Edytowanie postu na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5627
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za tym pomysłem


  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser5627

Guest
Witam,

Mam propozycje do do edytowanie postów na forum przez lidera albo założyciela.

Czy można zrobić coś takiego, iz jeśli gracz umieszcza post na forum sojusz ( okazuje sie jednak ze post jest umieszczony w złym dziale), moderator musi post przenieść do odpowiedniego działu na forum.

I tu właśnie mam propozycje. Aby gracz który zamieścił post a moderator musiał go przesunąć dostaw wiadomość o tym fakcje ( systemowa, ze post został przesunięty albo usunięty)

Prosze o info czy tak sie da
 

DeletedUser5627

Guest
Uważam ze to fajny pomysł, więc zapraszam do ankiety
 

DeletedUser

Guest
W ankiecie brakuje jednej odpowiedzi "nie mam zdania". Co do samego pomysłu, to mam pewne zastrzeżenia, otóż może być tak że moderator dziennie przesuwa nawet kilkadziesiąt tematów i to może zaśmiecać skrzynkę. Jednak w większości tak nie jest i przydatne w przypadku gdy wchodzi się na forum i nie ma stworzonego tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5627

Guest
Ale właśnie takie wiadomość będą służyły temu aby umiejętnie zamieszczać posty na forum.

Jak parę razy dostaniesz wiadomość ze coś źle zrobiłeś na forum to jest duża szansa że szybko się nauczysz.
Tak to przynajmniej działa na innych forach dostępnych w sieci ( ze moderator przenosi twój post albo go edytował) dostaje się normalnie wiadomość na skrzynkę
 

DeletedUser5627

Guest
Ewentualnie mam jeszcze jedno propozycje aby np dodać taką opcję.
"powód edycji"
 

DeletedUser5627

Guest
Nawet jesli moja propozycja jest nie trafna to co wy na to aby wprowadzić taka funkcja jaka jest tu na forum.

Kiedy na forum grepolis edytujemy post pojawia sie w okienku do wpisania powód edytowania postu.

To też wydaje się dobre rozwiązanie
 

DeletedUser

Guest
Bardzo męczące rozwiązanie... bo po co komu wiedzieć dlaczego edytowałem własnego posta?
Czy trzeba meldować każdą poprawioną literkę?
 

DeletedUser

Guest
i jedna i druga twoja propozycja mi się nie podoba :(

1. Ja osobiście nie chciał bym mieć 100 wiadomości systemowych w skrzynce...ja mam potem znaleźć wiadomość od kumpla?

Wyobraźmy sobie- moderuję forum, widzę ikonkę wiadomości. Dla mnie to nic nowego, ciągle dostaję wiadomości na temat edytowanych postów na forum. W między czasie ktoś wysyła mi ważną wiadomość. Ja wybieram opcję w wiadomościach usuń wszystko bo wcześniej miałem pustą skrzynkę. Usuwam też tę ważną wiadomość przez brak pomocy akcja nieudana...

2) Beznadzieja, jak ktoś edytuje posta nie musi się tłumaczyć.

Jeszcze jedno- opcja edytuj na prawdę nie boli, a tym pisaniem posta pod postem naprawdę wkurzasz... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Tworzył by się przez to niepotrzebny spam.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry