by grały bo jak taki Haszek wszedł to poziom rozgrywki tak wzrósł że aż jednorożce zaczęły srać tęczą..
Dla Twojej informacji nie zamierzam wchodzić na kolejny świat bo gram teraz w inną grę więc z łaski swojej odpierwiastkuj się ode mnie :eek: i sam pokaż na co Cie stać - bo na razie to się jakoś nie wykazałeś.

EOT.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Edessa Party

wejdż Sylwia, nie musisz na długo - podejrzewam, że co poniektórzy już po miesiącu stwierdzą, że "nie mają czasu na grę" ... Dokładnie wiadomo, ze zima się zbliża, a to nie jest najlepsza pora na walki pancernych zagonów...lepiej popływać statakmi po ciepłych morzach okalających greckie wyspy...
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

wejdż Sylwia, nie musisz na długo - podejżewam, że co poniektórzy już po miesiącu stwierdzą, że "nie mają czasu na grę" ... Dokładnie wiadomo, ze zima się zbliża, a to nie jest najlepsza pora na walki pancernych zagonów...lepiej popływać statakmi po ciepłych morzach okalających greckie wyspy...
smiley_emoticons_freu-dance.gif

heh , pewnie tak to by się skończyło :).
Ale nie dość, czas na emeryturę od Grepo. Za dużo czasu i wysiłku to kosztuje. Później i tak znajdą się takie Haszki przekonane o swojej zajebistości - niech się wykazują zatem, mają okazję.

Pozdrówka i powodzenia. Wiesz gdzie jestem jak coś :).
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

Mysle ze ten swiat juz ma faworyta jako ze Maniek z ekipa zawita. Chociaz sam bylbym ciekawy starcia zelaznej konsekwencji SIH z Haszkiem i Dragunowem z Mankiem i jego znajomosciami i renoma. A jakby jeszcze pojawila sie ekipa spod znaku SB to byloby naprawde ciekawie.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

Ktos mi to wytlumaczy ?

Wybierz świat, na którym chcesz grać.
Edessa
28.09.2015 5 graczy
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Edessa Party

Mysle ze ten swiat juz ma faworyta jako ze Maniek z ekipa zawita. Chociaz sam bylbym ciekawy starcia zelaznej konsekwencji SIH z Haszkiem i Dragunowem z Mankiem i jego znajomosciami i renoma. A jakby jeszcze pojawila sie ekipa spod znaku SB to byloby naprawde ciekawie.

Oj do razu ciekawie - wszyscy będą mieli ze sobą pona, wszystko słabsze w okolicy zostanie wybite, do marca zostanie ze 120 graczy z tych ekip, będzie fuzja i rekordowe zbudowanie cudaków przez główny i aka... jakieś pomniejsze sojusze z wygwizdowa na morzach 22 czy 77 będą się starały zbudować choć jeden niestety nie dadzą rady i tak się skończy świat bo na początku kwietnia zostanie otwart nowy z prędkością 10
smiley_emoticons_irre4.gif
Ogólnie nudy i jak już zostało napisane - epickie przejęcia wewnętrzne bądż walki z szarakami
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

Mysle ze ten swiat juz ma faworyta jako ze Maniek z ekipa zawita. Chociaz sam bylbym ciekawy starcia zelaznej konsekwencji SIH z Haszkiem i Dragunowem z Mankiem i jego znajomosciami i renoma. A jakby jeszcze pojawila sie ekipa spod znaku SB to byloby naprawde ciekawie.

maniek nie zawita z ekipą bo maniek nie będzie grał. Wejdę na serwer sobie chwile oblukać i trochę pohandlować ale nie mam ochoty i czasu na siedzenie miesiącami i udowadnianie sobie i innym czy jestem w stanie coś zrobić czy nie. Niech młodzi gracze powalczą na najwyższym poziomie. Oczywiście będę Tobie kibicował.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

maniek nie zawita z ekipą bo maniek nie będzie grał. Wejdę na serwer sobie chwile oblukać i trochę pohandlować ale nie mam ochoty i czasu na siedzenie miesiącami i udowadnianie sobie i innym czy jestem w stanie coś zrobić czy nie. Niech młodzi gracze powalczą na najwyższym poziomie. Oczywiście będę Tobie kibicował.
Na Naksos tez tak mowiles : ))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no nie żartuj, że dziś zaczniesz...
Chodzi mi o to ze swiat jeszcze nie wystartowal a juz pokazuje 5 graczy, support ma fory , czy jak ? : )
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Edessa Party

28.09.2015 42 graczy - jakoś nieśmiało... w sumie jest szansa, żeby w top 100 być... wbijam
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

Na Naksos tez tak mowiles : ))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chodzi mi o to ze swiat jeszcze nie wystartowal a juz pokazuje 5 graczy, support ma fory , czy jak ? : )


no i grałem tylko chwile. Pobawiłem się i oddałem władze w sojuszu. Z tego co wiem sojusz wygrał świat.

Zakończenie gry jest nędzne i nie mam zamiaru już brać w tym cyrku udziału
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

życzę wszystkim dobrej zabawy i gry fair play, niech zwyciężą najlepsi!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wie ktoś może co to za gracz? Krokusik20
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Edessa Party

Na Naksos tez tak mowiles : ))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chodzi mi o to ze swiat jeszcze nie wystartowal a juz pokazuje 5 graczy, support ma fory , czy jak ? : )
Zawsze testują świat przed rozpoczęciem.
Czyżbyśmy byli razem na wyspie? :p
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Edessa Party

jak wygląda Topka sojuszy? ktoś może wkleić ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

zawsze robak na wędkę się przyda

coś ktoś wie jakie sojusze są warte uwagi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry