Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Czy propozycja ma sens?

  • Tak!

    Głosy: 7 77,8%
  • Tak, ale z poprawkami.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie.

    Głosy: 1 11,1%
  • Obojętne.

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chodzi mi o możliwość edycji kolejności i ilości zaklęć w menu podręcznym "rzuć zaklęcie na własne miasto" oraz w ogóle o możliwość wyboru, jakie tam czary mają się pojawiać.

Czemu? Bo według mnie rzucanie zaklęć Plaga (Hades), czy Błyskawica (Zeus) na własne miasto nie ma jakiegoś większego sensu, natomiast przydały by się w tym menu m. in. zaklęcia Korzystny Wiatr (Zeus) lub Powrót z Podziemnego Królestwa (Hades).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Lol nie da się rzucić Korzystnego wiatru ani Powrotu na miasto... Te czary rzuca się na ataki.
Poczytaj sobie Click
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Okay, może i się nie da, ale w takim razie niech chociaż będzie możliwość wywalenia z tego menu m.in. Plagi i Błyskawicy (czyli po prostu edycji menu), bo już mi się zdarzyło przypadkowo rozwalić samemu sobie budynek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Bardzo dobry pomysł. Mi się zdarzyło rozwalić budynek z komórki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Pomysł i dobry ale zapewne dla premium :(

Odpowiedź: Tak
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Na Tak.Ja nigdy sam sobie nie zniszczyłem budynku, ale kiedyś mój kolega zalogował się w szkole inny kolega go zagadał a jeszcze inny rozwalił mu w 1 mieście murek a na 2 i 3 rzucił błysk:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edycja menu 'rzuć zaklęcie'

Tak!
Ikony z czarami mogły by być jak ruchome puzzle, do dowolnego ustawiania usuwania lub dodawania... niech będzie pozdrowiona wszelka opcjonalność :D
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja odrzucona

Nie ma potrzeby edycji kolejności listy zaklęć które możemy rzucać na miasto, a dodawanie tam zaklęć które można wykorzystać na atak jest bez większego sensu.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry